Similar lots by type
-
#65“Schepen bij rotskust”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
“Bateaux devant une côte rocheuse”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signé.No longer availableOnline onlyDim. 23 x 49 cmEstimate: € 50 / 80 -
#205GLTS“Fietser”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
Cycliste. Aquarelle sur papier. Monogrammée.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#128“Zicht op het Rahmplateau te Luxemburg”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd ‘VC’.
Vue du plateau Rahm au Luxembourg. Aquarelle sur papier. Monogrammée 'VC'.No longer availableOnline onlyDim. 21 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#115Bernadette VinckenTwee landschappen en een compositie, aquarel op papier, waarvan twee ingekaderd. Allen gemonogrammeerd en de landschappen gedateerd 2000.
Deux paysages et une composition, aquarelle sur papier, dont deux sont encadrés. Tous monogrammés et les paysages datés de 2000.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30; 34 x 49 & 41 x 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#175Christaulin Aurelias Posivici“Naakt met stier”. Gemengde techniek op papier. Achteraan gesigneerd.
“Nu sur taureau”. Technique mixte sur papier. Signée au verso.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 57 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#19Henriot, QuimperEen schaaltje op schotel van meerkleurig Bretoens aardewerk. Gemerkt. Linkerhandvat van zowel schotel aals schaal gerestaureerd.
Bol sur soucoupe en faïence bretonne multicolore. marqué. Anse gauche du plateau et du bol restaurée.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 24 cmEstimate: € 35 / 45 -
#208Een paar reproducties met zichten op Mechelen.
Une paire de reproductions avec des vues de Malines.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 23 cmEstimate: € 20 / 25 -
#275“Vrouw met os in een landschap”. Olieverf op doek. Handtekening verwijderd. Opnieuw op te spannen.
Femme au bœuf dans un paysage . Huile sur toile. Signature effacée. Doit être retendue.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#93Een mechanisch geknoopt wollen tapijtje. Enige slijtage.
Tapis en laine noué mécaniquement. Quelques usures.No longer availableOnline onlyDim. 140 x 70 cmEstimate: € 20 / 25 -
#280Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Eén met perforatie onderaan.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine décorés de fleurs. L’un au fond perforé.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 100 / 140 -
#176Drie poppen met biscuit hoofden en open monden. Eén gemerkt van Edmund Ulrich Steiner, één van Armand Marseille (390, A31/2M), één genummerd “2”. Diverse kleine letsels.
Trois poupées avec des têtes en biscuit et des bouches ouvertes. Une marquée par Edmund Ulrich Steiner, une par Armand Marseille (390, A31/2M), une numérotée « 2 ». Dégâts légères diverses.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 100 -
#144Twee kleine houten schildersezeltjes.
Deux petits chevalets en bois.No longer availableOnline onlyDim. l: 86 & 95 cmEstimate: € 35 / 45 -
#99Een sobere ladderback armstoel met rieten zitting.
Un fauteuil à dossier échelle sobre avec une siège en osier.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20 -
#71“Rosa Eglanteria” en “Rosa Gallica”. Een paar reproducties van gravures naar Redouté. Eén met lichte vochtschade onderaan.
“Rosa Eglanteria” et “Rosa Gallica”. Une paire de reproductions de gravures par Redouté.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30 cmEstimate: € 15 / 25 -
#82Val St. LambertEen grote schaal van geslepen en groen gedubbeld kristal. Gemerkt onderaan. Enkele beschadigingen.
Un grand bol de cristal double taillé et vert. Marqué en bas. Quelques dégâts.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#7Twee reliëfs, waarbij één gebeeldhouwd stenen met voorstelling van de Madonna met kind (Spanje) en één van terracotta met voorstelling van een centaur (Ferrara, Italië)
Deux reliefs, un en pierre sculptée représentant la Vierge à l'Enfant (Espagne) et un en terre cuite représentant un centaure (Ferrare, Italie)No longer availableOnline onlyDim. 28 x 12 & 28 x 17 cmEstimate: € 25 / 45 -
#18Een klein aardewerken schoteltje met een meerkleurig geglazuurd decor van een hondje.
Petite soucoupe en faïence à décor émaillé multicolore d'un chien.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 14,5 cmEstimate: € 15 / 25

