Similar lots by type
-
#120
“Stadsgezicht”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
"Paysage urbain". Aquarelle sur papier. Porte la signature.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 17 cmEstimate: € 20 / 40 -
#132
“Zicht op Capri”. Een aquarel op papier. Gedateerd.
"Vue de Capri". Une aquarelle sur papier. Datée.No longer availableOnline onlyDim. 27 cm x 21 cmEstimate: € 35 / 45 -
#175Christaulin Aurelias Posivici
“Naakt met stier”. Gemengde techniek op papier. Achteraan gesigneerd.
“Nu sur taureau”. Technique mixte sur papier. Signée au verso.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#102
“Bloemenmeisje”. Een aquarel op papier. Gesigneerd.
"Fleuriste". Une aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 70 cm x 61 cmEstimate: € 25 / 35 -
#171
“Pompeii”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
« Pompéi ». Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 12 x 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#104
“Een ballerina”. Een afdruk van een aquarel op papier.
"Une ballerine". Une reproduction d'une aquarelle sur papier.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 92 cm x 62 cmEstimate: € 30 / 35 -
#205GLTS
“Fietser”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
Cycliste. Aquarelle sur papier. Monogrammée.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#108
Vier werken bestaande uit: Twee aquarellen “Stilleven met bloemen en peren” (39 x 28 cm) en “Blij in de zetel” (47 x 30 cm), gesigneerd en gedateerd. Een heidelandschap in gemengde techniek, aquarel en pastelkrijt (16 x 22 cm) en “Wind in de zeilen”, een pasteltekening (print), gesigneerd en genummerd 96/120. (19 x 14 cm)
Quatre oeuvres composées de : Deux aquarelles « Nature morte aux fleurs et poires » (39 x 28 cm) et « Heureux assis » (47 x 30 cm), signées et datées. Un paysage de lande en techniques mixtes, aquarelle et craie pastel (16 x 22 cm) et « Le vent dans les voiles », un dessin au pastel (estampe), signé et numéroté 96/120. (19 x 14 cm)No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#115Bernadette Vincken
Twee landschappen en een compositie, aquarel op papier, waarvan twee ingekaderd. Allen gemonogrammeerd en de landschappen gedateerd 2000.
Deux paysages et une composition, aquarelle sur papier, dont deux sont encadrés. Tous monogrammés et les paysages datés de 2000.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30; 34 x 49 & 41 x 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#86
“Een vissersboot”. Aquarel op papier.
"Un bateau de pêche". Aquarelle sur papier.No longer availableOnline onlyDim. 14 cm x 17 cmEstimate: € 20 / 40
Other lots in this auction
-
#110Val St. Lambert
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een geslepen asbak, een driehoekig vaasje (kleine schilfers), een gelobde asbak en een flessenonderzetter met geslepen rozendecor.
Un lot de cristal incolore, composé d'un cendrier taillé, d'un vase triangulaire (petits éclats), d'un cendrier lobé et d'un sous-bouteille à décor de roses taillées.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 14 & 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#14
Twee vaasjes van geglazuurd aardewerk.
Deux vases en terre à glaçure.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 7 & 9 cmEstimate: € 15 / 20 -
#77
Drie vrouwenportretten, olieverf op doek. Zonder signaturen.
Trois portraits de femmes, huile sur toile. Sans signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 154.00 €Dim. 63 x 51 cmEstimate: € 100 / 120 -
#151
Een tafelklokje in kast van messing en glas.
Une horloge de table dans un coffret en laiton et verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#156
Een art deco schouwpendule van meersoortig marmer.
Une pendule de cheminée Art Déco en marbre multicolore.No longer availableOnline onlyDim. 21 x 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#50
Een kleurloos kristallen beeldje in de vorm van een ijsbeer met jong.
Une figurine en cristal incolore en forme d'ours polaire avec ourson.No longer availableOnline onlyDim. h: 9 cmEstimate: € 40 / 50 -
#71
“Rosa Eglanteria” en “Rosa Gallica”. Een paar reproducties van gravures naar Redouté. Eén met lichte vochtschade onderaan.
“Rosa Eglanteria” et “Rosa Gallica”. Une paire de reproductions de gravures par Redouté.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30 cmEstimate: € 15 / 25 -
#90
“Abstract”. Een reproductie naar een werk van Marc André.
Abstrait. Une reproduction d'après une oeuvre de Marc André.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 38 cmEstimate: € 35 / 45 -
#88
“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Leopold Muller (Antwerpen 1879 - 1961). Zonder signatuur.
"Portrait de femme". Huile sur toile. Attribué à Leopold Muller (Anvers 1879 - 1961). Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 57 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#53
“Abstract landschap”. Een olieverfwerkje met reliëfwerk op board. Herkomst Galerij Kunstparadijs te Aalst.
“Paysage abstrait”. Une peinture à l'huile avec travail en relief sur panneau. Provenance Gallery Kunstparadijs à Alost.No longer availableOnline onlyDim. 18,5 x 14,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#143
Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.
Un vase en faïence de Satsuma. Fond troué.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 10 / 15 -
#153
Een thermometer - hygrometer - barometer op notenhouten plankje.
Un thermomètre - hygromètre - baromètre sur une planche en noyer.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. 12 x 30 cmEstimate: € 35 / 50