#331
La Mouline - Château Bertrand Braneyre A.C. haut-Médoc Beperkte productie van 900 genummerde flessen. M.C. 2002 aantal: 12 bt neck
No longer available -
#347
Ch. Lescalle A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 2007 aantal: 1 Imp.
No longer available -
#351
Le haut-médoc de Labégorce Zédé A.C. Haut-Médoc
M.C. 2008 aantal: 13 Bt. neck
No longer available -
#237
Ch. Les Carmes Haut-Brion A.C. Pessac-Leognan
M.C. 1988 aantal: 5 Bt. bn
No longer available -
#266
Ch. Magdelaine A.C. St-Emilion 1e grand cru classé
M.C. 1992 aantal: 11 Bt. beschadigde etiketten
No longer available -
#21
Lot witte Bordeaux
aantal: 5 Bt. Ch. Pessan A.C. Graves
M.C. 1972 aantal: 1 Bt. “R” de Rieussec A.C. Bordeaux
M.P. 1985 aantal: 1 Bt. Ch. Carbonnieux A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. 1989 aantal: 1 Bt. Ch. La Louvière A.C. Pessac-Léognan
M.C. 1992 aantal: 1 Bt. Ch. Smith Haut-Lafitte A.C. Pessac-Léognan
M.C. 1992 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#171
Ch. Tour des Termes A.C. St-Estèphe Cru bourgeois M.C. O.D. 1976 aantal: 12 Bt. ts à ms, enkele capsules gevlekt
No longer available -
#197
Ch. Rayne Vigneau A.C. Sauternes 1er grand cru M.C. O.K. 1983 aantal: 9 Bt. neck
No longer available -
#126
Ch. Taillefer A.C. Pomerol
1973 aantal: 12 Bt. ts à ms
No longer available -
#7
Lot rode wijn
aantal: 10 Bt. Givry A.C.
Jean-Marc Brocard, Préhy M.O. 1992 aantal: 2 Bt. 1 etiket onleesbaarChambolle-Musigny A.C. Dom. Rémy Boursot, Chambolle M.O. 1992 aantal: 2 Bt. Vosne-Romanée 1e Cru Les Petits Monts A.C. Robert Sirugue, Vosne M.D. 1993 aantal: 2 Bt. Volnay 1e Cru Les Caillerets A.C. Bernard Vaudoisey-Mutin, Volnay M.P. 1993 aantal: 1 Bt. Nuits-St(..)
No longer available -
#288
Ch. Fonguillon A.C. Montagne-St-Emilion
M.C. O.K. 1995 aantal: 3 Bt.
No longer available -
#120
Ch. Clos Neuf A.C. Côtes de Blaye Barton & Guestier, Blanquefort M.C. O.D. 1972 aantal: 12 Bt. ts, enkele etiketten beschadigd