#280
Ch. Belair A.C. St-Emilion 1e grand cru classé
M.C. 1994 aantal: 3 Bt. vts
No longer available -
#379
Rully A.C. André Delorme, Rully M.O. O.D. 2014 aantal: 12 Hbt.
No longer available -
#102
Ch. Ausone A.C. St-Emilion 1e grand cru classé
M.C. 1964 aantal: 2 Bt. ms
No longer available -
#386
Sancerre Cuvée Vieille Vignes A.C.
Dom. Christian Salmon, Bué M.D. O.D. 2016 aantal: 12 Hbt.
No longer available -
#86
Lot witte champagne
0 aantal: 7 Bt. Veuve Clicquot Brut
Veuve Cliquot Ponsardin, Reims M.O. O.D. 0 aantal: 1 Bt. Champagne Brut Impérial
Moët & Chandon, Epernay M.O. 0 aantal: 3 Bt. 2 in presenteerdoosChampagne Brut
Laurent-Perrier, Tours-sur-Marne M.O. 0 aantal: 1 Bt. Champagne Demi-sec Grande Réserve
Vranken, Epernay M.O. 0 aantal: 1 Bt. Champagne Brut
Piper-Heidsieck, Reims M.O. 0 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#289
Ch. Montaiguillon A.C. Montagne-St-Emilion
M.C. 1995 aantal: 3 Mag.
No longer available -
#97
Ch. Laville-Haut-Brion A.C. Graves Grand cru classé de Graves en blanc M.C. 1954 aantal: 5 Bt. ms, zonder etiket, capsules beschadigd
No longer available -
#322
Ch. Grand Mirande A.C. St-Emilion
M.C. 2000 aantal: 7 Bt. 1 etiket manco
No longer available -
#316
Ch. Plaisance A.C. Côtes de Bourg
M.C. 1999 aantal: 4 Mag.
No longer available -
#182
Lot rode Bordeaux
1981 aantal: 5 Bt. Ch. Cadet-Piola A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1981 aantal: 3 Bt. Ch. Kirwan A.C. Margaux 3e grand cru classé M.C. 1981 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#7
Lot rode wijn
aantal: 10 Bt. Givry A.C.
Jean-Marc Brocard, Préhy M.O. 1992 aantal: 2 Bt. 1 etiket onleesbaarChambolle-Musigny A.C. Dom. Rémy Boursot, Chambolle M.O. 1992 aantal: 2 Bt. Vosne-Romanée 1e Cru Les Petits Monts A.C. Robert Sirugue, Vosne M.D. 1993 aantal: 2 Bt. Volnay 1e Cru Les Caillerets A.C. Bernard Vaudoisey-Mutin, Volnay M.P. 1993 aantal: 1 Bt. Nuits-St(..)
No longer available -
#297
Comte De Bie A.C. Bordeaux
M.O. 1996 aantal: 12 Bt.