Other lots in this auction
-
#190
Ch. La Dominique A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1982 aantal: 2 Mag. vts, gevlekte etiketten
No longer available -
#277
Crozes-Hermitage Montfortin A.C. Gabriel Liogier, Sorgues M.O. 1994 aantal: 6 Bt. Enkele gescheurde etiketten
No longer available -
#189
Lot rode Bordeaux
1982 aantal: 8 Bt. Ch. de Gondats A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 1982 aantal: 5 Bt. Ch. La Grave de Guitignan A.C. Moulis
M.C. 1982 aantal: 3 Bt.
No longer available -
#298
Ch. La Croix Chantecaille A.C. St-Emilion grand cru
M.C. O.K. 1996 aantal: 12 Bt. neck
No longer available -
#270
Lot rode Bordeaux
1993 aantal: 12 Bt. Ch. des Tuquets A.C. Bordeaux
M.C. 1993 aantal: 1 Bt. Ch. Croix Beauséjour A.C. Montagne-St-Emilion
M.C. 1993 aantal: 1 Bt. Ch. Durand-Laplagne A.C. Puisseguin-St-Emilion
M.C. 1993 aantal: 1 Bt. Ch. Arnauton A.C. Fronsac
M.C. 1993 aantal: 1 Bt. L’Ermitage de Chasse-Spleen A.C. Haut-Médoc
M.P. 1993 aantal: 2 Bt. Ch. Grand-Puy-Ducasse A.C. Pauillac 5e grand cru classé M.C. 1993 aantal: 2 Bt. La Bastide de Dauzac A.C. Margaux(..)
No longer available -
#28
Lot rode Bordeaux
aantal: 5 Bt. Ch. de la Commanderie A.C. Lalande-de-Pomerol
1970 aantal: 3 Bt. tsCh. Haut-Bergey A.C. Pessac-Leognan
M.C. 1990 aantal: 1 Bt. Clos Bourgelat A.C. Graves
M.C. 1992 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#238
Ch. Grand-Renouil A.C. Canon-Fronsac
M.C. O.K. 1989 aantal: 12 bt
No longer available -
#20
Lot witte Bordeaux
aantal: 4 Bt. zonder of met beschadigde capsulesCh. Nouchet A.C. Graves Supérieures
M.O. 1974 aantal: 1 Bt. Ch. Nouchet A.C. Graves Supérieures
M.O. 1976 aantal: 2 Bt. Entre-Deux-Mers A.C. Dom. de Sadirac, L. & F. Granville
1981 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#7
Lot rode wijn
aantal: 10 Bt. Givry A.C.
Delhaize Le Lion, Bruxelles M.B. 1990 aantal: 1 Bt. etiket ontbreektBourgogne Côtes d’Auxerre A.C.
Jean-Marc Brocard, Préhy M.O. 1992 aantal: 2 Bt. 1 etiket onleesbaarChambolle-Musigny A.C. Dom. Rémy Boursot, Chambolle M.O. 1992 aantal: 2 Bt. Vosne-Romanée 1e Cru Les Petits Monts A.C. Robert Sirugue, Vosne M.D. 1993 aantal: 2 Bt. Volnay 1e Cru Les Caillerets A.C. Bernard Vaudoisey-Mutin, Volnay M.P. 1993 aantal: 1 Bt. Nuits-St(..)
No longer available -
#262
Ch. Beau-Site A.C. St-Estèphe Cru bourgeois M.C. 1990 aantal: 3 Mag. 1 gevlekt etiket
No longer available -
#215
Lot rode Bordeaux
1986 aantal: 9 Bt. Ch. Haut-Cadet A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1986 aantal: 5 Bt. Ch. Grands Sillons Gabachot A.C. Pomerol
M.C. 1986 aantal: 4 Bt. beschadigde etiketten
No longer available -
#135
Ch. du Bloy A.C. Côtes de Bergerac
M.C. 1974 aantal: 7 Bt.
No longer available