#89Lot rode bordeaux
aantal: 9 bt Ch. Clos Bel-Air A.C. Montagne-St-Emilion
M.O. 1982 aantal: 2 bt Ch. Tour de Grenet A.C. Lussac-St-Emilion
M.O. 1982 aantal: 1 bt Ch. la Chapelle-Lescours A.C. St-Emilion
M.C. 1982 aantal: 5 bt Ch. Austerlitz A.C. St-Emilion
1981 aantal: 1 bt ms
No longer available -
#76Lot rode bordeaux
aantal: 6 bt Ch. Lagrange A.C. St-Julien 3e grand cru classé M.C. 1964 aantal: 3 bt zeer beschadigde etikettenLady Langoa A.C. St-Julien
M.O. 1995 aantal: 3 bt
No longer available -
#273Ch. Haut Portets A.C. Graves
M.C. 1986 aantal: 12 bt
No longer available -
#251Vintage Port
Real Companhia Vinicola do Norte de Portugal S.A., Vila Nova de Gaia M.O. 1984 aantal: 1 bt
No longer available -
#40Lot rode wijn
aantal: 10 bt Madiran A.C. Vicomte Dernard de Romanet, St-Jean d’Ardières M.P. 1983 aantal: 3 bt Madiran Dom. Damien A.C. A. Beheity, Aydié M.D. 1995 aantal: 7 bt
No longer available -
#135Lot wijn
aantal: 15 bt Würzburger Stein Riesling Naturreiner Frankenwein Staatl. Hofkellerei Würzburg M.O. 1966 aantal: 1 bt Würzburger Stein Riesling Spätlese Naturreiner Frankenwein Staatl. Hofkellerei Würzburg M.O. 1967 aantal: 1 bt Chablis 1e Cru Les Melinots A.C. Cellier de Marie de Bourgogne M.B. 1972 aantal: 1 bt Sancerre Les Monts Damnés A.C. Jean Delaporte, Chavignol M.P. 1975 aantal: 1 bt White Imperial-Hanappier A.C. Graves Hanappier Peyrelongue & Cie, Bordeau(..)
No longer available -
#263Vouvray Demi-Sec Le Mont A.C. S.A. Hoët, Vouvray M.P. 1986 aantal: 12 bt
No longer available -
#403Pian delle Vigne D.O.C.G. Brunello di Montalcino Marchesi Antinori, Firenze M.O. O.D. 2006 aantal: 6 bt
No longer available -
#372Sauvignon Blanc Casablanca Valley Viña Errazuriz, Chile M.O. 1998 aantal: 12 bt
No longer available -
#136Lot wijn
aantal: 5 bt. Bonnezeaux A.C. Robin-Picherit, Faye M.B.
aantal: 1 bt. La Coupe de France A.C. St-Emilion Hanappier Peyrelongue & Cie, Bordeaux M.B. 1970 aantal: 1 bt. lsCh. Haut-Brignon A.C. 1e Côtes de Bordeaux
M.C. 1975 aantal: 2 bt. msCh. Bonnet A.C. Bordeaux
M.C. 1983 aantal: 1 bt.
No longer available -
#154Monte Real
Bodegas Riojanas S.A., Cenicero M.O. 0 aantal: 6 bt
No longer available -
#477Ch. Monbrun A.C. Pomerol
M.C. O.D. 2015 aantal: 6 bt