Satsuma vaas gedecoreerd met knopen en de afbeelding van twee krijgers. Onderaan gemerkt.

Satsuma vase decorated with knots and the image of two warriors. Marked at the bottom.
Dim. Hoogte 45 cm
SKU: 2705250363.
Categories: Aardewerk, Aziatisch.
Auction day: 28 May 2025 19:00
Catalogue #363
Estimate: € 40 / 60

  • #482

    Een salontafel versierd in Chinese lak met reigers bij een vijver op rode fond. Poten in een doorlopende krul. Lichte slijtage.

    A coffee table decorated in Chinese lacquer with herons by a pond on a red background. Legs intricately curled. Light wear.
    Dim. 120 x 55.5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #599

    Een jardinière in terracotta, onderaan de vaas een herstelling.

    A terracotta jardinière, with a repair at the bottom of the vase.
    Dim. h 112 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #155

    Een keramisch paneel met de heilige Chiara, gedateerd 1696, gerestaureerd. Toegevoegd een aardewerken wijwatervat vermoedelijk uit de 18e eeuw.

    A ceramic panel depicting Saint Chiara, dated 1696, restored. Also included an earthenware holy water font, likely from the 18th century.
    Dim. 26.5 x 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #136
    De Porceleynen Beyl

    Een meerkleurig aardewerken kaststel bestaande uit 5 vazen waarvan 3 met deksel. Draagt het merk van De Porceleynen Beyl.

    A multi-colored earthenware cabinet set consisting of 5 vases, 3 with lids. Bears the mark of De Porceleynen Beyl.
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #345

    Een Chinees porseleinen kop en schoteltje, blauw op wit decor, onderaan het bordje gemerkt ‘Chenghua Nian Zhi’, Kangxi revival, circa 1900.

    A Chinese porcelain cup and saucer, blue on white decoration, marked 'Chenghua Nian Zhi' on the bottom of the saucer, Kangxi revival, circa 1900.
    Dim. Ø 12.5 cm (bordje)
    Estimate: € 30 / 50
  • #597

    Grote aardewerken vaas in Griekse stijl. Met een decor van goden en krijgers.

    Large earthenware vase in Greek style. Decorated with gods and warriors.
    Dim. Hoogte 70 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #541

    Een tafellamp met beige xxl keramische voet.

    A table lamp with a beige extra-large ceramic base.
    Dim. h 64 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #325

    Een art-nouveau vaas, aardewerk met tinnen druivenranken. Onderaan gemerkt met een gekroonde B en een molen. Meerdere bakfouten.

    An Art Nouveau vase, pottery with pewter grapevines. Marked at the bottom with a crowned B and a windmill. Several firing flaws.
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #277

    Een vaas in meerkleurig barbotine aardewerk, floraal organische decoratie met meerdere kleine beschadigingen.

    A vase in multi-colored barbotine earthenware, floral organic decoration with several small damages.
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #474

    Dekselvaas van Chinees porselein, Canton stijl. Gedecoreerd met vogels en vlinders.

    Covered vase of Chinese porcelain, Canton style. Decorated with birds and butterflies.
    Dim. Hoogte 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #548

    Een beschilderde Baskische vaas met een dansend koppel in het decor. Onderaan getekend; Berne en gemerkt; Ciboure.

    A painted Basque vase depicting a dancing couple in the decoration. Signed at the bottom; Berne and marked; Ciboure.
    Dim. Hoogte 26, Ø 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #492

    Een T.V.-kast versierd met Chinese lak. Waterplanten op rood en gouden fond.

    A TV cabinet decorated with Chinese lacquer. Water plants on a red and golden background.
    Dim. 141 x 104 x 51 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #288

    Een dekselvaas van Imari porselein, het deksel is gerestaureerd.

    A covered vase made of Imari porcelain, the cover has been restored.
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #138

    Een geglazuurd aardewerken beeld van een ijsbeer, Art-Deco, onderaan gemerkt en genummerd ‘404407’. Mist 1 tand.

    A glazed earthenware sculpture of a polar bear, Art Deco style, marked and numbered '404407' at the bottom. Missing 1 tooth.
    Dim. H 14, L 30 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #355
    Amphora, Czechoslovakia

    Een meerkleurig geglazuurde aardewerken art-deco vaas met een vogel in het decor, onderaan gemerkt Amphora, Czechoslovakia.

    A multi-colored glazed terracotta art deco vase with a bird in the decor, marked Amphora, Czechoslovakia at the bottom.
    Dim. h 31 x Ø 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #346

    Zeer grote Indische bruidskoffer op wielen. Bekleed met beschilderd metaal en versierd met koperen rosetten en banden.

    Very large Indian bridal chest on wheels. Covered with painted metal and decorated with copper rosettes and bands.
    Dim. H 104, B 137, D 75 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #308

    Een scheerkom van Imari porselein. Kleine herstelling aan de rand.

    A shaving bowl made of Imari porcelain. Small repair on the edge.
    Dim. Ø 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #365
    Fontinelle

    Een groep van 3 olifanten in monochroom geglazuurd aardewerk, gemerkt Fontinelle en genummerd 143.

    A group of 3 elephants in monochromatic glazed earthenware, marked Fontinelle and numbered 143.
    Dim. 31 x 50 x 9 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #462

    Een paar Imari borden in Chinees porselein met bloemenvazen in het decor. Haarlijntje.

    A pair of Imari plates in Chinese porcelain with floral vases in the decoration. Hairline.
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #538
    Brentleigh Ware

    Een set van 2 art-deco vazen, Brentleigh Ware, gemerkt Ballina England. Bij één vaas lichte glazuurschade.

    A set of 2 art-deco vases, Brentleigh Ware, marked Ballina England. One vase has minor glaze damage.
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #263

    Een set van 3 Chinees porseleinen borden met een blauw op wit decor van een tuintje. Qianlong decor.

    A set of 3 Chinese porcelain plates with blue on white decoration of a garden. Qianlong design.
    Dim. Ø 23.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #533

    Groot sierbord van Imari porselein.

    Large decorative plate of Imari porcelain.
    Dim. Ø 38
    Estimate: € 40 / 60
  • #459

    Een set van 4 Chinees porseleinen borden met een blauw op wit decor van flora en pagodes. Qianlong decor. Schilfers en haarlijn.

    A set of 4 Chinese porcelain plates with blue and white flora and pagoda decoration. Qianlong design. Chips and hairline cracks.
    Dim. Ø23.5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #447

    Een set van 3 Chinees porseleinen borden met een blauw op wit decor van een tuintje met pagode. Qianlong decor. Schilfer en haarlijn.

    A set of 3 Chinese porcelain plates with a blue on white decoration of a garden with pagoda. Qianlong design. Flake and hairline cracks.
    Dim. Ø 24 cm
    Estimate: € 40 / 60

  • #436

    Handgeknoopt Turkmeens tapijt.

    Hand-knotted Turkmen carpet.
    Dim. 206/137 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #220

    Een 18 karaats geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. een centrale saffier van +- 0,50 ct.

    An 18 karat yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 0.50 ct, and a central sapphire of approximately 0.50 ct.
    Dim. 3,63 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #411

    Een paar gemberpotten, in blauw-wit Chinees porselein met langlevenstekens in het decor.

    A pair of ginger jars, in blue and white Chinese porcelain with longevity symbols in the decoration.
    Dim. Hoogte 36, Ø 23 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #546

    Een hanglamp model UFO.

    A pendant lamp model UFO.
    Dim. H 50, Ø 44 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #85

    Schrijftafel met bijpassende stoel. Klassieke stijl.

    Writing desk with matching chair. Classic style.
    Dim. H 78, B 120, D 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #321

    Een set van 5 bronzen opiumgewichtjes in de vorm van driekoppige olifanten.

    A set of 5 bronze opium weights in the shape of three-headed elephants.
    Dim. h 5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #443

    Een lot van 2 letterkasten met allerlei decoratie, van gesteenten en schelpen tot poppenkastaccessoires. Toegevoegd 2 miniatuurtaferelen in vitrinekastjes.

    A lot of 2 letter cases with various decorations, from gemstones and shells to puppet theater accessories. Includes 2 miniature scenes in display cases.
    Dim. 5 x 83 x 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #293
    Murphy Radio

    Een oude bakelieten wereldontvanger/radio. Te reviseren.

    An old Bakelite world receiver/radio. Needs revising.
    Dim. 25 x 42 x 17 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #248

    Lot van 8 Westerwald bierkruiken en 1 bierpul.

    Lot of 8 Westerwald beer steins and 1 beer mug.
    Dim. Hoogte 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #520

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met telkens één grote parel.

    A pair of 18 kt white gold earrings set with one large pearl each.
    Dim. 8 g goud
    Estimate: € 900 / 1000
  • #446

    Een handgeknoopt Perzisch Hamadan tapijt.

    A hand-knotted Persian Hamadan carpet.
    Dim. 125 x 76 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #391
    Märklin
    Period: 1936

    Een elektrische Märklin treinset uit 1936, spoor O, bestaande uit een elektrische locomotief, CS 66/12920, 6 wagons, 18520, 17540, 17910, 17610, 17640 en een herschilderde goederenwagon (nr onbekend), en een uitgebreid lot sporen en de bijhorende transformator.

    An electric Märklin train set from 1936, gauge O, consisting of an electric locomotive, CS 66/12920, 6 wagons, 18520, 17540, 17910, 17610, 17640, and a repainted goods wagon (unknown number), along with an extensive lot of tracks and the accompanying transformer.
    Dim. 13 x 29 x 7 cm
    Estimate: € 800 / 1200

Veiling van 27 & 28 Mei 2025

27 May 2025 19:00
28 May 2025 19:00