Similar lots by type
-
#212Alma CeulemansPeriod: °1926
“Abstract”. Twee inkttekeningen op papier. Beide gesigneerd.
“Composition abstraite”. Deux dessins à l'encre sur papier. Tous deux signés.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 20,5 x 29 cmEstimate: € 80/120 -
#175Christaulin Aurelias Posivici
“Naakt met stier”. Gemengde techniek op papier. Achteraan gesigneerd.
“Nu sur taureau”. Technique mixte sur papier. Signée au verso.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 57 cmEstimate: € 80/120 -
#60
“Interieur”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Intérieur”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 11 cmEstimate: € 40/50 -
#205GLTS
“Fietser”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
Cycliste. Aquarelle sur papier. Monogrammée.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 36 cmEstimate: € 40/50 -
#295E. Gerinckx
“Veenzicht”. Olieverf op papier (?). Gesigneerd.
“Vue de bruyère”. Huile sur papier (?). Signé.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 54 cmEstimate: € 40/50 -
#272Brigitte
“Kinderen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
"Enfants". Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 29 cmEstimate: € 50/80 -
#209M. Verheyen
“Straatzicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Scène de rue”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 36 cmEstimate: € 60/80 -
#65
“Schepen bij rotskust”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
“Bateaux devant une côte rocheuse”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 23 x 49 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#198G. Gordon
“Straatzicht met personages”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue de rue avec personnages. Huile sur panneau. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 17 cmEstimate: € 80/100 -
#236René De BaugniesPeriod: Leuven 1869 - Elsene 1962
“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de forêt. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Dim. 40 x 50 cmEstimate: € 200/300 -
#113Jurjen FonteinPeriod: °1949
“Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Nu allongé. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. 68 x 97 cmEstimate: € 200/300 -
#8
Een gebeeldhouwd Kongolees houten stoeltje.
Une chaise congolaise en bois sculpté.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 43 cm Ø: 22 cmEstimate: € 25/35 -
#69
Een lot borden, waarbij een Engels met Chinees decor (Ø18 cm), drie van Mouzin Lecat, Nimy met jachtdecor (Ø: 19 cm), vier van Maastricht met Napoleondecors en vier van Weverly met romantische decors (Ø23 cm, één gebroken).
Lot d'assiettes, dont une anglaise à décor chinois (Ø18 cm), trois de Mouzin Lecat, Nimy à décor de chasse (Ø : 19 cm), quatre de Maastricht à décors Napoléon et quatre de Weverly à décors romantiques (Ø23 cm, une cassé).No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 25/35 -
#55
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel.
“Nature morte florale”. Huile sur panneau.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 23,5 x 17 cmEstimate: € 30/50 -
#178H. J. Martin
“Twee mensen in een interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Deux personnages dans un intérieur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 34 cmEstimate: € 60/80 -
#278
“Kerkje aan de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Église de l'Escaut . Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 39,5 x 49 cmEstimate: € 80/100 -
#231
Een ronde schotel van gedreven en geciseleerd geel koper. Binnenrand met acht lobben. Midden-Oosten, omstreeks 1900. We voegen er een soortgelijk klein rond schaaltje aan toe.
Un plat rond en cuivre jaune ciselé et repoussé. Bord intérieur à huit lobes. Moyen-Orient, vers 1900. Nous ajoutons un petit plat rond similaire.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø 38,5 cmEstimate: € 35/45 -
#228
Een vis en een snoepje van meerkleurig Muranoglas.
Un poisson et un bonbon en verre de Murano multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. l: 8 & 18 cmEstimate: € 20/30 -
#24
“Sint Pieter”. Een gesculpteerd en gepolychromeerd houten beeld.
"Saint Pierre". Une statue en bois sculpté et polychromé.No longer availableOnline onlyActive bid: 105.00 €Dim. h: 50 cmEstimate: € 40/60 -
#271
“Kariathide”. Litho. Gesigneerd. Zonder glas.
Kariathide . Lithographie. Signée. Sans verre.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 20 cmEstimate: € 15/20