#228
Santenay 1e Cru Grand Clos Roussot A.C. Albert Sainte-Marie, Paris-L’Hôpîtal M.P. 1982 aantal: 12 bt
No longer available -
#318
Ch. La Fleur-Pétrus A.C. Pomerol
M.C. 1990 aantal: 12 bt
No longer available -
#270
Ch. des Gondats A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. O.K. 1986 aantal: 12 bt
No longer available -
#263
Vouvray Demi-Sec Le Mont A.C. S.A. Hoët, Vouvray M.P. 1986 aantal: 12 bt
No longer available -
#212
Ch. Brane-Cantenac A.C. Margaux 2e grand cru classé M.C. K. 1977 aantal: 6 bt bn à ms
No longer available -
#404
Ch. Cheval Blanc A.C. St-Emilion 1e grand cru classé
M.C. 2006 aantal: 1 bt
No longer available -
#76
Lot rode bordeaux
aantal: 6 bt Ch. Lagrange A.C. St-Julien 3e grand cru classé M.C. 1964 aantal: 3 bt zeer beschadigde etikettenLady Langoa A.C. St-Julien
M.O. 1995 aantal: 3 bt
No longer available -
#244
Pommard-Rugiens A.C. 1e cru Héritiers Armand Girardin, Pommard M.P. 1983 aantal: 12 bt
No longer available -
#94
Lot rode bordeaux
aantal: 10 bt bn à vtsCh. d’Arsac A.C. Haut-Médoc
M.C. 1985 aantal: 2 bt Ch. Moulin Saint Georges A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1985 aantal: 1 bt Ch. Certan-Marzelle A.C. Pomerol
M.C. 1985 aantal: 4 bt Ch. des Tuquets A.C. Bordeaux
M.C. 1993 aantal: 1 bt Ch. le Bos A.C. Bordeaux
1994 aantal: 1 bt Les Violettes A.C. St-Julien
M.O. 1994 aantal: 1 bt
No longer available -
#274
Ch. Haut Portets A.C. Graves
M.C. 1986 aantal: 13 bt
No longer available -
#224
Vosne-Romanée A.C. Dom. du Clos Frantin, Vosne M.P. 1982 aantal: 12 bt
No longer available -
#20
Lot witte wijn
aantal: 8 bt Touraine Cépage Sauvignon A.C.
Pierre Chainier, Amboise M.O. 1987 aantal: 4 bt Grand Chais de Cardival A.C. Bordeaux Blanc Moelleux
M.O. 1997 aantal: 4 bt