Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Schaapherder in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1934.
E. De Lathauwer

“Schaapherder in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1934.

« Berger dans les bois ». Huile sur toile. Signée et datée 1934.
Online only
Dim. 80 x 60 cm
SKU: 2504220025.
Categories: doek, Online Only, Schilderij.
Auction day: 25 April 2022 22:00
Catalogue #25
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #262

    Een paar kleine cloisonné balustervaasjes met bloemendecors.

    Paire de petits vases balustres cloisonnés à décors floraux.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #192
    W. Van Ryswyck

    “Hert in de natuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1888.

    "Cerf dans la nature". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1888.
    No longer available
    Online only
    Dim. 13 x 21,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #169
    Nicole Halsberghe

    “Santorini, Griekenland”. Een kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 1/1.

    "Santorini, Grèce". Une lithographie en couleurs. Signée et numérotée 1/1.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32 x 20 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #223
    Edward Van Mieghem
    Period: 1915 - 2006

    “Binnenkoer Veltwijck”. Een ets. gesigneerd en gedateerd 30/50.

    "Cour Veltwijck". Une gravure. Signeé et datée 30/50.
    No longer available
    Online only
    Dim. 8,5 x 10 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #243

    Een runderhoorn met gegraveerd decor van een vogel en een draak.

    Une corne de boeuf à décor gravé d'un oiseau et d'un dragon.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #250

    Een kleine tazza van Boheems glas met blauwe kelk en met gouden rand, versierd met bloemen.

    Un petit vase tazza en verre de Bohême avec un calice bleu et une bordure dorée, décoré de fleurs.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 14 cm Ø: 16,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #248

    Dal Negro. Een schaakspel met bord.

    Dal Nègro. Un jeu d'échecs avec échiquier.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 5 cm - 10 cm
  • #171

    “Pompeii”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    « Pompéi ». Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 12 x 20 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #257

    Een limonadekan van mauve Booms glas.

    Un pichet de limonade en verre mauve de Boom.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #251

    Een verzilverd metalen juwelendoosje met vergulde strik.

    Une boîte à bijoux en métal argenté avec un noeud plaqué or.
    No longer available
    Online only
    Dim. 6 x 13 x 9 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #282

    Een pique-fleurs van amberkleurig glas en een driehoekige vaas van olijfgroen glas. Respectievelijk Belgisch en Boheems.

    Un pique-fleurs en verre ambré et un vase triangulaire en verre vert olive. respectivement belge et bohème.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 & 20 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #258
    Panthère de Cartier, France

    Een parfumflesje van gesatineerd en gekleurd glas en kunststof in origineel etui.

    Un flacon de parfum en verre et plastique satiné et coloré dans un écrin d'origine.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #141

    Twee schilderijtjes, olieverf op paneel. Eén naar Frans Hals en één naar Adriaan Brouwer.

    Deux tableaux, huile sur panneau. Un d’après Frans Hals et un d’après Adriaen Brouwer.
    No longer available
    Online only
    Dim. 14,5 x 12 & 20 x 14,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #139

    “Personages”. Geschilderd op leder. Ethiopië.

    "Personnages". Peint sur cuir. Ethiopie.
    No longer available
    Online only
    Dim. 44 x 30 cm
    Estimate: € 45 / 50
  • #150

    “Vissersvolk op het strand bij Katwijk”. Een reproductie naar een werk van Henri Cassiers.

    "Pêcheurs sur la plage de Katwijk". Une reproduction d'après une oeuvre d'Henri Cassiers.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 45 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #252

    Een sakékruikje van messing en rode en blauwe steentjes in de vorm van een tempelleeuw.

    Un pot à saké en laiton et pierres rouges et bleues en forme de lion du temple.
    No longer available
    Online only
    Dim. 15 x 15 x 6 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #172
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Korenmarkt ‘s morgends”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 20/100.

    "Korenmarkt, le matin". Une gravure. Signeé et numérotée 20/100.
    No longer available
    Online only
    Dim. 35 x 16 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #268

    Een eikenhouten Christusbeeld.

    Une statue du Christ en chêne.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 cm x 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #142
    Nicole Halsberghe

    “Kinderkopje”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.

    "Tête d'enfant". Une lithographie. Signé à l'extérieur de la plaque. épreuve d'artiste.
    No longer available
    Online only
    Dim. 20 x 17 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #254

    Een tijgertje van fijn gesneden hout op sokkeltje. Aziatisch werk.

    Un tigre en bois finement sculpté sur un socle. Travail asiatique.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 23 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #149

    “Zwijndrecht”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat en binnen de plaat gedateerd ‘25.

    "Zwijndrecht". Une gravure sur bois. Signé à l'extérieur de la plaque et daté '25 à l'intérieur de la plaque.
    No longer available
    Online only
    Dim. 22,5 x 42 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #136

    “Boom in het veld”. Een pasteltekening op papier. Gesigneerd. Glas gebroken.

    "Arbre dans le champ". Un dessin au pastel sur papier. Signé. Verre cassé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32 cm x 29 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #274

    Een art deco schouwpendule in houten kast. Werkende staat, met slinger, zonder sleutel.

    Une pendule art déco dans un meuble en bois. État de fonctionnement, avec balancier, sans clé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #277

    Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein. Zonder deksel.

    Un pot à gingembre en porcelaine de Chine multicolore. Sans couvercle.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 35

Other lots in this auction

  • #237

    Een paar Afrikaans houten beelden. Eén met oude beschadiging.

    Une paire de statues africaines en bois. Une avec de vieux dégâts.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 40 & 48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #182

    Een lot van vijf verschillende vazen van meerkleurig Chinees porselein.

    Un lot de cinq vases différents en porcelaine de Chine multicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 14,5 x 36 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #197
    Inn Decleer

    “Samsonite”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1994.

    “Samsonite”. Aquarelle. Signée et datée 1994.
    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #119
    A. Polfliet

    “Stilleven met fruit en champagne”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Nature morte aux fruits et champagne. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #118
    Val Saint Lambert

    Een kratervaas met zeshoekig voetstuk van kleurloos geslepen kristal, met vergulde metalen randversiering met parelfries. Gemerkt met etiket en “Val” gegraveerd. Voetstuk gelijmd aan de buik.

    Vase cratère à base hexagonale en cristal taillé clair, à décor de bordure en métal doré à frise de perles. Marqué d’une étiquette et “Val” gravé. Piédestal collé sur la panse.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 24 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #153

    Een zeefdruk van een werk van Karel Appel. Gesigneerd in de plaat.

    Une sérigraphie d'une oeuvre de Karel Appel. Signée dans la planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 26 x 31 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #266
    Toon Gielen
    Period: 1935 - 2018

    “Vrouwenprofiel”. Een groot hoogreliëf van gips met een goudkleurig patina.

    ”Profil de femme”. Un haut-relief en plâtre à patine dorée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 51 x 41 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #91

    Een lot aardewerken bodemvondsten, bestaande uit twee kruikjes en twee potjes.

    Un lot de trouvailles en faïence, composé de deux cruches et deux pots.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 5 - 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #43
    A. Wirtz

    “Stilleven met narcissen”. Een litho. Gesigneerd buiten de plaat.

    « Nature morte aux jonquilles ». Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 23 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #267
    Ernest Claes

    Twaalf boeken door de auteur of met betrekking tot zijn werk.

    Douze livres de l'auteur ou en rapport avec son œuvre.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 100
  • #295
    E. Gerinckx

    “Veenzicht”. Olieverf op papier (?). Gesigneerd.

    “Vue de bruyère”. Huile sur papier (?). Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 43 x 54 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #178
    H. J. Martin

    “Twee mensen in een interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Deux personnages dans un intérieur”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Online-Only 25 April 2022

Op Maandag 25 april wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday April 25th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

25 April 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 April 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More