#488“Bloemenmeisje”, een betonnen tuinbeeld.
#558Val Saint-LambertEen ovale doos van gegoten glas, in het deksel voorstelling van een bloemenvaas. Onderaan gemerkt.
An oval box made of cast glass, featuring a depiction of a flower vase on the lid. Marked at the bottom.No longer availableDim. 7 x 18.5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#125Een 19e eeuwse barokke-stijl spiegel, met moderne patina.
A 19th-century Baroque-style mirror, with a modern patina.No longer availableDim. 154 x 104 cmEstimate: € 600 / 800 -
#590Festina QuartzEen roestvrij stalen dameshorloge met lederen polsband.
#464Gerhard Munthe Morgenstjerne‘Bomschuit aan het strand’, olieverf op paneel. Getekend G. M. Munthe.
#353UnicaEen vintage Unica pop met wit kleed, toegevoegd een poppenstoeltje.
#593Een lot van 4 antieke glazen stolpen op houten sokkel.
#268Steiff, GermanyVijf pluche knuffels waarvan twee lama’s en drie buffels, één buffel en één lama gemerkt Steiff.
Five plush toys including two llamas and three buffaloes, one buffalo and one llama marked Steiff.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#74Leo VingerhoetsPeriod: 1917 - 1983“De Scheepvaart”. Glas-in-loodraam. Gesigneerd. In lichtbak met eikenhouten lijst gemonteerd.
"The Shipping". Stained glass window. Signed. Mounted in lightbox with oak frame.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 100 / 150