Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Scheepszicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
H. Van Soye (?)

“Scheepszicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

”Vue sur bateau”. Huile sur toile. Signée.
Online only
Dim. 39 x 26 cm
SKU: 9803210167.
Auction day: 8 March 2021 22:00
Catalogue #167
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #270

    Vier ingelijste tegels van Delfts aardewerk, waarvan drie mangaankleurige en één blauwe en witte. Diverse letsels.

    Quatre carreaux en faïence de Delft dont trois manganèses et un en bleu et blanc. Plusieurs dégâts.
    No longer available
    Online only
    Dim. 12 x 12 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #232

    Pwo. Een houten Tchokwe masker. DRC.

    Pwo. Un masque Tchokwe en bois. RDC.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 36 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #266

    Een diep bord van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor in de stijl van het Chine de Commande.

    Une assiette creuse en porcelaine chinoise, décor polychrome de fleurs, style Chine-de-Commande.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #176

    “Kabila”. Geknielde Luba vrouw met pot. DRC.

    Kabila . Femme agenouillée Luba avec pot. RDC.
    No longer available
    Online only
    Dim. H.32 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #81

    “Classicistische voorstelling”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.

    Représentation classiciste . Huile sur toile. Signé indistinctement.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 90
    Estimate: € 80 / 100
  • #175

    Een vaas van bruin glas.

    Vase en verre brun.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #8

    Een lot beeldjes van porselein en aardewerk, bestaande uit een St Jozef met kind, een musicerend engeltje, een putto met eenden en een naakt. Beschadiging bij het laatste.

    Lot de statuettes en porcelaine et en faïence comprenant un Saint-Joseph à l’Enfant, un angelot musicien, un putto aux canards et un nu. Ce derniers à accident.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 80
  • #106

    Een lotje biscuit, bestaande uit een sierpotje met deksel, versierd met putti en twee deels vergulde beeldjes (één gerestaureerd).

    Lot de biscuits composé d'un pot décoratif avec couvercle, décoré de putti et de deux figurines partiellement dorées (une restaurée).
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 14 & 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #225

    Een bloemenstilleven op zijde. Kleine scheur en vochtschade. Omstreeks 1900.

    Nature morte aux fleurs en soie. Petite fissure et tâches d’humidité. Vers 1900.
    No longer available
    Online only
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #25

    “Ballerina”. Aquarel en inkt op papier. Onduidelijk gesigneerd en gedateerd ‘68.

    ”Ballerine”. Aquarelle et encre sur papier. Signature illisible, daté ‘68.
    No longer available
    Online only
    Dim. 48 x 30 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #59

    Een vierkante houten paraplubak met foto’s van geisha’s.

    Un porte-parapluie carré en bois avec des photos de geishas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #140

    “Expectans expectavi Domini et intendit mihi...” Een gedeelte van een psalmtekst, recto verso. Ingelijst.

    “Expectans expectavi Domini et intendit mihi...” Partie d’un psaume, recto verso. Encadrée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 52 x 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Online-Only veiling van 8 maart 2021

Op Maandag 8 maart wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday March 8th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

8 March 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 March 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More