Similar lots by type
-
#254F. Doorenbos“Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
“Homestead”. Oil on canvas. Signed and dated '75. -
#268Een antieke verstelbare boekenhouder met vilten blad. Fineerschade. Toegevoegd een Nederlandse bijbel uit 1948.
An antique adjustable book holder with felt leaf. Veneer damage. Includes a Dutch Bible from 1948. -
#247K. Van Goethem“Bomendreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.
"Tree Lane". Oil on canvas. Signed and dated 1949. -
#283Een Oosterse Kelim van wol.
An Oriental wool Kilim. -
#251“Beekje in de winter”. Olieverf op paneel. Sporen van handtekening.
"Stream in Winter". Oil on panel. Traces of signature. -
#252‘Koeien aan het water’. Verdoekt olieverfschilderij. Vermoedelijk 19e eeuw. Linksonder onleesbaar getekend.
‘Cows by the Water’. Verdoekt oil painting. Presumably 19th century. Indecipherable signature in the bottom left corner. -
#264Een lot van 2 tabakspotten, den ene in Vlaams aardewerk, de andere Delfts.
A lot of 2 tobacco jars, one in Flemish earthenware, the other Delft. -
#255Oscar Lippens“Park Otterlo”. Aquarel. Gesigneerd.
"Park Otterlo." Watercolor. Signed. -
#285Een wollen loper, mechanisch.
A woolen runner, mechanical. -
#265Een obus uit de eerste wereldoorlog, trench-art, gemerkt A R-S 9 - 17, Remanie.
A shell from the First World War, trench art, marked A R-S 9 - 17, Remanie. -
#256“De lezende Sultan”, een schilderij, op zijde, in passe-partout. Afkomstig uit India.
"The Reading Sultan", a painting on silk, in a mat. Originated from India. -
#249K. Cornet“Veldweg met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Field path with farmstead". Oil on canvas. Signed. -
#248Elise Docquir‘Bedelmeisje in blauwe lompen’. Olieverf op doek, onleesbaar getekend.
'Beggar girl in blue rags'. Oil on canvas, signed illegibly. -
#267Een tinnen samovar met 2 bekers, totaalgewicht 2.8 kg.
A tin samovar with 2 cups, total weight 2.8 kg. -
#259Georges Averhals“Profielportret”. Een ets op papier. Buiten de plaat genummerd 1/10 en gesigneerd.
"Profile portrait." An etching on paper. Numbered 1/10 and signed outside the plate. -
#269Een plaasteren heilige familie onder glazen stolp.
A plaster Holy Family under glass dome. -
#246Raymond Jean BizetPeriod: 1922-2015‘Zichten op de kerktoren’. Een paar olieverfschilderijen op paneel, getekend; R. J. Bizet.
‘Views of the church tower’. A pair of oil paintings on panel, signed; R. J. Bizet. -
#288Een handgeknoopt oosters bidmat.
A hand-knotted Eastern prayer rug. -
#257“Op audientie”, een schilderij, op zijde, in passe-partout. Afkomstig uit India.
"Op audientie" - a painting on silk, in a mat. Originating from India. -
#258René De ConinckPeriod: 1907-1978“Haan”, een schilderij, olieverf op paneel, toegeschreven aan R. De Coninck.
"Rooster", a painting, oil on panel, attributed to R. De Coninck. -
#253M. Sannen“Koeien in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘57.
"Cows in the meadow". Oil on canvas. Signed and dated '57. -
#302Een set lichte/zeer fijne mondgeblazen glazen, holle voet en goudrand.
A set of light/very fine mouth-blown glasses, hollow foot with a gold rim. -
#242Ria Picco-Rückert“Staalgieterij”. Litho. Gesigneerd en gedateerd 1951.
"Foundry". Lithograph. Signed and dated 1951. -
#266De ‘Rondo’ karaf, A.D. Copier voor Leerdam.
The 'Rondo' decanter, A.D. Copier for Leerdam.
Other lots in this auction
-
#270Een verzilverde koffie en theepot. Gemerkt EPNS. Toegevoegd een verzilverde chololadekan, gemerkt Mappin & Webbs.
A silver-plated coffee and tea pot. Marked EPNS. Also included a silver-plated chocolate pot, marked Mappin & Webbs. -
#130Twee landschapjes, aquarel op papier. Onleesbaar getekend.
Two landscapes, watercolor on paper. Unreadable signature. -
#30Een lot van 2 Khukuri hakmessen.
A lot of 2 Khukuri chopping knives. -
#106Een grote vaas in geslepen kristal. Kleurloos.
A large vase in cut crystal. Colorless. -
#59Een amforavormige vaas getekend L. Robbia, Gualdo T. E.
An amphora-shaped vase signed L. Robbia, Gualdo T. E. -
#241Maria SegersPeriod: 1922 - 1979“Het huwelijksaanzoek”, een tekening, potlood en inkt op papier, gesigneerd.
"The Marriage Proposal," a drawing in pencil and ink on paper, signed. -
#156‘Portret van een jonge Aziatische vrouw’, acryl op doek. Niet getekend.
'Portrait of a young Asian woman', acrylic on canvas. Not signed. -
#300Een vintage Hohner Melodica, PIANO 26. In origineel draagtasje. Enkele toetsen zijn gemarkeerd met viltstift.
A vintage Hohner Melodica, PIANO 26. In original carrying case. Some keys are marked with marker. -
#134Louis DrimmerEen grote tafellamp met keramische voet, getekend L. Drimmer.
A large table lamp with ceramic base, signed L. Drimmer. -
#42Een gevarieerd lot verzilverd metaal bestaande uit een flessenkoeler, een bestekdeel, een mandje, 2 peper- en zoutvaatjes, 2 tandestokerhouders, 2 kleine schaaltjes en een schaaltje op voet. Toegevoegd een lotje koper bestaande uit een schaaltje en 3 kleine vaasjes.
A varied lot of silver-plated items including a bottle cooler, cutlery, a basket, 2 salt and pepper shakers, 2 toothpick holders, 2 small bowls, and a footed bowl. Also included is a small lot of copper items consisting of a bowl and 3 small vases. -
#6Twee bolvormige dekselvaasjes van meerkleurig Chinees porselein. Met een decor van bloemen en insecten.
Two globular lidded vases made of multi-colored Chinese porcelain. Decorated with flowers and insects. -
#15Een Chinees porseleinen vaas, famille jaune, met pauwen in het decor.
A Chinese porcelain vase, famille jaune, with peacocks in the decoration.

