Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
‘Scheldezicht in herfsttonen’, olieverf op doek. Getekend; Cockx.
Jan Cockx
Period: 1891-1976

‘Scheldezicht in herfsttonen’, olieverf op doek. Getekend.

'Scheldt View in Autumn Tones', oil on canvas. Signed; Cockx.
Dim. 80/120 cm
SKU: 2810250422.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 29 October 2025 19:00
Catalogue #422
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #170

    Een 14 kt witgouden ring bezet met een zwarte diamant van +- 2,20 ct. Met certificaat.

    A 14 kt white gold ring set with a black diamond of approximately 2.20 ct. With certificate.
    No longer available
    Dim. 3,23 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #109
    Frans Ros

    ‘Het interieur van de St. Gummaruskerk, Lier’, olieverf op paneel. Getekend.

    'The interior of St. Gumarus Church, Lier', oil on panel. Signed; Fr. Ros.
    No longer available
    Dim. 92/64 CM
    Estimate: € 200 / 250
  • #179
    Ellen De Tombay
    Period: 1918-1998

    ‘Sous le frenissement des feuillages’, olieverf op doek. Getekend.

    'Under the rustling foliage', oil on canvas. Signed; E. De Tombay.
    No longer available
    Dim. 46/55 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #467

    Een klassiek beeld van composiet, met twee lezend kinderen.

    A classical composite sculpture of two reading children.
    No longer available
    Dim. H. 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #189
    René De Pauw

    ‘Portret van een jonge vrouw’, olieverf op papier. Getekend, ‘pour Andrée’.

    'Portrait of a Young Woman', oil on paper. Signed; Rn. De Pauw, 'pour Andrée'.
    No longer available
    Dim. 45/28 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #454
    Hubert De Vries
    Period: 1899 - 1979

    “Strandzicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Seaside View," a painting, oil on canvas, signed.
    No longer available
    Dim. 24 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #473

    Een gebeeldhouwde eikenhouten kapstok versierd met leeuwenkoppen, met vier koperen haakjes, waaraan vier diverse beursvormige tinnen klepkannen. Omstreek 1900.

    A carved oak coat rack decorated with lion heads, with four copper hooks, holding four various purse-shaped pewter measuring jugs. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. L. 104 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #424
    Jean Le Mayeur

    ‘Balinese tempel’, olieverf op gemaroufleerd doek. Een impasto schilderij, getekend.

    ‘Balinese temple’, oil paint on marouflaged canvas. An impasto painting, signed.
    No longer available
    Dim. 27/35 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #444
    Hubert De Vries
    Period: 1899 - 1979

    “Kermispaarden”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Fairground Horses", a painting, oil on canvas, signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #484
    Roger Van Belleghem

    ‘Metamorfose’, olieverf op paneel. Getekend.

    'Metamorphosis', oil on panel. Signed; Roger Van Belleghem.
    No longer available
    Dim. 40/30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #472

    ‘Les amateurs de peinture’, olieverf op doek. 19e eeuw, niet getekend. Het werk is herdoekt en vertoont enkele deukjes.

    'Art lovers', oil on canvas. 19th century, unsigned. The painting has been relined and shows some dents.
    No longer available
    Dim. 79/63 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #89

    ‘De brief’, olieverf op doek. Naar de 19e eeuw. Getekend; P. Van Moer.

    'The letter', oil on canvas. From the 19th century. Signed; P. Van Moer.
    No longer available
    Dim. 46/57 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #414
    Carl Friedrich Werlemann
    Period: 1880-1937

    “Boszicht met bemoste stam”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd.

    "Boszicht met bemoste stam", a painting, oil on canvas with marouflage, signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #99
    D. Claes

    ‘Marine’, olieverf op doek. Getekend.

    'Marine', oil on canvas. Signed; D. Claes.
    No longer available
    Dim. 113x92 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #512

    ‘Abstracte compositie’, olieverf op doek. In de stijl van Malevitsj. Niet getekend.

    'Abstract composition', oil on canvas. In the style of Malevich. Not signed.
    No longer available
    Dim. 61/50 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #130

    Een 14 kt witgouden ring bezet met een centrale diamant in princess geslepen van +- 0,50 ct. en baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

    A 14 kt white gold ring set with a central princess-cut diamond of approximately 0.50 ct and baguettes with a total weight of approximately 1 ct.
    No longer available
    Dim. 4,66 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #175
    Frederick Remington

    “Rattlesnake”. Bronzen beeld met steigerend paard. Op groene marmeren sokkel. Gemerkt “Copyright by Frederik Remington.

    "Rattlesnake". Bronze sculpture of a rearing horse. On green marble base. Marked "Copyright by Frederik Remington."
    No longer available
    Dim. H. 58 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #474

    “Walking Monks”, een schilderij, gemengde techniek op doek, niet gesigneerd.

    "Walking Monks", a painting, mixed media on canvas, unsigned.
    No longer available
    Dim. 102 x 76 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #240

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.

    An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.
    No longer available
    Dim. 40,5 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #464
    Gerhard Munthe Morgenstjerne

    ‘Bomschuit aan het strand’, olieverf op paneel. Getekend G. M. Munthe.

    'Bomschuit on the Beach', oil on panel. Signed by G. M. Munthe.
    No longer available
    Dim. 21/14 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #429
    Simon Cohen

    ‘Vroege morgen, Nr. 10’, olieverf op doek. Getekend en gedateerd ‘90.

    "Early Morning, No. 10," oil on canvas. Signed; S. Cohen, '90.
    No longer available
    Dim. 94/150 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #409
    Maurice Moshe Prowizur

    ‘Straatmuzikanten’, olieverf op doek. Getekend.

    'Street Musicians', oil on canvas. Signed; Maurice Moche Prowizur.
    No longer available
    Dim. 120/100 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #452
    Hubert De Vries
    Period: 1899 - 1979

    “Op de kermis”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "At the Fair", a painting, oil on canvas, signed.
    No longer available
    Dim. 60 x 25 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #434
    Paul Dillens
    Period: 1874 - 1965

    “Zicht op de vallei”, een schilderij, olieverf op board in vergulde kader, gesigneerd.

    "View of the valley," a painting, oil on board in a gilt frame, signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 150 / 200

Other lots in this auction

  • #533

    Een paar balustervazen van meerkleurig Chinees porselein. Famille rose, niet gemerkt.

    A pair of baluster vases in polychrome Chinese porcelain. Famille rose, unmarked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 41 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #78
    Steiff, Germany

    Negen pluche vissen en zeehonden, waarvan zeven gemerkt Steiff, 2 met knop/label manco.

    Nine plush fish and seals, seven marked Steiff, 2 missing button/label.
    No longer available
    Dim. l 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #135

    Twee wit marmeren zuilen bestaande uit drie losse delen.

    Two white marble columns consisting of three separate parts.
    No longer available
    Dim. h
    Estimate: € 400 / 600
  • #476

    Een Iraans handgeknoopt zijden Ghoum tapijt.

    An Iranian hand-knotted silk Ghoum carpet.
    No longer available
    Dim. 119 x 78 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #42
    Jacob Smits

    Een niet complete map met 9 etsen door Jakob Smits (1, 5, 8, 9, 11, 15, 17, 21 en 23), uitgegeven door A. Van Campenhout, Brussel. Nr. 58 uit een oplage van 100 exemplaren.

    An incomplete folder with 9 etchings by Jakob Smits (1, 5, 8, 9, 11, 15, 17, 21, and 23), published by A. Van Campenhout, Brussels. Number 58 of an edition of 100 copies.
    No longer available
    Dim. 45/33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #550
    Baume & Mercier Genève

    “Baume & Mercier”, een roestvrijstalen polshorloge, Genève, Swiss Made, genummerd MV045063. In zijn origineel doosje.

    "Baume & Mercier," a stainless steel wristwatch, Geneva, Swiss Made, numbered MV045063. In its original box.
    No longer available
    Dim. 4 x 2.5 cm
    Estimate: € 600 / 700
  • #286

    Een elegante ovale houten salontafel met opstaande rand.

    An elegant oval wooden coffee table with raised edges.
    No longer available
    Dim. 47 x 90 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #242
    F. Beaufort

    “Schaapskudde bij de hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Sheep herd at the farm". Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #158

    “Vrouw met sprokkelhout”, een groot porseleinen beeld gemerkt Royal Dux.

    "Woman with firewood", a large porcelain statue marked Royal Dux.
    No longer available
    Dim. Hoogte 55 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #171
    Yves Lohé

    ‘Vrouwelijk torso’, een beeld van brons en meerkleurig glas. Getekend; Lohé. Met certificaat.

    'Female torso', a sculpture of bronze and multicolored glass. Signed; Lohé. Comes with certificate.
    No longer available
    Dim. Hoogte 48 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #479

    Een handgeknoopt zijden Perzisch Ghoum tapijt met een voorstelling van een jachttafereel.

    A hand-knotted silk Persian Ghoum carpet depicting a hunting scene.
    No longer available
    Dim. 150 x 99 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #298

    Een tinnen vide poche in de vorm van een pladijs en een krab. Met de afbeelding van een boot en de berg Fuji in de kom.

    A tin vide poche in the shape of a flounder and a crab. Featuring an image of a boat and Mount Fuji in the bowl.
    No longer available
    Dim. 11/17 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

Veiling volledig, 600 loten. Tentoonstelling:  vr. 24 & zat. 25 Oktober van 10.00 tot 17.00

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 October 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More