Similar lots by type
-
#175Christaulin Aurelias Posivici
“Naakt met stier”. Gemengde techniek op papier. Achteraan gesigneerd.
“Nu sur taureau”. Technique mixte sur papier. Signée au verso.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 43 x 57 cmEstimate: € 80/120 -
#200Frans CroesPeriod: °1936
“Hoogbrug, Mechelen”. Twee inkttekeningen op papier. Beide gesigneerd en gedateerd ‘85. Bijgevoegd een prent met korte historie van de brug.
Hoogbrug, Malines. Deux dessins en encre sur papier. Signés et datés ‘85. On ajoute une estampe avec l’histoire du pont.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 21 x 29,5 cmEstimate: € 30/40 -
#104Gard Van Mechelen
“Col de Madale - Vue sur Combe” en “Château de Mercoirol - St. Michel”. Twee aquarellen op papier. Gesigneerd.
“Col de Madale - Vue sur Combe” et “Château de Mercoirol - St. Michel”. Deux aquarelles sur papier. Signées.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 26 x 36 cmEstimate: € 40/60 -
#60
“Interieur”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Intérieur”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 11 cmEstimate: € 40/50 -
#295André Van den SandePeriod: 1910 - 1996
“Herenportret”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
Portrait de gentlemen . Fusain sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 39 x 27 cmEstimate: € 80/100 -
#286de ...
“Abstract”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘65.
Composition abstraite . Technique mixte sur papier. Signé et daté 65. ,No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 24 x 43 cmEstimate: € 40/60 -
#128Josée Simon
“Ter Vennen”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘79.
Ter Vennen. Fusain sur papier. Signé et daté '79.No longer availableOnline onlyDim. 22,5 x 27 cmEstimate: € 15/20 -
#137G. Wagener
“Polderhuisje aan Grauwsedijk”. Olieverf op papier. Gesigneerd op verso. Glas gebroken.
“Petite maison des polders au Grauwsedijk”. Huile sur papier. Signé au verso.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 45 x 65 cmEstimate: € 40/60 -
#197Frans CroesPeriod: °1936
“Natuur”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1987.
Nature. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté 1987.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 35 x 75 cmEstimate: € 30/40 -
#270Rik Cuypers
Een paar zichten op de Vlaaikensgang, aquarel op papier. Gesigneerd.
Une paire de vues du Vlaaikensgang, aquarelle sur papier. Signées.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. 36,5 x 55 cmEstimate: € 35/50 -
#204Frans CroesPeriod: °1936
“Zicht op het Zennegat”. Een grisailletekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1993. Glas gebroken.
Vue du Zennegat. Un dessin en grisaille sur papier. Signé et daté 1993. Verre brisé.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 25 x 35 cmEstimate: € 30/40 -
#236Petrus ValckxPeriod: 1920 - 1996
“Stilleven”. Een met de hand geaquarelleerde litho. Gesigneerd en genummerd 76/99 buiten de plaat.
Nature morte. Lithographie aquarellée à la main. Signée et numérotée 76/99 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. 35 x 53 cmEstimate: € 15/25 -
#226Frans CroesPeriod: °1936
“Zennegat - Binnendijkse weiden”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1993.
Zennegat - Prés de Binnendijkse. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1993.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 25 x 34 cmEstimate: € 30/40 -
#228Frans CroesPeriod: °1936
“Koeien op de Molenwegweide te Heffen”. Een inkttekening. Gesigneerd en gedateerd 1996.
Vaches sur le Molenwegweide à Heffen. Un dessin à l'encre. Signé et daté 1996.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. 17,5 x 27,5 cmEstimate: € 30/40 -
#216Frans CroesPeriod: °1936
“Bootje aan het Zennegatsas”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘93.
Bateau sur le Zennegatsas. Aquarelle sur papier. Signée et datée '93.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. 32,5 x 46,5 cmEstimate: € 30/40 -
#176
"Koopman op ezel". Aquarel op papier. Gesigneerd Gustave Lorain (?). XIXe eeuw.
“Marchand sur son âne”. Aquarelle sur papier. Signée Gustave Lorain (?).No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 25 x 22 cmEstimate: € 100/180 -
#202Frans CroesPeriod: °1936
“Levensbomen”. Gemengde techniek op papier. Beide gesigneerd en gedateerd ‘90.
Arbres de vie. Technique mixte sur papier. Signé et daté '90.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 40 x 40 cmEstimate: € 30/40 -
#212
“Boom van het leven”. Een inkttekening op papier”. Gesigneerd en gedateerd ‘84.
Arbre de vie. Un dessin à l'encre sur papier. Signé et daté '84.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 34 x 34 cmEstimate: € 30/40 -
#213Frans CroesPeriod: °1936
“Zennegatse weiden”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1993.
Zennegatse Weiden. Un dessin au crayon sur papier. Signé et daté 1993.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 25 x 25 cmEstimate: € 30/40 -
#227Frans CroesPeriod: °1936
“Binnendijkse weidelandweg Zennegat”. Een kleurpotloodtekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1993.
Digue intérieure route des prés Zennegat. Un dessin au crayon de couleur sur papier. Signé et daté 1993.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. 22 x 30 cmEstimate: € 30/40 -
#272Brigitte
“Kinderen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
"Enfants". Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 29 cmEstimate: € 50/80 -
#80Bailleux (?)
“Compositie”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Composition”. Pastel sur papier. Signé et daté 1989.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 28 x 20 cmEstimate: € 100/120 -
#188Frans CroesPeriod: °1936
“Zennegat - Natuurreservaat - Oude Dijlearm”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1995.
Zennegat - Réserve Naturelle - Oude Dijlearm. Un dessin au crayon sur papier. Signé et daté 1995.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 25 x 25 cmEstimate: € 30/40 -
#229Frans CroesPeriod: °1936
“Zicht op Mechelen met Opsinjoorke in de lucht”. Een grisailletekning op papier. Gesigneerd en gedateerd 2.8.96.
Vue de Malines avec Opsinjoorke dans l’air. Un dessin en grisaille sur papier. Signé et daté 2.8.96.No longer availableOnline onlyActive bid: 78.00 €Dim. 60 x 100 cmEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#239Hans De JongPeriod: °1960
“Alpenlandschap”. Zeefdruk. Gesigneerd.
Paysage alpin. Sérigraphie. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 25 cmEstimate: € 15/25 -
#4
Een Berlijnse bierpul van meerkleurig steengoed en met tinnen deksel. Onderaan gemerkt en genummerd op 5000 exemplaren.
Une chope à bière berlinoise en grès multicolore et avec un couvercle en étain. Marquée en bas et numérotée sur 5000 exemplaires.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 26 cmEstimate: € 30/35 -
#32
Een maanvormig flesje van gesatineerd amberkleurig glas.
Une bouteille en forme de lune en verre ambré satiné.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 40/60 -
#9Remi Van SluysPeriod: 1907-1993
“Stilleven met champignons”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘70.
“Nature morte aux champignons”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘70.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 29 x 38 cmEstimate: € 80/120 -
#114
Een paar reproducties naar tekeningen van M.I. Hummel.
Quelques reproductions d'après des dessins de M.I. Hummel.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 20 & 28 x 18 cmEstimate: € 20/25 -
#148
Een paar oude lederen getten.
Quelques vieilles bottes en cuir.No longer availableOnline onlyDim. l: 30 cmEstimate: € 25/35 -
#280
Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Eén met perforatie onderaan.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine décorés de fleurs. L’un au fond perforé.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 100/140 -
#194
Een Congolees handwerk met een voorstelling van een haan.
Ouvrage congolaise.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 60 cmEstimate: € 25/35 -
#298
Een porseleinen muurfonteintje, versierd met meerkleurige bloemen.
Une fontaine murale décorée de fleurs polychromes.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 114 cmEstimate: € 80/120 -
#85
Twee etsen:- “Werf”. Gesigneerd buiten de plaat.- “’t Steen te Antwerpen”. Gesigneerd Van Peteghem en genummerd 16/350 buiten de plaat.
Deux eaux-fortes : - Werf. Signé à l'extérieur de la plaque. - 't Steen à Anvers. Signé Van Peteghem et numéroté 16/350 à l'extérieur de la plaque.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 24 x 29 & 31 x 40 cmEstimate: € 20/40 -
#88
Een lot aardewerk, bestaande uit een dekselpotje van Bergen met een parkiet in het decor, een dekseldoosje van Rouen op pootjes, twee dekselpotjes met vogeldecors in de stijl van Limoges en een Chinees porseleinen schaal met blauw-wit decor op bronzen voet.
Un lot de faïence, composé d'un pot à couvercle de Bergen avec une perruche dans le décor, une boîte à couvercle de Rouen sur pattes, deux pots à couvercle à décor d'oiseaux dans le goût de Limoges et un bol en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc sur socle en bronze.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. (l: 5 -24 cm)Estimate: € 40/45 -
#256
Een loper. Handgeknoopt.
Un couloir en laine noué main.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60