“Schepen in een Italiaanse haven”. Olieverf op doek. Nederlands-Italiaanse School omstreeks 1720. Gesigneerd op een baal linksonder. Herkomst Axel Vervoort, Vlaeykensgang 1976. Herdoekt.
Alessandro Grevenbroeck

"Ships in an Italian harbor". Oil on canvas. Dutch-Italian School circa 1720. Signed on a bale lower left. Provenance Axel Vervoort, Vlaeykensgang 1976. Remeasured.
Dim. 235 x 165 cm
SKU: 2502250129.
Auction day: 25 February 2025 19:00
Catalogue #129
Estimate: € 6500 / 8500

  • #549
    Vier Tasca Capodimonte

    “Courtship”. A table lamp with upholstered shade and multicolored porcelain group on a gilded base. Signed at the bottom.
    Dim. 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #583

    Een paar hoge zwart metalen design kandelaars.

    A pair of tall black metal design candleholders.
    Dim. 150 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #329

    Een paar butlerspiegels met vergulde lijst.

    A pair of butler's mirrors with gilded frame.
    Dim. Ø 27 cm
    Estimate: € 240 / 300
  • #302
    Jean Xhoffer

    “Amadeus”. Modern bronzen beeld. Gedateerd ‘s Gravenwezel 1994.

    "Amadeus". Modern bronze sculpture. Dated 's Gravenwezel 1994.
    Dim. 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #287
    Wiskemann

    Een lot van 7 schalen en een asbak in verzilverd metaal, gemerkt Wiskemann.

    A lot of 7 bowls and an ashtray in silver-plated metal, marked Wiskemann.
    Dim. h 11 x Ø 19.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #188

    Een buste van polychroom aardewerk. Frankrijk omstreeks 1800. Gerestaureerde pluim aan de hoed.

    A polychrome earthenware bust. France around 1800. Restored feather on the hat.
    Dim. H. 29 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #323

    “Santa María van Columbus.” Modelschip in hout, vroeg 20ste eeuw.

    "Santa María by Columbus." Model ship in wood, early 20th century.
    Dim. 82 x 84 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #91
    Val Saint Lambert

    Een grote kristallen coupe, kleurloos met groene details, gemerkt Val Saint Lambert.

    A large crystal bowl, colorless with green details, marked Val Saint Lambert.
    Dim. h 25 x Ø 32 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #88
    Marcel Debut
    Period: 1865 - 1933

    Buste van een jongeman in brons op houten sokkeltje. Draagt handtekening M. Debut’.

    Bust of a young man in bronze on a wooden base. Signed by M. Debut.
    Dim. h 13 cm zonder sokkel
    Estimate: € 80 / 120
  • #535
    Gamages London

    “Conqueror”. Een polshorloge-chronograph met quartzwerk en metalen band. In oorspronkelijke verpakking Nieuwstaat.

    "Conqueror." A wristwatch chronograph with quartz movement and metal band. In original packaging. Mint condition.
    Estimate: € 80 / 120
  • #146

    Een mahoniehouten vitrinekast, 19e eeuws, met 4 deuren en 2 laden.

    A mahogany display cabinet, 19th century, with 4 doors and 2 drawers.
    Dim. 232 x 128 x 52 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #576

    Handgeknoopte Perzisch tapijtje.

    Hand-knotted Persian rug.
    Dim. 88/142 cm
    Estimate: € 20 / 30

Veiling van 25 & 26 Februari 2025

25 February 2025 19:00
26 February 2025 19:00