#77Jef Sempels“Lady in Red”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel, onderaan gesigneerd “Jef Sempels 03-1993”.
#169RapkinEen kaart van België, gravure door J. Rapkin.
#83“Hoevelandschap”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
#400Claude Zographos“Kwartels”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 48/100 buiten de plaat.
“Quails”. A lithograph. Signed and numbered 48/100 outside the plate.No longer availableOnline onlyDim. 17,5 x 12,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#182“Antwerpen”. Een gravure op papier.
#26A. Claes‘Winters boszicht’, olieverf op doek, getekend Claes.
#53“Personage met roze kleding.” Onleesbaar gesigneerd, genummerd 16/100. Draagt watermerk in het papier van Sabena.
#159‘Dromend meisje’, gemengde techniek op papier, onleesbaar gesigneerd.
‘Dreaming Girl’, mixed media on paper, illegibly signed.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 36 cmEstimate: € 20 / 30 -
#143Michel Tapie“Venetiaans zicht”. Aquarel op papier, gesigneerd Tapie.
"Venetian view". Watercolor on paper, signed Tapie.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 18 cmEstimate: € 15 / 25 -
#201Vijf diverse lijsten met foto’s en schilderijen.
#135Serge Creuz‘Dame in het roze’, een werk van Serge Creuz, niet gesigneerd.
#116“Abstract”. Een schilderij, olieverf op paneel.
"Abstract." A painting, oil on panel.No longer availableOnline onlyDim. 65 x 56cmEstimate: € 40 / 60