Similar lots by type
-
#215
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt Leopold II. 20 frank van 1877.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti d’une pièce de monnaie de 20 francs à l’effigie de Léopold II, datée 1877.No longer availableDim. 17,09 gEstimate: € 380/450 -
#380Rodania Sapphire
Een roestvrij stalen herenhorloge. Swiss Made. Quartz.
Montre homme quartz en acier inoxydable. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#370Omega Constellation
een roestvrij stalen automatische dameshorloge. Swiss Made.
Montre dame automatique en acier inoxydable. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#325
Een 14 karaats geel gouden dasspeld bezet met fantasiesteen.
Epingle de cravate en or jaune 14 ct sertie de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 2,45 gEstimate: € 40/80 -
#205
Een 18 karaats geel gouden halssnoer bezet diamant met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Collier en or jaune 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 10,48 gEstimate: € 250/350 -
#365Rodania
Drie roestvrij stalen dameshorloges. Quartz. Swiss Made.
Trois montres dame quartz en acier inoxydable. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#310
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met één briljantje.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un petit brillant.No longer availableDim. 5,62 gEstimate: € 120/180 -
#295
Een 18 karaats geel gouden ketting, hangers, een kruisje en een hoorn des overvloeds.
Chaîne en or jaune 18 ct, des pendentifs: un crucifix et une corne d’abondance.No longer availableDim. 9,15 gEstimate: € 200/300 -
#400
Een lot oude juwelen waaronder een hanger als fotohouder, een broche en een paar oorbellen.
Lot de bijoux anciens dont un pendentif à médaillon à photographie, une broche et une paire de boucles d’oreilles.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#753Leo Vingerhoets
“De schenkster” & “De drinker”. Een paar glasramen.
“La verseuse” et “Le buveur”. Paire de vitraux.No longer availableDim. 88 x 33 cmEstimate: € 100/120 -
#305
Een paar 14 karaats geel gouden oorbellen met bijpassende ring en hanger bezet met fantasiestenen. Model Chanel.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 14 ct et bague et pendentif assortis sertis de pierres de fantaisie. Modèle Chanel.No longer availableDim. 7,56 gEstimate: € 120/180 -
#320
Een lot 18 karaats wit en geel goud waaronder twee ringen en één oorbel.
Lot d’or jaune et blanc 18 ct dont deux bagues et une boucle d’oreille.No longer availableDim. 7,36 gEstimate: € 150/200 -
#390Swatch Irony
Een roestvrij stalen herenhorloge. Quartz. Swiss Made.
Montre homme quartz en acier inoxydable. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#330
Zuil van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met guirlandes en engelenkoppen. Vlaamse barokstijl.
Colonne en chêne sculpté décorée de guirlandes et de têtes d’angelots. Style baroque flamand.No longer availableDim. H. 112 cmEstimate: € 300/400 -
#375Rodania Founded
Een automatische roestvrij stalen herenhorloge. Switzerland 1930.
Montre homme automatique en acier inoxydable. Switzerland 1930.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#355
Een dameshorloge van zilver en plaqué d’or met lederen armband bezet met fantasiestenen.
Montre de dame en argent et plaquée d’or sertie de pierres de fantaisie. Bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#395
Een lot fantasiejuwelen allerlei waaronder kettingen, armbanden, ringen en oorbellen.
Lot de bijoux de fantaisie dont chaînes, bracelets, bagues et boucles d’oreilles.No longer availableEstimate: € 20/40 -
#350Dupont Paris
Een aansteker in Chinese lak. Genummerd en in originele doos.
Un briquet en laque de Chine. Numéroté et dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#220
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Bague en or jaune et blanc sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 4,50 gEstimate: € 250/350 -
#340Omega
een roestvrij stalen automatische herenhorloge. Swiss Made.
Montre homme automatique en acier inoxydable. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#315
Een 14 karaats wit en geel gouden hanger met Maria afbeelding.
Pendentif en or jaune et blanc 14 ct représentant Marie.No longer availableDim. 3,79 gEstimate: € 60/100 -
#760
Een dekselvaas van Japans aardewerk met decor van personages. Begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
Vase couvert en faïence du Japon à décor de personnages. Début du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 51 cmEstimate: € 50/80 -
#300S.T. Dupont Paris
Een genummerde aansteker met Chinese lak. 0557/2000. Limited Edition Nuevo Mundo. In origineel etui met toebehoren en certificaat met nummer 0557/2000.
Allumeur numéroté en laque de Chine. 0557/2000. Limited Edition Nuevo Mundo. Dans l’étui d’origine avec accessoires et certificat avec le numéro 0557/2000.No longer availableEstimate: € 3000/4000 -
#761
Een schemerlamp op een grote bolle vaas van licht okerkleurig aardewerk. Hedendaags werk.
Lampadaire monté sur un grand vase pansu en faïence de couleur ocre. Travail contemporain.No longer availableEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#154Edward Fierens
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 62 x 51 cmEstimate: € 100/150 -
#519Victor Van BerckelaerPeriod: 1913-1975
“Stilleven met flessen”. Olieverf. Gesigneerd.
“Nature morte aux bouteilles”. Huile. Signée.No longer availableDim. 37 x 52 cmEstimate: € 100/150 -
#405
Spiegel met vergulde lijst in Lodewijk XV-stijl en een dito spiegel in Georgian stijl.
Petit miroir à cadre doré de style Louis XV, ainsi qu’un autre de style Georgian.No longer availableDim. H. 64 -Estimate: € 40/50 -
#592
Een bronzen schotel van Japanse makelij.
Plat en bronze. Travail japonais.No longer availableDim. Ø: 39 cmEstimate: € 50/80 -
#327
Een gevarieerd lot tin en koper bestaande uit o.a. twee olielampen, drie maatbekers enz.
Lot varié d’étains et de cuivres comprenant e.a. deux lampes à huile, trois mesures etc.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#618
Een wandelstok voor dames van mirte in art-nouveaustijl met zilveren handvat in de vorm van een vrouwengelaat in een lelie.
Canne de dame en myrte de style art nouveau. Pommeau en argent en forme de visage de femme dans une fleur de lys. Vers 1880.No longer availableDim. L 95 cmEstimate: € 80/100 -
#535
Een Oosters zijden bidkleed.
Tapis de prière d’Orient en soie.No longer availableDim. 200 x 120 cmEstimate: € 120/200 -
#290JBB
Een zakhorloge van plaque d’or in werkende staat. Chronograph.
Montre de gousset chronographe en plaqué. En état de marche.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#138
Een gevarieerd lot pennen, vulpennen, balpennen, vulpotloden en potloodhoudertjes van verguld en verzilverd metaal, cloisonné, ivoor (o.m. Parker en Hua-Long).
Lot varié de plumes, de stylos, de stylos à bille, de porte-mines en métal argenté et doré, cloisonné, ivoire (marques e.a. Parker et Hua-Long).No longer availableEstimate: € 80/120 -
#96
Een eikenhouten commode in Lodewijk XV-stijl met vier orgelgebogen laden.
Commode en chêne de style Louis XV ouvrant à quatre tiroirs en plie d’orgue.No longer availableDim. b: 95 cmEstimate: € 80/120 -
#401Steiff
Een speelgoed gordeldier. Gemerkt en genummerd 2074/3500.
Un tatou en peluche. Marque et numéro 2074/3000.No longer availableDim. L 70 cmEstimate: € 40/60 -
#84Jan De Laet
“Stilleven met rozen en juwelen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses et bijoux”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 28 cmEstimate: € 40/60