Similar lots by type
-
#130Louis Belen
“Impasse Jacques, Molenbeek”. Olieverf op board.
”Impasse Jacques, Molenbeek”. Huile sur carton.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. 36 x 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#238
“Portiek”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
”Portail”. Pastel sur papier. Signature illisible.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#176
"Koopman op ezel". Aquarel op papier. Gesigneerd Gustave Lorain (?). XIXe eeuw.
“Marchand sur son âne”. Aquarelle sur papier. Signée Gustave Lorain (?).No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 25 x 22 cmEstimate: € 100 / 180 -
#65
“Schepen bij rotskust”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
“Bateaux devant une côte rocheuse”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signé.No longer availableOnline onlyDim. 23 x 49 cmEstimate: € 50 / 80 -
#80Bailleux (?)
“Compositie”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Composition”. Pastel sur papier. Signé et daté 1989.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 28 x 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#153Maria Rombouts
“Natuurstilleven met koperen keteltje”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte à pot en cuivre”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 52 x 69 cmEstimate: € 80 / 120 -
#60
“Interieur”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Intérieur”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#102Henk Peeters
“Palma de Mallorca”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘51. Met opdracht. Glas stuk.
“Palma de Majorque”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘51. Avec dédicace. Verre cassé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 28 x 22 cmEstimate: € 20 / 30 -
#81R. Debuch
“Vrouwelijk naakt”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd.
Nu féminin. Une étude au crayon sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. 36,5 x 26,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#64M. Hottot
Een lente- en een herfstlandschap. Olieverf op karton. Gesigneerd.
Paysage de printemps et paysage d’automne. Huile sur carton. Signés.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 40 x 53 cmEstimate: € 30 / 50 -
#272Brigitte
“Kinderen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
"Enfants". Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#189
“L’habituel stable”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘Roza (?) ‘85’.
“L’habituel stable”. Aquarelle sur papier. Signée Roza ‘85.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. 38.5 x 29 cmEstimate: € 20 / 25 -
#122M. Morre
“Landschap”. Gouache op papier. Gesigneerd.
”Paysage”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 21 x 31Estimate: € 20 / 30 -
#175Christaulin Aurelias Posivici
“Naakt met stier”. Gemengde techniek op papier. Achteraan gesigneerd.
“Nu sur taureau”. Technique mixte sur papier. Signée au verso.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 57 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#32
Een maanvormig flesje van gesatineerd amberkleurig glas.
Une bouteille en forme de lune en verre ambré satiné.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#229Vasso Tseka
“Imaginair landschap”. Pastel en gemengde techniek. Gesigneerd.
“Paysage imaginaire”. Pastel et technique mixte. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 88 x 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#67
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux roses. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 60 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#8Lanna
“Eileen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1992.
“Eileen”. Huile sur toile. Signée et datée 1992.No longer availableOnline onlyDim. 75 x 90 cmEstimate: € 100 / 150 -
#70
“Herbergscène”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder. Naar de XIXe eeuw.
Scène d'auberge. Huile sur toile. Signée en bas à droite. D’après le XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#170
Een eikenhouten spiegel in Mechelse renaissancestijl.
Un miroir en chêne de style Renaissance de Malines.No longer availableOnline onlyEstimate: € 120 / 200 -
#296
Een gebeeldhouwde en gepolychromeerde kandelaar op elektriciteit.
Un bougeoir électrique sculpté et polychrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. H. 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#57
Twee schalen van geslepen kleurloos Boheems kristal.
Deux bols en cristal de Bohême incolore taillé.No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. Ø: 19 & 25 cmEstimate: € 20 / 30 -
#163
“Schaapherder in een romantisch rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Modern atelierwerk.
“Berger dans un paysage rupestre romantique”. Huile sur panneau. Travail récent.No longer availableOnline onlyActive bid: 65.00 €Dim. 30 x 40 cmEstimate: € 160 / 200 -
#179
Een reeks van vijf lithografieën uit de reeks ‘Belgique Industrielle’, met XIXe eeuwse zichten op bekende industriële bedrijven. Ed. Simonau & Toovey.
Une série de cinq lithographies de la série Belgique Industrielle , avec des vues du XIXe siècle de sociétés industrielles renommées. Ed. Simonau & Toovey.No longer availableOnline onlyActive bid: 86.00 €Dim. 27 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#107
Een groot lot miniatuur klokjes. Waaronder staande klokken, koekoeksklokken etc...
Un grand lot d'horloges miniatures. Y compris des horloges grand-père, des horloges à coucou etc...No longer availableOnline onlyActive bid: 33.00 €Estimate: € 30 / 40 -
#222
Een ovaal bijzettafeltje van kunststof, waarbij het blad versierd met een reliëfdecor onder glas. (Blad licht verbogen?)
Une table d'appoint ovale en plastique, le plateau orné d'un décor en relief sous verre. (Plateau légèrement plié?)No longer availableOnline onlyDim. 64 x 44 cmEstimate: € 25 / 35