Similar lots by type
-
#60
“Interieur”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Intérieur”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 11 cmEstimate: € 40/50 -
#262P. Pons
“Kerkzicht”. Een litho(?). Gesigneerd.
Vue de l'église. Une lithographie (?). Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 60 x 39 cmEstimate: € 30/35 -
#175Christaulin Aurelias Posivici
“Naakt met stier”. Gemengde techniek op papier. Achteraan gesigneerd.
“Nu sur taureau”. Technique mixte sur papier. Signée au verso.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 57 cmEstimate: € 80/120 -
#295E. Gerinckx
“Veenzicht”. Olieverf op papier (?). Gesigneerd.
“Vue de bruyère”. Huile sur papier (?). Signé.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 54 cmEstimate: € 40/50 -
#272Brigitte
“Kinderen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
"Enfants". Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 29 cmEstimate: € 50/80 -
#224
Drie werken op papier:- Leo Lauryssens - “Kortrijk”. Tekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1958.- Spitaels - “Stadszicht”. Pentekening. Gesigneerd en gedateerd 1988.- F. Van Mol - “St. Erasmusstraat Borgerhout”. Een gravure. Gesigneerd en gedateerd 1986
Trois œuvres sur papier : - Leo Lauryssens - « Courtrai ». Dessin sur papier. Signé et daté 1958. - Spitaels - « Vue de ville ». Dessin à la plume. Signé et daté 1988. - F. Van Mol - “St. Erasmusstraat Borgerhout”. Une gravure. Signée et datée 1986.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 11,5 x 14,5; 24,5 x 15,5 & 28 x 19,5 cmEstimate: € 30/40 -
#115Bernadette Vincken
Twee landschappen en een compositie, aquarel op papier, waarvan twee ingekaderd. Allen gemonogrammeerd en de landschappen gedateerd 2000.
Deux paysages et une composition, aquarelle sur papier, dont deux sont encadrés. Tous monogrammés et les paysages datés de 2000.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30; 34 x 49 & 41 x 57 cmEstimate: € 80/120 -
#226René MorrenPeriod: 1868 - 1941
“Visser aan de dorpsrand”. Gouache op papier. Gesigneerd.
“Pêcheur à la ligne au bord d’un village”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 30 x 28 cmEstimate: € 80/120 -
#102
“Compositie”. Een collage met gouache. Draagt handtekening.
Composition . Un collage à la gouache. Porte une signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 33 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#65
“Schepen bij rotskust”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
“Bateaux devant une côte rocheuse”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 23 x 49 cmEstimate: € 50/80 -
#264Freddy Reynaert
“Maanlanding”. Een houtskooltekening. Gesigneerd.
“Descente vers la lune”. Un dessin au fusain. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 44 x 43 cmEstimate: € 30/50 -
#9
Een handgeschilderd damesportret, pastel op papier.
Portrait de femme peint à la main, pastel sur papier.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 10 x 8 cmEstimate: € 35/50 -
#84
Twee potloodstudies op papier. Beide gesigneerd ‘Laurent Guilly’ (?)
Deux études au crayon sur papier. Tous deux signés Laurent Guilly (?)No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 12 x 8 & 13,5 x 10,5 cmEstimate: € 40/45
Other lots in this auction
-
#63
“Houtsprokkelaars in het bos”. Een reproductie naar het werk van Jan Willem Van Borselen.
Les ramasseurs de bois dans les bois. Une reproduction d'après l'oeuvre de Jan Willem Van Borselen.No longer availableOnline onlyDim. 42 x 31 cmEstimate: € 40/50 -
#121P. Smets
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de la ferme . Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 50 x 65 cmEstimate: € 40/50 -
#101
Een aardewerken siervaas met een gepolychromeerd decor van bladeren en vogeltjes in hoogreliëf. Eén snaveltje en twee bladeren licht beschadigd.
Un vase en faïence à décor polychrome de feuilles et d'oiseaux en haut relief. Un bec et deux feuilles légèrement abîmés.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 20 cmEstimate: € 60/80 -
#250Paul Van Ostaijen
Drie boeken. “Verzamelde Gedichten”. Ed. Bert Bakker, Amsterdam, derde druk 1987. “Spiegel van uw Eenzaamheid”. Ed. Davidsfonds, Leuven, eerste druk 1988. Evenals Etienne Schoonhoven, “Paul VAn Ostaijen, introduction à sa poétique”. Ed. des Cahiers 333, Anvers 1951.
Trois livres. Collected Poems. Ed. Bert Bakker, Amsterdam, troisième édition 1987. Mirror of your Solitude. Ed. Davidsfonds, Leuven, première édition 1988. Ainsi que Etienne Schoonhoven , « Paul VAn Ostaijen, introduction à sa poétique ». Ed. des Cahiers 333, Anvers 1951.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 40/80 -
#13
Een gebeeldhouwd houten hoofdje.
Une tête en bois sculpté.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 20/30 -
#147Baken
“Compositie met personage en banaan”. Wasco op papier. Gesigneerd en gedateerd.
“Composition avec personnage et banane”. Wasco sur papier. Signé et daté.No longer availableOnline onlyDim. 15 x 23 cmEstimate: € 100/120 -
#187Louis Rylant
“Zicht op Hoboken”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1971.
Vue de Hoboken . Huile sur panneau. Signé et daté 1971.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 44 cmEstimate: € 100/150 -
#258
Antieke Lodewijk XV armstoel van gebeeldhouwd eikenhout met bloemenversiering aan de rugleuning, zitting opnieuw bekleed met blauw fluweel. Klauwpoten.
Fauteuil ancien Louis XV en chêne sculpté à décor floral au dos, siège retapissée en velours bleu. Pieds griffes.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Estimate: € 120/200 -
#51
“Winters hoevezicht met paardenkar”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
“Vue de la ferme d'hiver avec charrette à cheval”. Huile sur toile. Monogrammée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 25 x 30 cmEstimate: € 35/45 -
#116
Een vintage verchroomd bureaulampje.
Une lampe de bureau chromée vintage.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 35/45 -
#94
Een oude messing/brons patrijspoort.
Un vieux hublot en laiton / bronze.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. Ø: 42 cmEstimate: € 100/120 -
#164
“Meisje met kruiwagen.” Biscuit beeldje, als vaas te gebruiken. Schade en restauraties. Gemerkt.
Fille avec brouette. Figurine en biscuit, peut servir de vase. Dégâts et restaurations. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 35/45