#66Een set van 2 massief eikenhouten vouwstoelen met benen inleg.
#273“Bloemenmeisje”, een beeld in meerkleurig aardewerk uit het midden van de vorige eeuw, gemerkt Italy.
#270Een zilveren broche bezet met een camee.
#599Een handgeknoopt Bidjar tapijt met zware slijtage.
#406Halfhoge klassieke ladenkast met 5 gewone en 1 verborgen lade. Glazen trekkers en gestoken ornamenten. Aan de bovenrand schade aan de fineer.
Medium-sized classic chest of drawers with 5 regular drawers and 1 hidden drawer. Glass handles and carved ornaments. Damage to the veneer on the top edge.No longer availableDim. H 122, B 127, D 56 cmEstimate: € 60 / 80 -
#495Een grote antieke ketel in rood koper.
#375Een 19e eeuwse massief eikenhouten legkast, 2 deuren, met 3 laden binnenin.
#16Een taxidermie hertje, liggend op een massief eiken plank.
#433Bronzen beeld van een zittende Japanse krijger. Eerste helft 20e eeuw.
#577Replica van een Romeinse amfoor met dik aangebrachte lagen patina. Gepresenteerd op metalen staander.
Replica of a Roman amphora with thick layers of patina. Presented on a metal stand.No longer availableDim. Hoogte 79 cmEstimate: € 40 / 60