Similar lots by type
-
#30
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct. En een 18 karaats geel gouden armband met bloemvormige hangers.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct. Et un bracelet en or jaune 18 ct aux pendentifs en forme de fleurs.No longer availableDim. 5,56 gEstimate: € 120/150 -
#75
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,16 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,16 ct.No longer availableDim. 8,49 gEstimate: € 200/300 -
#90
“Turkiye Cumhuriyeti 1923”. Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een Turkse munt.
“Turkiye Cumhuriyeti 1923”. Bague en or jaune 18 ct sertie d’une pièce de monnaie turque.No longer availableDim. 11 gEstimate: € 250/300 -
#80
Een paar 18 karaats wit gouden ringen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Paire de bagues en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 9,13 gEstimate: € 200/300 -
#165
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 8,69 gEstimate: € 200/300 -
#65
Vier verschillende 18 karaats geel gouden naamarmbandjes.
Quatre différents bracelets en or jaune 18 ct aux prénoms.No longer availableDim. 8,03 gEstimate: € 200/300 -
#295
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 12,95 gEstimate: € 250/350 -
#225
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,70 gEstimate: € 150/200 -
#25
Een 14 karaats wit en geel gouden ring bezet met fantasiestenen en een 14 karaats geel gouden te herstellen schakelarmband.
Bague en or jaune et blanc 14 ct sertie de pierres de fantaisie et un bracelet en or jaune 14 ct à réparer.No longer availableDim. 8,70 gEstimate: € 130/180 -
#20
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met één diamantje van ± 0,10 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti d’un diamant de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 100/150 -
#265Chanel
Twee verschillende 18 karaats geel gouden hangers bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,27 ct.
Deux différents pendentifs en or jaune 18 ct sertis de brillants ayant un poids total de ± 0,27 ct.No longer availableDim. 2,04 gEstimate: € 300/400 -
#300
Een 18 karaats twee kleuren gouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or bicolore 18 ct.No longer availableDim. 26,87 gEstimate: € 500/650 -
#275
Een 18 karaats geel gouden geweven halssnoer en ring bezet met een half edelsteen.
Collier en or jaune 18 ct tissé et bague serti d’une pierre semi-précieuse.No longer availableDim. 6,05 gEstimate: € 150/200 -
#210
Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
Chaîne à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 16,85 gEstimate: € 350/450 -
#35
Een 14 karaats geel gouden ring bezet met pareltjes.
Bague en or jaune 14 ct sertie de petites perles.No longer availableDim. 5,62 gEstimate: € 80/100 -
#335
Een lot van vier 18 karaats geel gouden trouwringen.
Lot de quatre alliances en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 8,89 gEstimate: € 170/250 -
#100
Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 49,31 gEstimate: € 1000/1200 -
#235
Vier verschillende ringen van 18 karaats geel goud bezet met edelstenen en halfedelstenen.
Quatre bagues différentes en or jaune 18 ct serties de pierre précieuses et semi-précieuses/No longer availableDim. 12,50 gEstimate: € 250/350 -
#45
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een camee en één bijpassende oorbel.
Chaîne en or jaune 18 ct et pendentif serti d’un camée. Ainsi qu’une boucle d’oreille assortie.No longer availableDim. 7,25 gEstimate: € 160/200 -
#245
Een lot 18 karaats geel goud waaronder oorbellen, hangertjes, ringetjes en een slot.
Lot de boucles d’oreilles, pendentifs, bagues et un fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 10,73 gEstimate: € 200/250 -
#180
“Sovereign 1959”. Een 22 karaats geel gouden munt. Elizabeth II.
Sovereign de 1959. Pièce de monnaie en or jaune 22 ct. Recto Elisabeth II, verso Saint-Georges.No longer availableDim. 8 gEstimate: € 200/300 -
#15
Een 18 karaats wit en geel gouden schakelketting.
Chaîne à maillons en or blanc eet jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,22 gEstimate: € 150/200 -
#36
Een gevariëerd lot aardewerk en porselein.
Lot varié de porcelaines et de faïences.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#195Chanel
Twee verschillende 18 karaats geel gouden spelden bezet met zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Deux différentes épingles en or jaune 18 ct serties de brillants noirs ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 3,87 gEstimate: € 300/400
Other lots in this auction
-
#723Goebel - M.I. Hümmel
“Hofbräuhaus”. Een miniatuurdisplay van meerkleurig kunststof. We voegen er een jongetje met een bierkroes en een krakeling van meerkleurig porselein aan toe. Beide gemerkt.
“Hofbräuhaus”. Display miniature en plastique polychrome. Nous ajoutons un petit garçon à la chope de bière et un bretzel en porcelaine polychrome. Avec marques.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#39
Een lot van zes olieverfschilderijtjes, waarvan vijf landschappen en een dorpszichtje.
Lot de six tableaux en huile, dont cinq paysages et une vue de village.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#570Boucheron
Een vaporisator parfum van 50 ml.
Vaporisateur de parfum de 50 ml.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#738Goebel - M.I. Hümmel
“Herderinnetje met lammetje” & “Assepoester”. Twee beeldjes van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
“Bergère avec agneau” et “Cendrillon”. Deux statuettes en biscuit polychrome. Marques sous les bases.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#434
Een oude reclamepaneel van geëmailleerd metaal met opschrift “Lambretta”. Jaren ‘50.
“Lambretta”. Ancienne publicité en métal émaillé. Années 50.No longer availableDim. 73 x 90 cmEstimate: € 30/50 -
#74Luce Werner
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cm,Estimate: € 40/50 -
#109
Twee hoevezichten op paneel, gesigneerd Godderis en Van Steenacker.
Deux vues de ferme sur panneau. Signées Godderis et Van Steenacker.No longer availableDim. 19 x 24 & 13 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#291
Paar geslepen kristallen karaffen met een gegraveerd stermotief. Met hun geslepen stoppen.
Paire de carafes en cristal taillé au motif gravé. Avec leurs bouchons taillés.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 60/80 -
#671
“Zittend naakt”. Een beeldje van donker gepatineerd brons.
“Nu assis”. Statuette en bronze à patine foncée.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#276
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 225 x 133 cmEstimate: € 30/60 -
#809
Drie oude caféreclames, omstreeks 1900.
Trois anciennes publicités de café. Vers 1900.No longer availableDim. 57 x 47 cmEstimate: € 120/140 -
#290Emporio Armani
Een roestvrij stalen polshorloge met chronometer in origineel etui met documenten.
Montre chronomètre à bracelet en acier inoxydable. Etui d’origine aux documents.No longer availableEstimate: € 80/120