Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Secours”. Een messing beeld van een visserman op de boeg. Naar het werk van Waagen.
“Secours”. Een messing beeld van een visserman op de boeg. Naar het werk van Waagen.
“Secours”. Een messing beeld van een visserman op de boeg. Naar het werk van Waagen.
“Secours”. Een messing beeld van een visserman op de boeg. Naar het werk van Waagen.

“Secours”. Een messing beeld van een visserman op de boeg. Naar het werk van Waagen.

"Rescue". A brass statue of a fisherman on the bow. Inspired by the work of Waagen.
Dim. 58 cm
SKU: 2210240421.
Category: Beeld.
Auction day: 23 October 2024 19:00
Catalogue #421
Estimate: € 50 / 75
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #538
    Tiziano Galli
    Period: 1908-1986

    “Meisje met de bloemen en hagedis”. Een porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt “T.Galli Made in Italy”. Enkele kleine randschilfertjes.

    "Girl with Flowers and Lizard". A porcelain figurine. Marked "T.Galli Made in Italy" at the bottom. Some small chips along the edges.
    No longer available
    Dim. 20 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #532

    Een Chinese wierookbrander in twee delen uit jade , versierd met drakenkoppen, op een uitgewerkt houten sokkeltje.

    A Chinese incense burner in two parts made of jade, decorated with dragon heads, on an elaborately carved wooden base.
    No longer available
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #203

    “Mercurius”. Een bronzen beeld op sokkel van rood marmer met bronzen fries. Naar een werk van Jean Bologne. Fijne geut.

    "Mercury." A bronze statue on a red marble pedestal with a bronze frieze. After a work by Jean Bologne. Fine casting.
    No longer available
    Dim. 90cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #428
    Vieux Bruxelles

    Een lot van 7 stuks Vieux-Bruxelles bestaande uit 2 kandelaars, 3 beeldjes en 2 cornet vaasjes, op de vaasjes na met religieus thema.

    A lot of 7 pieces of Vieux-Bruxelles, consisting of 2 candlesticks, 3 figurines, and 2 cornet vases, all with a religious theme except for the vases.
    No longer available
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #41

    Een bronzen beeld van een golfer.

    A bronze sculpture of a golfer.
    No longer available
    Dim. 30,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #307
    Maria Innocentia Hummel

    “Umbrella Girl”, een Hummel beeldje, genummerd 152/0 B. Periode 1990/1999.

    "Umbrella Girl," a Hummel figurine, numbered 152/0 B. Period 1990/1999.
    No longer available
    Dim. h 13 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #211

    “Herder”. Een bruingepatineerd zamakken beeld op marmeren sokkel.

    "Shepherd". A brown patinated zamak sculpture on a marble base.
    No longer available
    Dim. h: 46,5 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #283

    “La fête des fleurs”. Een beeld uit kunststof, reproductie naar het werk van Auguste Moreau.

    "The Flower Festival." A resin sculpture, reproduction of the work by Auguste Moreau.
    No longer available
    Dim. 56 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #528
    Dresden

    Een lot van 5 vintage Dresden porseleinen beeldjes. Onderaan gemerkt.

    A lot of 5 vintage Dresden porcelain figurines. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 21 & ... & 12 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #628

    Een bronzen beeldje van twee handjes.

    A bronze statue of two hands.
    No longer available
    Dim. 9 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #304

    Een aardewerken beeldje van een cocker. Restauratie aan de linkerpoot.

    A terracotta statue of a Cocker Spaniel. Restoration on the left leg.
    No longer available
    Dim. 48 x 68 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #222
    Lode Vleeshouwers

    Een gipsen Mariabeeld. Verso gesigneerd met opschrift, gedateerd 1944.

    A plaster statue of Mary. Signed and dated on the back with inscription, 1944.
    No longer available
    Dim. 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #241
    Fontinelle

    “Dame met hert”, een art deco beeld in groen geglazuurd keramiek, onderaan gemerkt Fontinelle. Schilferschade aan de rand onderaan.

    "Lady with deer," an Art Deco statue in green glazed ceramic, marked Fontinelle at the bottom. Some chipping damage on the edge at the bottom.
    No longer available
    Dim. 24 x 41 x 7 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #328

    Een lot van 2 beelden van een moeder met kind waarvan één in composietsteen en de andere in plaaster met opschrift ‘wees gegroet - Burchtgravinne’.

    A lot of 2 sculptures of a mother with child, one in composite stone and the other in plaster with inscription 'Hail - Castle Countess'.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #451

    Een 18e eeuws Boeddhistisch kleitablet voorstellend Boeddha.

    An 18th-century Buddhist clay tablet depicting Buddha.
    No longer available
    Dim. h 10.5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #301

    Een albasten tafellamp van een dame in een schelp op marmeren voet.

    An alabaster table lamp of a lady in a shell on a marble base.
    No longer available
    Dim. 31 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #418
    Leonardo Artworks Inc.

    “Innige omhelzing”, een vintage keramisch beeld gesigneerd Leonardo Artworks Inc. en gedateerd 1968.

    "Tight Embrace," a vintage ceramic sculpture signed Leonardo Artworks Inc. and dated 1968.
    No longer available
    Dim. 34 x 41 x 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #441

    Een 18e eeuws Boeddhistisch kleitablet voorstellend het levensverhaal van Boeddha.

    An 18th-century Buddhist clay tablet depicting the life story of Buddha.
    No longer available
    Dim. h 10 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #183
    Koos Van der Kaaij
    Period: 1900 - 1976

    “Moeder met kind”. Een terracotta beeld. Onderaan gesigneerd. Vermoedelijke nummering “8/12”.

    "Mother with child." A terracotta sculpted statue. Signed at the bottom. Presumed numbering is "8/12".
    No longer available
    Dim. 65cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #285
    Capodimonte

    “Ritorno dai campi”, een groep in meerkleurig biscuit, gemerkt Capodimonte, porcellane principe.

    "Ritorno dai campi", a group in polychrome biscuit, marked Capodimonte, porcellane principe.
    No longer available
    Dim. 29 x 35 x 21 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #233
    Aelteste Volkstedter Porzellanmanufaktur Thüringen.

    Een veelkleurig porceleinen beeld van een papegaai op een boomstronk, Aelteste Volkstedter Porzellanmanufaktur Thüringen.

    A multi-colored porcelain figure of a parrot on a tree stump, Aelteste Volkstedter Porzellanmanufaktur Thüringen.
    No longer available
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #661
    Capo di Monte

    “Landelijk leven”, een groep in meerkleurig biscuit, het merkteken van Capo Di Monte en de naam Bizeta gesigneerd.

    "Country life," a group in multicolored biscuit, marked Capo Di Monte and signed Bizeta.
    No longer available
    Dim. 34 x 35 x 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #177

    “De eeuwige denker”. Een gepatineerd bronzen beeld, geïnspireerd op de Denker van Rodin. Gesigneerd ‘Milo’. Op zwart marmeren sokkel.

    "The Eternal Thinker". A patinated bronze sculpture inspired by Rodin's The Thinker. Signed 'Milo'. On a black marble base.
    No longer available
    Dim. 24 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #207
    Bertaux

    Een beeld in brons op zwart marmeren sokkel voorstellend een meisje met 3 honden, gemerkt Bertaux.

    A bronze statue on a black marble base depicting a girl with 3 dogs, marked Bertaux.
    No longer available
    Dim. h 51 cm
    Estimate: € 300 / 400

Other lots in this auction

  • #333
    Elsterwerda

    Een lot van 3 geglazuurd keramische art deco taartschalen waarvan 2 onderaan gemerkt ‘Elsterwerda’.

    A lot of 3 glazed ceramic Art Deco cake plates, 2 marked 'Elsterwerda' on the bottom.
    No longer available
    Dim. Ø 31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #609

    Een wit geschilderde hallspiegel in een massief gesculpteerde houten lijst, met bijbehorend sierelement.

    A white-painted hallway mirror in a solidly carved wooden frame, with matching decorative element.
    No longer available
    Dim. 13 x 85 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #24

    “Herberg bij bergrivier.” Olieverf op doek. Draagt handtekening A. Bartholomé, gedateerd 1914.

    "Inn by mountain river." Oil on canvas. Signed by A. Bartholomé, dated 1914.
    No longer available
    Dim. 25 x 42 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #210

    Een 18 kt witgouden hartvormige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.

    An 18 kt white gold heart-shaped pendant set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.25 ct in total.
    No longer available
    Dim. 2,11 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #373

    Een dolk met een hoorn als handvat.

    A dagger with a handle made of horn.
    No longer available
    Dim. l 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #259

    Een rechthoekige spiegel in geslepen glas in een polychroom houten gesculpteerde omlijsting met vergulde details.

    A rectangular mirror in cut glass with a polychrome wooden carved frame with gilded details.
    No longer available
    Dim. 103 x 83 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #66

    Een paar eikenhouten armstoelen met gesculpteerde delen, met gestreepte stof.

    A set of 2 oak armchairs with sculpted detail, upholstered in striped fabric.
    No longer available
    Dim. 112 x 67 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #236

    Een strakke massief eiken tafel op blokpoten.

    A sleek solid oak table on block legs.
    No longer available
    Dim. 76 x 220 x 99 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #470

    Een lot van 72 Duitse munten. Reich, Republik, Dritte Reich, Bundesrepublik, D.D.R. van 1739 tot 1977. Zilver, koper, nikkel, ...

    A lot of 72 German coins. Empire, Republic, Third Reich, Federal Republic, G.D.R. from 1739 to 1977. Silver, copper, nickel...
    No longer available
    Estimate: € 320 / 400
  • #644

    Een paar Chinees porseleinen katten met bloemendecor. Onderaan ‘Made in Yangcheng (Guangzhou).

    A pair of Chinese porcelain cats with floral decoration. Marked 'Made in Yangcheng (Guangzhou)'.
    No longer available
    Dim. h 9, l 19 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #48

    “Corsair flying bastard bentwing”, een schaalmodel van een vliegtuig in metaal.

    "Corsair flying bastard bentwing," a scale model of an aircraft in metal.
    No longer available
    Dim. 15 x 59 x 41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #319
    Leo Jordaens
    Period: 1944-2000

    “Antwerps havenzicht bij valavond.” Olieverf op board, gesigneerd.

    "Antwerp harbor view at dusk." Oil on board, signed.
    No longer available
    Dim. 68 x 78 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 22 & 23 Oktober 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling : Vrijdag 18 & Zaterdag 19 Oktober van 10.00 tot 17.00.

22 October 2024 19:00
23 October 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 October 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More