#84‘Landweg met hoeve’, olie op doek, rechtsonder gesigneerd.
#616Een Oosters handgeknoopte loper.
An oriental hand-knotted runner.No longer availableDim. 420 x 110cmEstimate: € 35 / 45 -
#519Een Chinese triptiek, gemengde techniek op papier met figuren en dienaren. Ingelijst op een driedelig fluwelen paneel.
#506BeloutchEen Iraans handgeknoopt tapijt genummerd 56418.
An Iranian hand-knotted carpet, numbered 56418.No longer availableDim. 187 x 108cmEstimate: € 40 / 60 -
#416Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
A hand-knotted Persian rug.No longer availableDim. 325 x 245cmEstimate: € 50 / 80 -
#44“Boszicht in de herfst.” Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Santa’ Gedateerd 1928.
#281Een paar uit zamak gesculpteerd beeldjes van een man en vrouw op houten sokkel.
A pair of zamac sculptures of a man and woman on a wooden base.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 50 / 80 -
#199Een 99-delig zilveren bestek, 3710 gram, gemerkt DB (Henri De Bist - Mechelen) met als gehalte 800 bestaande uit: 12 vorken, 12 dessertvorken, 12 visvorken, 11 vismessen, 12 soeplepels, 10 dessertlepels, 12 grote messen, 12 kleine messen en 6 kreeftenvorkjes.
#206Een gesculpteerde houten rollertop secretaire met 9 laden.
#182Een vierzijdig bronzen lantaarn met geslepen glas.
#520Een lange fantasie halssnoer met rubeliet met hanger bezet met markasiet en parels.
A long fantasy necklace with rubelite with pendant set with marcasite and pearls.No longer availableDim. 54 cmEstimate: € 60 / 100