Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Semi-erotisch damesportret”, pasteltekening op papier, draagt handtekening.

“Semi-erotisch damesportret”, pasteltekening op papier, draagt handtekening.

"Semi-erotic women's portrait", pastel drawing on paper, signed.
Dim. 50 x 40 cm
SKU: 2708240304.
Categories: Tekening, XXe eeuw.
Auction day: 27 August 2024 19:00
Catalogue #304
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #514

    Een lot van 6 moderne vergaderarmstoelen met gechromeerd metalen frame en kunststoffen zitting.

    A lot of 6 modern meeting armchairs with chrome metal frame and plastic seat.
    No longer available
    Dim. 88 x 53 x 63 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #573

    Een grote Chinese blauw-witte vaas met een decor van vogels.

    A large Chinese blue and white vase decorated with birds.
    No longer available
    Dim. h 78 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #598

    Een Marie-Therese luchter in kristal met 10 armen en nog een centraal lichtpunt.

    A Marie-Therese chandelier in crystal with 10 arms and a central light point.
    No longer available
    Dim. h 90 x Ø 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #574
    Sylvain Lambré
    Period: 1889-1958

    “Zeilboot op de rivier”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Sailboat on the river". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 72 x 81 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #603

    ‘De dame met de duiven’, een polychroom art-deco beeld in zamak op een marmeren voet, een stukje van het marmer ontbreekt.

    'The lady with the pigeons', a polychrome Art Deco sculpture in zamak on a marble base, a small piece of the marble is missing.
    No longer available
    Dim. 31 x 28 x 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #95

    Een lot van 32 glazen waaronder 12 champagne coupes, 6 champagne fluiten, 8 wijnglazen en 6 groen gekleurde wijn glazen.

    A lot of 32 glasses, including 12 champagne coupes, 6 champagne flutes, 8 wine glasses, and 6 green colored wine glasses.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #596
    Holm Sorensen

    Een lot van 3 vintage wandlampen van koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A lot of 3 vintage copper wall lamps designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 12 x Ø 30 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #602

    “St Constantine & Helen”. Een icoon op paneel. 20e eeuw. Verfschade onderaan het kruis.

    "St. Constantine & Helen". An icon on panel. 20th century. Paint damage at the bottom of the cross.
    No longer available
    Dim. 27 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #617

    Een set van 2 grote Chinese vazen met een decor van bloemen en een vogel.

    A set of 2 large Chinese vases with a floral and bird motif.
    No longer available
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #607
    Philips

    Een vintage grijs emaille bureaulamp. Gemerkt Philips, met Helioflux lamp.

    A vintage gray enamel desk lamp. Marked Philips, with Helioflux bulb.
    No longer available
    Dim. 35cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #562

    “L’Accolade”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van P. J. Mene.

    "L’Accolade". A bronze group on a marble pedestal, after a work by P. J. Mene.
    No longer available
    Dim. 45 x 60 x 26 cm
    Estimate: € 850 / 900
  • #242

    “Hengst”. Een beeld van zamak met bruin patina op zwart marmeren sokkel. Naar werk van P. J. Mène. Sokkel beschadigd.

    "Stallion." A sculpture made of zamak with brown patina on a black marble pedestal. Inspired by the work of P. J. Mène. Pedestal damaged.
    No longer available
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #594
    Holm Sorensen

    Een vintage bloemvormige hanglamp in koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A vintage flower-shaped pendant lamp in copper designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 30 x Ø 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #609

    Een buffet met opzet van noten-en eikenhout. Omstreeks 1900.

    A buffet with a superstructure made of walnut and oak wood. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. 206 x 45 x 105 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #593
    Holm Sorensen

    Een vintage bloemvormige hanglamp in koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A vintage flower-shaped pendant lamp in copper designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 30 x Ø 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #577

    Een meerkleurig aardewerken beeld van een olifant.

    A multicolored terracotta sculpture of an elephant.
    No longer available
    Dim. 48 x 54 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #234

    ‘Mozes met hoorns’. Een bronzen beeld naar de Mozes door Michelangelo gemaakt voor de tombe van Paus Julius II. Door een verkeerde vertaling van de Hebreeuwse tekst uit het Oude Testament heeft Mozes hoornen gekregen i.p.v. lichtstralen.

    ‘Moses with Horns’. A bronze sculpture inspired by Michelangelo's Moses for the tomb of Pope Julius II. Due to a mistranslation of the Hebrew text from the Old Testament, Moses is depicted with horns instead of rays of light.
    No longer available
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #608

    Een langwerpige hallantaarn in metaal en geslepen glas. 2 ruitjes zijn gebarsten.

    An elongated hall lantern in metal and cut glass. 2 panes are cracked.
    No longer available
    Dim. h 123 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #591
    Holm Sorensen

    Een vintage bloemvormige hanglamp in koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A vintage flower-shaped pendant lamp in copper designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 40 x Ø 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #592
    Holm Sorensen

    Een vintage bloemvormige hanglamp in koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A vintage flower-shaped ceiling lamp in copper designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 40 x Ø 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #579
    Albert Alleman
    Period: 1892-1933

    “Oude man in winters straattafereel”. Een schilderij, olieverf op doek, gemarouffleerd.

    "Old man in winter street scene". A painting, oil on canvas, marouflaged.
    No longer available
    Dim. 78,5 x 67,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #581

    Een Chinees aardewerken tuinstoel met decor van bamboe, lotussen en bloesems.

    A Chinese earthenware garden chair decorated with bamboo, lotus flowers, and blossoms.
    No longer available
    Dim. h 45 x Ø 27 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #105

    Een Venetiaans glazen kroonluchter met 8 lichtpunten.

    A Venetian glass chandelier with 8 light points.
    No longer available
    Dim. 95 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #595
    Holm Sorensen

    Een lot van 4 vintage wandlampen van koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A lot of 4 vintage copper wall lamps designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 12 x Ø 30 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #658
    Willy Vandersteen

    Een lot van 107 strips, diverse titels en uitgaven, bestaande uit 49 “Suske en Wiske”, 41 “De Rode Ridder”, 12 “Jerom”, 3 “Robert en Bertrand” en 2 “Bessy”, door Willy Vandersteen.

    A lot of 107 comic books, various titles and editions, consisting of 49 "Suske en Wiske," 41 "De Rode Ridder," 12 "Jerom," 3 "Robert en Bertrand," and 2 "Bessy," by Willy Vandersteen.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #398

    Een decoratief lot gerelateerd aan de oude ambachten bestaande uit 2 hoeden/pruikenmallen, een mal voor een kinderschoentje en een toestel om gaten om gaten te ponsen in leder.

    A decorative lot related to old crafts consisting of 2 hat/wig molds, a mold for a child's shoe, and a leather hole punch tool.
    No longer available
    Dim. h 25 x Ø 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #490

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met twee rijen briljanten, 28 stuks, met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct en een centrale saffier van ± 2,00 ct

    Bague en or blanc 18 ct sertie de deux rangés de brillants, 28 pièces, ayant un poids total de ± 0,90 ct et un saphir central de ± 2,00 ct.
    No longer available
    Dim. 7 g
    Estimate: € 1500 / 2000
  • #585

    Een lot van 4 handgeknoopte tapijtjes bestaande uit 2 lopers, 240 x 75 en 240 x 74 cm en 2 kleine tapijtjes, 93 x 64 en 65 x 39 cm.

    A lot of 4 hand-knotted rugs consisting of 2 runners, 240 x 75 and 240 x 74 cm, and 2 small rugs, 93 x 64 and 65 x 39 cm.
    No longer available
    Dim. 240 x 75 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #229

    Een paar gebeitste spiegels met barokke lijst.

    A pair of stained mirrors with baroque frames.
    No longer available
    Dim. 77 x 39 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #521

    Een paar Chinees porseleinen ballustervazen, famille rose. Eén van de vazen heeft een restauratie aan de voet.

    A pair of Chinese porcelain baluster vases, famille rose. One of the vases has a restoration at the base.
    No longer available
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #87
    Val Saint Lambert

    Een vintage VSL vaas met groen in de massa. Onderaan gemerkt en gelabeld.

    A vintage VSL vase with green in the glass. Marked and labeled at the bottom.
    No longer available
    Dim. 32,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #340
    Rodania

    Een dameshorloge in originelen doos.

    A ladies' watch in its original box.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #189

    “Schotse hooglandrunderen”, een schilderij, olieverf op doek met restauratiewerk, gesigneerd. John Fox.

    "Scottish Highland Cattle", a painting, oil on canvas with restoration work, signed by John Fox.
    No longer available
    Dim. 61 x 92 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #387

    Een grote metalen bolvaas met klinknagels, Afrikaans werk.

    A large metal spherical vase with rivets, African work.
    No longer available
    Dim. h 32 x Ø 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #78

    Een driedelig klokstel in Lodewijk XV stijl met kandelaars met 5 lichtpunten in gedreven koper.

    A three-piece clock set in Louis XV style with five-light candelabras in embossed copper.
    No longer available
    Dim. h 42 & 43 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #341
    Marc Sleen

    “De avonturen van Nero en Co”, een lot van 3 Nero albums met originele schets, gesigneerd door Marc Sleen. ‘De groene patreel’, Het knalgele koffertje’ en ‘De daverende Pitteleer’.

    "The adventures of Nero and Co", a lot of 3 Nero albums with original sketch, signed by Marc Sleen. 'The green patreel', 'The bright yellow suitcase', and 'The resounding Pitteleer'.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More