Other lots by Vanderheyden
Other lots in this auction
-
#268
Een paar blauw en witte Delftse tegels in ronde lijstjes.
Deux carreaux bleu et blanc de Delft ronds encadrés.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. Ø 9 cmEstimate: € 40/50 -
#195
“Jonge vrouw met ganzen”. Een kunststof groep op houten voetstuk. Italiaans werk.
Jeune femme aux oies . Un groupe en plastique sur un piédestal en bois. Travail italien.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 10/15 -
#178
Een lot van 14 diverse aardewerken borden.
Lot de 14 assiettes diverses en faïence.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 28/34 -
#279
Een klein meubeltje met legplank en twee laden en versierd met ingelegd biesje.
Un petit meuble avec étagère et deux tiroirs et décoré de passepoils incrustés.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 84 x 80 x 30 cmEstimate: € 30/35 -
#277
Een vintage vloerlamp met vlechtwerk. Jaren ‘70.
Un lampadaire vintage en osier. Années 1970.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 100 cmEstimate: € 50/55 -
#28Royal Kopenhagen
Vier borden van blauw en wit porselein met winterse scènes. Uit de jaren 1965, 1975, 1976 en 1980.
Quatre assiettes en porcelaine bleue et blanche à décor de scènes hivernaux. Des années 1965, 1975, 1976 et 1980.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. Ø: 18 cmEstimate: € 60/100 -
#17Ceramique de Bruxelles
Een art deco vaas van crackleware met een gestileerde bloemenkorf op de buik. Onderaan gemerkt.
Vase art déco en faïence craquelée décoré d’une corbeille de fleurs sur la panse. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. H. 41 cmEstimate: € 150/180 -
#4
Een lot van negen schildvormige glasraampjes in diverse kleuren.
Lot de neuf petit vitraux en forme d’écusson. Différentes couleurs.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 50/80 -
#215
“Boerderij”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 19 x 29 cmEstimate: € 40/50 -
#179
Een lot aardewerk, bestaande uit een set van vier gele en drie zwarte bekers, twee kopjes, een bakje, een schoteltje, een honingpot en een pannetje.
Un lot de poterie comprenant un ensemble de quatre tasses jaunes et trois tasses noires, deux tasses, un bol, une soucoupe, un pot de miel et une casserole.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60 -
#234
Een Tchokwe (?) masker. DRC.
Un masque Tchokwe (?). RDC.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. H. 40 cmEstimate: € 40/60 -
#275
Een vaas van Imariporselein.
Un vase en porcelaine Imari.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 26 cmEstimate: € 40/45