Set van 12 zilveren lepeltjes en een suikertang. 800/1000. Gemerkt met een haan en de letter P. In casette, gemerkt; F. Peeters, Malines. 245 gram.

Set of 12 silver spoons and a sugar tongs. 800/1000. Marked with a rooster and the letter P. In box, marked; F. Peeters, Malines. 245 grams.
Dim. H 5, B 36, D 17 cm
SKU: 2705250108.
Categories: varia, Zilver.
Auction day: 27 May 2025 19:00
Catalogue #108
Estimate: € 80 / 120

  • #24

    Set van 8 kleine wijnglazen op voet van Val St. Lambert kristal. 4 roze en 4 groene. Niet gemerkt.

    Set of 8 small wine glasses on foot made of Val St. Lambert crystal. 4 pink and 4 green. Not marked.
    Dim. Hoogte 13, Ø 6 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #218

    Een zilveren sleutelhanger, als geschenk aan de passagiers van dit legendarische vliegtuig, gemerkt 925, 25 gram.

    A silver keychain, given as a gift to the passengers of this legendary airplane, marked 925, 25 grams.
    Dim. l 8.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #101

    Een Icoontje met 925‰ zilver. Byzantijnse kopie.

    An icon with 925‰ silver. Byzantine copy.
    Dim. 85/65 mm
    Estimate: € 60 / 80
  • #51

    Een paar 19e eeuwse zilveren sauskommen in Lodewijk XV-stijl. Keuren met gestileerde lelie. 665 g.

    A pair of 19th-century silver sauce boats in Louis XV. Maker's mark with stylised fleur de lys. 665 g.
    Dim. H 15, L 17 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #181

    Een gevarieerd lot zilveren items met een variatie aan keuren bestaande uit een beker, een notaboekje, een halsketting, een luciferdoosje, een parfumflesje, een brievenklem, een haakje, een brilletje, een serveervork, een kadertje, een potlood en een rammelaar. 195 gram.

    A varied lot of silver items with a variety of hallmarks consisting of a cup, a notebook, a necklace, a matchbox, a perfume bottle, a letter clip, a hook, glasses, a serving fork, a frame, a pencil, and a rattle. 195 grams.
    Dim. l 28 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #205

    Een zilveren sigarettendoos, gemerkt ‘Sterling 925’, met houten inzet en een foto ‘125 jahre Kölnische Rückversicherungs-Gesellschaft.

    A silver cigarette case, marked 'Sterling 925', with wooden inlay and a photo '125 years Kölnische Rückversicherungs-Gesellschaft'.
    Dim. 3.5 x 17 x 10 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #128
    Delheid

    Een lot van 24 zilveren vorken en lepels van gevarieerd makelij waaronder 3 gemerkt Delheid, verder hoofdzakelijk Belgische keuren waaronder van voor 1868. 1335 gram.

    A lot of 24 silver forks and spoons of varied types including 3 marked Delheid, mainly Belgian hallmarks from before 1868. 1335 grams.
    Dim. oa AG 950‰
    Estimate: € 700 / 900
  • #597

    Grote aardewerken vaas in Griekse stijl. Met een decor van goden en krijgers.

    Large earthenware vase in Greek style. Decorated with gods and warriors.
    Dim. Hoogte 70 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #300

    Een lot van 7 koffiepotten, voornamelijk tin. Gezamenlijk gewicht van ongeveer 5 kg.

    A lot of 7 coffee pots, mainly tin. Total weight approximately 5 kg.
    Dim. 5 kg
    Estimate: € 30 / 50
  • #248

    Lot van 8 Westerwald bierkruiken en 1 bierpul.

    Lot of 8 Westerwald beer steins and 1 beer mug.
    Dim. Hoogte 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #183

    Een gevarieerd lot van 11 zilveren lepeltjes met een variatie aan keuren. 145 gram.

    A varied lot of 11 silver spoons with a variety of hallmarks. 145 grams.
    Dim. l 20 cm 145 gram
    Estimate: € 120 / 140
  • #438

    Een paar verzilverde, halfhoge kandelaars.

    A pair of silver-plated, half-height candlesticks.
    Dim. Hoogte 36 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #257

    Lot van 4 Westerwald aardewerken schenkkannen en een vaas met een herstelling aan de basis.

    Lot of 4 Westerwald earthenware jugs and a vase with a repair at the base.
    Dim. Hoogte 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #38

    Een paar zilveren kandelaars, Lille (F). Makersmerkteken; JB. Jaarmerk; gekroonde Fleur de Lis (1776-1780). 1035 g.

    A pair of silver candlesticks, Lille (France). Maker's mark: JB. Date mark: crowned Fleur de Lis (1776-1780). 1035 g.
    Dim. Hoogte 30 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #188

    Een lot van 4 zilveren suikertangen, diverse keuren. 145 gram.

    A lot of 4 silver sugar tongs, various hallmarks. 145 grams.
    Dim. l 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #267

    Romantisch inktstel met een beeldje van een man en twee eenden. Eén snavel is manco.

    Romantic inkwell with a figurine of a man and two ducks. One beak is missing.
    Dim. H 15, B 20, D 13 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #198

    Een set van 2 zilveren schaaltjes op voet, Belgische keuren, gefabriceerd tussen 1831 en 1868. 170 gram.

    A set of 2 silver dishes on pedestal, Belgian hallmarks, manufactured between 1831 and 1868. 170 grams.
    Dim. 800‰ h 7 x Ø 8 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #63

    Een paar antieke bronzen penkandelaars.

    A pair of antique bronze candlesticks.
    Dim. Hoogte 24 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #552

    Een paar verzilverde kandelaartjes. Met bloemvormige voet.

    A pair of silver-plated candle holders. With flower-shaped base.
    Dim. Hoogte 13 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #527

    Een paar tweearmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. 1 van de 2 is getekend ‘Val Saint Lambert’.

    A pair of two-armed candlesticks made of cut colorless crystal. One of the two is signed 'Val Saint Lambert'.
    Dim. H 11, B 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #203

    Een set van 2 zoutvaatjes gemerkt Birmingham, England, jaarletter h, 1907 en makers merk B&S Ld.

    A set of 2 salt cellars marked Birmingham, England, date letter h, 1907 and maker's mark B&S Ld.
    Dim. h 10 - 55 gram
    Estimate: € 50 / 70
  • #483

    Bolvormig vaasje van Val St. Lambert kristal. Met resten van sticker

    Spherical vase of Val St. Lambert crystal. With remnants of a sticker.
    Dim. Hoogte 10, Ø 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #133

    Een paar messingen Louis XV kandelaars, met bloemvormige voet.

    A pair of brass Louis XV candlesticks, with flower-shaped base.
    Dim. Hoogte 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #95

    Een lotje munten, hoofdzakelijk Belgisch. 2 maal 500 fr 1980 (5 koningen), 1 maal 250 fr 1976 (Boudewijn), 1 maal 250 fr 1995 (Astrid) en 2 maal 100 fr (4 koningen) waarvan 1 voorzien van een hangertje. Toegevoegd farde munten stempelglans 1990, Waterloo, twee Franse penningen en een Mexicaanse munt.

    A lot of coins, mainly Belgian. 2 times 500 fr 1980 (5 kings), 1 time 250 fr 1976 (Baudouin), 1 time 250 fr 1995 (Astrid), and 2 times 100 fr (4 kings) with 1 having a pendant. Added folder of coins proof 1990, Waterloo, two French tokens, and a Mexican coin.
    Estimate: € 100 / 150

  • #345

    Een Chinees porseleinen kop en schoteltje, blauw op wit decor, onderaan het bordje gemerkt ‘Chenghua Nian Zhi’, Kangxi revival, circa 1900.

    A Chinese porcelain cup and saucer, blue on white decoration, marked 'Chenghua Nian Zhi' on the bottom of the saucer, Kangxi revival, circa 1900.
    Dim. Ø 12.5 cm (bordje)
    Estimate: € 30 / 50
  • #462

    Een paar Imari borden in Chinees porselein met bloemenvazen in het decor. Haarlijntje.

    A pair of Imari plates in Chinese porcelain with floral vases in the decoration. Hairline.
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #524

    Dictionnaire historique par F.X. De Feller bestaande uit 8 delen, 1789-1793. In gelezen staat.

    Historical dictionary by F.X. De Feller, consisting of 8 volumes, 1789-1793. In used condition.
    Dim. 14 x 20 x 5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #221

    Een grote glazen vintage vaas, groen in de massa gekleurd, vermoedelijk Val Saint Lambert.

    A large vintage glass vase, green in color, possibly Val Saint Lambert.
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #576

    Armstoel in Lodewijk XIII-stijl bekleed met naaldwerk.

    Fauteuil de style Louis XIII recouvert de tapisserie.
    Dim. h: 113 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #308

    Een scheerkom van Imari porselein. Kleine herstelling aan de rand.

    A shaving bowl made of Imari porcelain. Small repair on the edge.
    Dim. Ø 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #335

    Een imposante luchter van kristal, glas en messing met zestien lichtpunten. Met talrijke geslepen pendeloques. Régencestijl.

    An impressive chandelier of crystal, glass, and brass with sixteen light points. Adorned with numerous cut pendeloques. Regency style.
    Dim. H. 100 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #418
    Maria Innocentia Hummel

    Een lot van 2 engeltjes, meerkleurig porseleinen ‘Hummeltjes’, nr 188, periode 1960-1963 en nr 21/01/2, periode 1957-1960. De grootste heeft minieme schilfers aan de linkervleugel.

    A pair of 2 multicolored porcelain 'Hummeltjes' angels, lot 188, from the period 1960-1963 and lot 21/01/2, from the period 1957-1960. The larger one has tiny chips on the left wing.
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #337
    Märklin HO

    Een Märklin elektrische locomotief, DB 111 136-8. HO spoor.

    A Märklin electric locomotive, DB 111 136-8. HO gauge.
    Dim. l 21 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #476

    Een handgeknoopt Oosters tapijt.

    A hand-knotted Oriental carpet.
    Dim. 160/75 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #319
    M. Hooghe

    “Vissersboten bij de vuurtoren”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1967.

    "Fishermen's boats at the lighthouse". Oil on canvas. Signed and dated 1967.
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #106

    Een paar elegante nachtkastjes, kerselaar met marqueterie op het frontje en bovenblad. Drie laden.

    A pair of elegant bedside tables, cherry wood with marquetry on the front and top. Three drawers.
    Dim. H 70, B 40, D 29 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling van 27 & 28 Mei 2025

27 May 2025 19:00
28 May 2025 19:00