Other lots in this auction
-
#345Drie Oosterse bellen van messing, waarvan twee ingelegd.
Trois cloches orientales en laiton, dont deux incrustées.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#140Een oude officierssabel in schede. Het handvat versierd met een messingen leeuwenkopje.
Sabre d’officier ancien dans son fourreau. Manche décorée d’une tête de lion en laiton.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 120 -
#44Twee vaasjes van geslepen kristal, waarbij één met rood en en één met paars decor. Vermoedelijk Val St. Lambert.
Deux petit vases en cristal taillé colorés respectivement rouge et pourpre dans la masse. Probablement Val Saint-Lambert.No longer availableOnline onlyDim. h: 14 & 17 cmEstimate: € 30 / 50 -
#15Val St. LambertEen vaas en een fruitschaal van geslepen groen gedubbeld kristal. Beide gemerkt onderaan.
Vase et coupe à fruits en cristal taillé et coloré vert doublé dans la masse. Les deux avec marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 cm; Ø: 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#204“Pijproker”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Te restaureren.
”Fumeur de pipe”. Huile sur panneau. XIXème siècle. A restaurer.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#192“Waterlandschap met personages in een boot”. Olieverf op paneel. Gerestaureerd. Toegeschreven aan Thomas Heeremans (1641-1694).
”Paysage fluvial, personnages et bateau”. Huile sur toile. Restauration. Attribué à Thomas Heeremans. (1641 - 1694).No longer availableOnline onlyDim. 58 x 93 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#341Een kom van blauw en wit Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.
Un bol en faïence bleue et blanche de Delft. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 28 cmEstimate: € 25 / 35 -
#261Twaalf kopjes met onderbordjes van meerkleurig aardewerk met het decor ‘Timor’. Frans werk.
Douze tasses et sous-tasses en faïence polychrome aux décors ‘Timor’. Travail français.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#381Een plat aardewerken vaasje, een houten voorraaddoos, een ebbenhouten olifant en een rechthoekig doosje (gebarsten) met deksel. Afrikaans werk.
Un vase plat en faïence, une boîte à provisions, un éléphant en ébène et une boîte couverte rectangulaire. Travail africain.No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cmEstimate: € 50 / 80 -
#61Een groene aardewerken vaas met een decor van takken en spelende kinderen.
Vase en faïence verte à décor de branches et d’enfants jouant.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 34 cmEstimate: € 50 / 80 -
#281Een bootvormige schaal van Imariporselein.
Un plat en forme de bateau en porcelaine Imari.No longer availableOnline onlyDim. l: 28 cmEstimate: € 30 / 50 -
#292“Herders met geitenkudde”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘C.W.’.
”Bergers et troupeau de chèvres”. Huile sur panneau. Monogramme: ‘C.W.’No longer availableOnline onlyDim. 17 x 20 cmEstimate: € 100 / 130

