#93Petrus ValckxPeriod: 1920-1996“Paardenhoofdstel”. Geaquarelleerde litho. Gesigneerd, E.C. en genummerd A/L.
”Harnachement de tête de cheval”. Une lithographie aquarellée. Signée E.C. et numérotée A/L.No longer availableOnline onlyDim. 54 x 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#139KoyoEen draagbare transistorradio, model 604 deluxe. Omstreeks 1964.
#133Een duivenkooi van wit porselein. Kleine letsels en één duif manco.
#164Een geslepen kleurloos kristallen stolp op schotel. Randschade.
#232Een grote bolle vaas van Chinees porselein met een decor van pioenen en vogels en met vergulde teksten op kobaltblauwe fond.
#233Een rumtopf van bruingeglazuurd aardewerk. Barvaux.
#293Een glazen bakje en een bronzen vissertje, beide op zwart marmeren voet.
#90HallerEen messingen pendule onder glazen stolpje.
#58Een gravure naar Linnig en een reproductie.
#155Een grote godslamp van brons en messing. XIXe eeuw.
Lampe de sanctuaire en bronze et laiton. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#180ElectronicaEen draagbare radio in tas. Model ‘Gold star’
#175“Moeraslandschap”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
Paysage marécageux . Huile sur panneau. Non signé.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 31 cmEstimate: € 25 / 35