Set van drie borden in Chinees porcelein. Gestempeld.

Set of three plates in Chinese porcelain. Stamped.
82
Ø 25.5 cm
Estimate: 2030
Catalogue #82
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›

  • #27
    Capo di Monte

    “Danseurs”, een polychrome porseleinen groep, gemerkt Capo Di Monte. Eén vinger manco.

    "Danseurs", a polychrome porcelain group, marked Capo Di Monte. One finger missing.
    Online only
    Dim. h 22.5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #21

    Een gevarieerd lot waaronder porselein en aardewerk bestaande uit 2 borden, P. Regout waarvan 1 gerestaureerd, een grote kom naar Chinees voorbeeld en een blauw schaaltje met vergulde decoratie, toegevoegd 2 engeltjes waarvan één gelijmd en 2 Afrikaanse briefopeners in hout en kunststof.

    A varied lot including porcelain and earthenware consisting of 2 plates, P. Regout of which 1 restored, a large bowl in Chinese style, and a blue dish with gilded decoration, accompanied by 2 angels, one glued, and 2 African letter openers in wood and plastic.
    Online only
    Dim. 9.5 x 25.5 cm (kom)
    Estimate: € 20 / 30
  • #146

    Een Japanse prent, geschilderd op zijde.

    A Japanese print, painted on silk.
    Online only
    Dim. 41 x 33 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #81

    Een lot van 3 stuks meerkleurig Chinees porselein bestaande uit een rechthoekige schaal, een grote kom en een klein bordje.

    A lot of 3 pieces of multicolored Chinese porcelain consisting of a rectangular dish, a large bowl, and a small plate.
    Online only
    Dim. 7 x 26 x 22 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #114

    Een bronzen groengepatineerde Fo-Hond.

    A bronze green-patinated Fu dog.
    Online only
    Dim. h 12 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #66

    Schaaltje op voet in Chinees porcelein. Schade aan de rand. Onderaan gestempeld.

    Small bowl on foot in Chinese porcelain. Damage to the rim. Stamped on the bottom.
    Online only
    Dim. H 4.5, B 21.5, D 16 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #58
    KPM, Boch, Longwy, Petrus Regout

    Een lot van 7 borden bestaande uit 3 x Petrus Regout met SANA motief, 2 x Longwy expedition du Tonkin, 1 x Boch Freres Keramis Les Combles en 1 x KPM gemonogrammeerd AH.

    A lot of 7 plates consisting of 3 x Petrus Regout with SANA motif, 2 x Longwy expedition du Tonkin, 1 x Boch Freres Keramis Les Combles, and 1 x KPM monogrammed AH.
    Online only
    Dim. Ø 24.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #92

    Paar blauw geglazuurde aardewerken eenden.

    Pair of blue glazed earthenware ducks.
    Online only
    Dim. Hoogte 22 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #83

    Diepe schaal in rijkelijk versierd Chinees porcelein.

    Deep bowl in richly decorated Chinese porcelain.
    Online only
    Dim. Ø 31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #84

    Japans sierschaaltje, met een vogel en bloesemtak in het decor. Onderaan gemerkt.

    Japanese decorative bowl, featuring a bird and blossom branch in the design. Marked at the bottom.
    Online only
    Dim. 15.5/15.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #95
    Limoges

    Een antiek porseleinen theeserviesje met handbeschilderd floraal decor, gemerkt Limoges France. Bestaande uit een theepot, een melkkannetje, 7 koppen en 7 schoteltjes.

    An antique porcelain tea set with hand-painted floral decoration, marked Limoges France. Consisting of a teapot, a creamer, 7 cups, and 7 saucers.
    Online only
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #20
    A. Gillard

    Een lot kobaltblauw porselein bestaande uit een warmhouder en 2 grote tassen met deksel waarvan één beschadigde tas, gemerkt Limoges France en beschilderd en gesigneerd A. Gillard

    A lot of cobalt blue porcelain consisting of a warmer and 2 large cups with lids, one of which is damaged, marked Limoges France and painted and signed A. Gillard.
    Online only
    Dim. h 16.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #172

    “Universal”. Een antieke porseleinen bedpan, S. Maw.Son & Sons London.

    "Universal." An antique porcelain bedpan, S. Maw.Son & Sons London.
    Online only
    Dim. 11 x 33 x 27 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #31

    Beeldje van een officier in Capodimonte porselein. Enkele stukjes manco.

    Statuette of an officer in Capo Di Monte porcelain. Some small chips.
    Online only
    Dim. Hoogte 33 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #26
    Unter Weiss Bach

    “Muzikanten”, een porseleinen groep, gesigneerd Unter Weiss Bach. De voet is achteraan gebarsten.

    "Musicians", a porcelain group, signed Unter Weiss Bach. The base is cracked at the back.
    Online only
    Dim. 21 x 29 x 22 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #23
    Capodimonte

    Een meerkleurig beeld van een schoenmaker in porselein, gemerkt Capodimonte. Toegevoegd een meerkleurig beeld van een meisje in biscuit.

    A multicolored porcelain figure of a shoemaker, marked Capo Di Monte. Also included is a multicolored biscuit figure of a girl.
    Online only
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #85

    Een gevarieerd lotje porselein, biscuit en geglazuurd aardewerk bestaande uit een coupe, 2 vaasjes en 2 beeldjes. Toegevoegd een porseleinen set gemerkt H&C Chodau bestaande uit een langwerpige schaal, een klein schaaltje en drie potjes waarvan 1 met (beschadigd) deksel.

    A varied lot of porcelain, biscuit, and glazed earthenware consisting of a bowl, 2 vases, and 2 figurines. Also included is a porcelain set marked H&C Chodau, comprising a rectangular dish, a small dish, and three jars, one of which with a damaged lid.
    Online only
    Dim. 12x21x14 cm (coupe)
    Estimate: € 15 / 25
  • #88

    Een lot van drie Japanse gelakte doosjes met vogel & visdecor. Waarvan 1 met 12 sakeschaaltjes. We voegen er een beschadigde rond doosje aan toe.

    A lot of three Japanese lacquered boxes with bird & fish decoration. One includes 12 sake cups. We are adding a damaged round box to the lot.
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #68
    Maria Innocentia Hummel

    Een set van 2 Hummeltjes, Apple Tree Boy nr 142/1 en Apple Tree Girl nr 141/1.

    A set of 2 Hummel figurines, Apple Tree Boy no. 142/1 and Apple Tree Girl no. 141/1.
    Online only
    Dim. h 15 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #98

    ‘Vogel op bloesemtak’. Chinese prent op zijde.

    'Bird on Blossom Branch'. Chinese print on silk.
    Online only
    Dim. 37/27 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #73

    Een set van 2 Chinese blauw-wit porseeinen gemberpotten.

    A set of 2 Chinese blue and white porcelain ginger jars.
    Online only
    Dim. h 16.5 x Ø 16 cm
    Estimate: € 20 / 30

  • #65

    Een lotje vintage aardewerk bestaande uit een schaaltje en 3 vaasjes.

    A lot of vintage pottery consisting of a small dish and 3 vases.
    Online only
    Dim. h 20.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #211

    Hoeve, impressionistisch olieverfschilderij op schilderspaneel. Onleesbaar getekend.

    Farm, impressionistic oil painting on board. Signature illegible.
    Online only
    Dim. 31/38 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #52

    Een groep uit kunsthars met 2 putti op marmeren voet.

    A group in synthetic resin with 2 putti on a marble base.
    Online only
    Dim. 27 x 40 x 16 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #46

    Een kelkvormige vaas in kleurloos kristal. Niet gemerkt.

    A chalice-shaped vase in colorless crystal. Not marked.
    Online only
    Dim. Hoogte 25, Ø 16 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #86
    Este

    Een Italiaanse geglazuurd keramische haan met florale decoratie. Gemerkt ESTE.

    An Italian glazed ceramic rooster with floral decoration. Marked ESTE.
    Online only
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #7

    Groot sierbord van blauw-wit porselein, met aziatisch decor.

    Large decorative plate of blue and white porcelain, with Asian decor.
    Online only
    Dim. Ø 47 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #6

    Een lot van 3 hoeden. 2 bolhoeden en 1 buishoed.

    A lot of 3 hats. 2 top hats and 1 bowler hat.
    Online only
    Dim. Hoogte 14 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #1

    Een set van 2 messingen kandelaars met religieus thema. Restanten van een verzilverd verleden.

    A set of 2 brass candlesticks with a religious theme. Traces of a silver-plated past.
    Online only
    Dim. h 53 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #148
    Truffaut

    Zuiders landschap, aquarel getekend Truffaut.

    Southern landscape, watercolor by Truffaut.
    Online only
    Dim. 44/41 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #42

    Set van 2 religieuze beelden. houten beeld van Christus en een wassen Maria onder stolp.

    Set of 2 religious figures. Wooden figure of Christ and a wax figure of Mary under glass dome.
    Online only
    Dim. Hoogte 47 cm
  • #80

    Een verzilverd metalen koffieset bestaande uit een koffie- en een theepot, een melkkannetje, een suikerpot en een dienblad.

    A silver-plated metal coffee set consisting of a coffee pot, a teapot, a creamer, a sugar bowl, and a tray.
    Online only
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #4

    Een lot van drie etnische voorwerpen, bestaande uit twee aardewerken pijpen en een houten beeldje.

    A lot of three ethnic items, consisting of two earthenware pipes and a wooden figurine.
    Online only
    Dim. Hoogte 27µ cm
    Estimate: € 20 / 30

Online-Only Varia 23 juni 2025

Op Maandag 23 juni wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 3,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot. On Monday June 23, lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 3,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

23 June 2025 22:00

Auction day: 23 June 2025 22:00