Similar lots by type
-
#173Capodimonte“Oud koppel”. Een groep van meerkleurig porselein. Gemerkt.
"Vieux couple". Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 35 / 40 -
#161Een messingen inktpot. XIXe eeuw.
Un encrier en laiton. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. 13 x 16 x 16 cmEstimate: € 35 / 50 -
#169CapodimonteEen Italiaans porseleinen groep met drie putti. Gemerkt.
Un groupe en porcelaine italienne avec trois putti. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. h: 34,5 cmEstimate: € 35 / 40 -
#222Een 12 Volt elektrische McLaren Mercedes SLR kinderauto. In werkende staat en met afstandsbediening.
Une voiture pour enfants McLaren Mercedes SLR électrique de 12 volts. En état de fonctionnement et avec télécommande.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 120 -
#153Een thermometer - hygrometer - barometer op notenhouten plankje.
Un thermomètre - hygromètre - baromètre sur une planche en noyer.No longer availableOnline onlyDim. 12 x 30 cmEstimate: € 35 / 50 -
#223Een klein eikenhouten tafeltje.
Une petite table en chêne.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20 -
#159Een plaquette van Wedgwood biscuit in messingen frame.
Une plaque de biscuit Wedgwood dans un cadre en laiton.No longer availableOnline onlyDim. h: 12 cmEstimate: € 35 / 45 -
#220Een eenvoudig bijzettafeltje in Régencestijl.
Une table d'appoint simple dans le style Régence.No longer availableOnline onlyDim. h: 55 cm Ø: 65 cmEstimate: € 35 / 45 -
#155“De Heilige Maagd met engeltjes”. Een handbeschilderde porseleinen tegel. Medio XIXe eeuw.
« La Sainte Vierge aux anges ». Un carreau de porcelaine peint à la main. Milieu XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 13 cmEstimate: € 30 / 40 -
#287Het bovenste deel van een aardewerken zuiltje, versierd met een bacchantische scène. Te gebruiken als piedestal.
No longer availableOnline onlyDim. h: 47 cm -
#292Een eikenhouten eenpersoonsbed.
Un lit simple en chêne.No longer availableOnline onlyDim. 218 x 83 cmEstimate: € 60 / 80 -
#174Capodimonte“Landloper op een bank”. Een porseleinen groep.
"Voyageur sur un banc". Un groupe en porcelaine.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 35 / 40 -
#242Een bord van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 24,5 cm -
#224Twee sierglazen in meerkleurig glas.
Deux verres décoratifs en verre multicolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 28,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#172Star CristalEen sierstukje met twee kristallen dolfijntjes op een stuk koraal.
Une pièce décorative avec deux dauphins en cristal sur un morceau de corail.No longer availableOnline onlyDim. h: 20,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#160Een messingen model van een Bugatti Tipo 44.
Un modèle en laiton d'une Bugatti Tipo 44.No longer availableOnline onlyDim. 6 x 16 x 6 cmEstimate: € 40 / 50 -
#176Lo Scricciolo, Italy“De verzamelaar”. Een porseleinen groepje door T. Moreto. Menorah gelijmd.
"Le collecteur". Un groupe en porcelaine de T. Moreto. Menorah collée.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 35 / 40 -
#218Een klein houten bijzettafeltje.
Une petite table d'appoint en bois.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 50 cm h: 40 cmEstimate: € 30 / 40 -
#286Een lot glaswerk, bestaande uit een klein groen flesje van ‘Kras’, een Murano vaasje en negen glazen stenen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 & 17 cm -
#254Een lot van 22 albums waaronder 19 Suske en wiske strips, een album van Bessy, een album van Asterix en een album van Donald Duck. Gebruiksschade.
Lot de 22 albums de bandes dessinées dont 19 de Suske en Wiske, un Bessy, un Asterix et un Donald Duck. Usures.No longer availableOnline onlyEstimate: € 12 / 15 -
#274“Het laatste avondmaal”. Een gepolychromeerd houtsculptuur. Granada, Spanje.
No longer availableOnline onlyDim. 36 x 20 cm -
#229Märklin 295°Een startersset op schaal HO met een BR89 stoomlocomotief met verlichting en drie goederenwagons. In originele doos.
Boîte de débutant échelle HO avec locomotive BR89 avec lumières et trois wagons.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 120 -
#240Vijf houten beeldjes in de vorm van diverse dieren. Drie olifanten, een neushoorn en een antilope.
No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cm - 6 cm -
#244SarregueminesEen porseleinen dienblaadje met een Japans decor. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. 28 x 47 cm
Other lots in this auction
-
#37“Chasseur aux écoutes”. Een Franse lithografie naar Charles Vernet.
"Chasseur aux écoutes". Une lithographie française d'après Charles Vernet.No longer availableOnline onlyDim. 31 x 37 cmEstimate: € 20 / 30 -
#27Een lot van vier antieke Chinees porseleinen bordjes met Imaridecors. Zware beschadigingen. XVIIIe eeuw.
Lot de quatre assiettes anciennes en porcelaine de Chine à décors Imari. De gros dégâts. XVIIIème siècle.No longer availableOnline onlyDim. Ø 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#213Een lot Europees porselein, bestaande uit een apothekerspot, een klein Limogesvaasje en een bordje.
Lot de porcelaine européenne, composé d'un pot de pharmacie, d'un petit vase de Limoges et d'une assiette.No longer availableOnline onlyDim. h: 13 & 14 cm Ø: 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#189Jules EdouardPeriod: 1880-1959“Vier vrouwen”. Ingekleurde gravure. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
"Quatre femmes". Gravure coloriée. Signée à l'extérieur de la plaque. épreuve d'artiste.No longer availableOnline onlyDim. 10 x 17 c;Estimate: € 50 / 70 -
#268Willy Vandersteen“Suske en Wiske”. 38 albums uit de gekleurde rode reeks. Tussen album 182 (De Koperen Knullen, 1981) en album 245 (De 7 schaken, 50 jaar Suske en Wiske, 1995). Ed. standaard UItgeverij. Goede staat, lichte slijtage aan enkele.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#296Een gebeeldhouwd eikenhouten armstoel in Louis XIII-stijl.
Fauteuil en chêne sculpté de style Louis XIII.No longer availableOnline onlyDim. 113 x 66 cmEstimate: € 80 / 120 -
#251Een gepolychromeerd plaasteren Heilig Hartbeeld.
Statue du Sacré-Cœur en plâtre polychrome.No longer availableOnline onlyDim. h: 71 cmEstimate: € 20 / 25 -
#2Een balustervormige geglazuurd aardewerken lampenvoet met getorste ribben.
Pied de lampe en faïence vernissée de forme balustre à côtes torsadées.No longer availableOnline onlyDim. h: 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#186Een notenhouten bijzettafeltje.
Une table d'appoint en noyer.No longer availableOnline onlyEstimate: € 36 / 40 -
#263Een vaas van geslepen kleurloos kristal.
Un vase en cristal incolore taillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 25 / 35 -
#106Een siervaasje van Frans porselein met zwanenhals.
Un vase décoratif en porcelaine française avec un col de cygne.No longer availableOnline onlyDim. h:30,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#184Braun & Hogenberg“Lira, elegans et amoenum Brabantiae”. Een XVIIe eeuwse kaart van Lier. Centrale vouw, niet ingekleurd. Bijgevoegd een recente reproductie van een antieke kaart van Lier.
Lira, elegans et amoenum Brabantiae. Carte de Lierre du XVIIe siècle. Pliée au milieu, sans couleurs. On ajoute une reproduction récente d’une carte ancienne de Lierre.No longer availableOnline onlyDim. 23,5 x 31,5 cmEstimate: € 120 / 200

