#103
Een lot van negen antieke juwelendoosjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. b: 3 - 25 cm -
#73Jules De CortPeriod: 1918 - 1999
“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Tournesols”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 29.00 €Dim. 100 x 80 cmEstimate: € 120/180 -
#160
Lot boeken, overwegend m.b.t. geschiedenis. “Geschiedenis en cultuurschatten van een oude beschaving”. Ed. Roularta 2007 (12 delen in box). “Geschiedenis van Vlaanderen, beslissende sleutelmomenten”. Ed. Lannoo 2010 (4 delen in box). De Schryver, “Historiografie, Vijfentwintig eeuwen geschiedschrijving van West-Europa”, Universitaire Pers Leuven/Van Gorcum Assen 1990. En andere.
Lot de livres.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 200/240 -
#137A. Dockx
No longer availableOnline onlyDim. 44 x 59 cm -
#45P. Mertens
“Kinderportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait d’enfant”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. 50 x 40 cmEstimate: € 40/80 -
#115D W Porzellan, Karlsbad
Een porseleinen gebakschaal met een meerkleurig decor van koppels met vergulde motieven. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 33 x 30 cm -
#41
“Ochtendnevel”. Zeefdruk. 2/10. Onduidelijk gesigneerd.
#80
Twee gravures:- Een litho met een begijnhof, genummerd 151/500.- Een ets met zicht op de Grote Markt te Antwerpen naar G. Garen.
Deux gravures:- Une litho représentant une béguinage, numérotée 151/500.- Une eau-forte au vue de la Grande Place d’Anvers d’après G. Garen.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 27 x 37 & 34 x 45 cmEstimate: € 20/30 -
#96M. Codden
No longer availableOnline onlyDim. 50 x 40 cm -
#112
“Schommelende engeltjes”. Een groepje van meerkleurig biscuit. Italiaans werk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 29 cm -
#66N. Martens
“De doop”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#140
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €