Similar lots by type
-
#609
Een Satsuma porseleinen koro met diverse figuren in het decor, bovenaan 3 foo-dogs. Binnenin en onderaan gemerkt.
-
#642
Een Chinees porseleinen vaas, famille rose met een pauw in het decor. Onderaan gemerkt.
-
#305
Een hanglampje met een bronzen vergulde engel met twee bloemvormige lichtpunten.
-
#614
Een lot van 2 Chinees porseleinen vazen met floraal decor. 1 met 6-hoekige vorm, onderaan gemerkt.
-
#587
“Staand naakt”. Een stenen gesculpteerd beeldje op verguld metalen voet, in Art Deco stijl.
-
#294
“Bedrijvigheid aan de meesterhoeve”, een schilderij, olieverf op paneel, recent werk met een tweede werk met kamelen op de achterkant.
-
#634
Een Chinees porseleinen vaas, famille rose met pauwen in het decor.
-
#458
Een Chinees porseleinen vaas met familiaal tafereel en floraal decor.
-
#419
“L’Iran”, een glas-in-loodraam met landkaart en vlag van Iran afgebeeld. Kleine schade aan glas en lood.
-
#629
Een Chinees porseleinen dekselpot. Meerkleurig floraal decor met familiaal tafereel. Onderaan gemerkt.
-
#449
Een groot glas in loodraam met een zicht vanop linkeroever op schepen en de stad Antwerpen, Draagt een monogram links onder.
-
#589
Een Chinees porseleinen vaas, famille rose met figuratief tafereel in het decor. Onderaan gemerkt.
-
#593
Een Chinees porseleinen terrine met deksel. Blauw-wit decor met foo-dog bovenaan.
-
#483
Een Chinees porseleinen vaas met een famille noire decor van personages in een interieur. Onderaan het dynastiemerk van Kangxi in twee concentrische cirkels in zwart onder glazuur.
-
#601
Een lot van 2 Chinees porseleinen gemberpotten met floraal decor.
-
#599
Een Chinees porseleinen cilindervaas met krijgstafereel in het decor.
-
#578
Een Chinees porseleinen dekselvaas. Famille verte met figuratief tafereel in het decor. Onderaan gemerkt.
Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#619
Een Chinees porseleinen dekselvaas met vogel, floraal decor en teksten. Schilfers aan de dekselrand.
-
#443
Een Chinees porseleinen vaas met mytische tafereel en teksten in het decor. Onderaan gemerkt.
-
#598
Een Chinees polychroom houten gesculpteerd beeldje van een meisje met bloemen.
-
#610
Vijf verschillende Chinese jade beeldjes als hangers met geweven koorden.
Place a bid ›Estimate: € 50/80 -
#159Louis ThevenetPeriod: 1874-1930
“Kamerstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd.
-
#624
Een Chinees porseleinen vaas met figuratief decor en olifantenkoppen als handvaten. Onderaan gemerkt.
-
#299
Een set van 2 glas-in-loodramen met de afbeeldingen van Jezus en Maria.
Other lots in this auction
-
#269
Een lot van 3 zilveren opdienlepels, gemerkt 800‰
A set of 3 silver serving spoons, marked 800‰. -
#286Pierre VandelPeriod: 1970
Een vintage vierkante salontafel in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel.
A vintage square coffee table in brass and glass, designed by Pierre Vandel. -
#20
Drie in elkaar geweven ringen van 18 kt wit en geelgoud.
Three interwoven rings in 18 kt white and yellow gold. -
#274Frans Gybels
“2 x interieur van het Vleeshuis”, gemengde techniek op papier, gesigneerd F. Gybels.
"2 x interior of the Vleeshuis", mixed media on paper, signed F. Gybels. -
#669
Een Boomse Art-Deco glazen vaas met goudopleg en amberkleurige voet.
A Boomse Art Deco glass vase with gold overlay and amber-colored base. -
#222Jos StokbroeckxPeriod: 1898-1968
“Twee bomen op de heide”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Two Trees on the Heath." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#364Joe English
“Credo”. Een koperen etsplaat met opschrift onderaan. Onderaan in de plaat gesigneerd
“Credo”. A copper etching plate with inscription at the bottom. Signed at the bottom of the plate. -
#661
Een antieke messing compound drum microscoop of veld microscoop. In origineel houten kistje, zijkantje manco. Eind 19e eeuw.
An antique brass compound drum microscope or field microscope. In original wooden case, one side missing. Late 19th century. -
#298Val Saint Lambert
Een vaas in kristal, rood in de massa gekleurd, onderaan gemerkt Val Saint Lambert.
A crystal vase, colored red in the mass, marked Val Saint Lambert at the bottom. -
#604
“Vogels op het erf”. Een schilderij, olieverf op koperpaneel. Een plekjes met verfschade.
-
#89Jean-Guy BeernaertPeriod: 1928 - 1999
“Bosdreef”, een églomisé, olieverf op glas, gesigneerd J.G. Beernaert.
"Bosdreef", an églomisé, oil on glass, signed J.G. Beernaert. -
#190
Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,42 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with diamonds with a total weight of approximately 0.42 ct.Place a bid ›Dim. 2,16 g