Other lots in this auction
-
#49
“Vue prise à Bordeaux” & “Vue du Port et des chantiers du Havre”. Twee reproducties van antieke gravures.
Vue prise à Bordeaux & Vue du Port et des chantiers du Havre. Deux reproductions de gravures anciennes.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 25 & 39 x 23 cmEstimate: € 40/50 -
#162
Een antieke halfronde lap met kanten bloemen en boor en een handgeschilderde scène van personages met een vogeltje. Achter glas.
Un ouvrage semi-circulaire antique avec des fleurs en dentelle et une perceuse et une scène peinte à la main de personnages avec un oiseau. Derrière une vitre.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 25 x 47 cmEstimate: € 60/80 -
#33Eduard Van der MeerPeriod: 1846 - 1889
“Meisje bij oude man met rozenkrans”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
"Fille avec vieil homme avec chapelet". Fusain sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 65 x 47 cmEstimate: € 40/60 -
#54Leonardo TorfsPeriod: 1927 - 2020
“Zalige rust”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 31/50 buiten de plaat.
Repos bienheureux. Une lithographie. Signée et numérotée 31/50 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 23,5 x 17,5 cmEstimate: € 40/60 -
#161
Een schildering op zijde met vogel op tak, met opschrift.
Une peinture sur soie avec un oiseau sur une branche, avec inscription.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 55 x 32,5 cmEstimate: € 50/70 -
#39
Een ovale spiegel in gesculpteerde lijst.
Un miroir ovale dans un cadre sculpté.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 55 x 75 cmEstimate: € 40/60 -
#97Rik BrouwersPeriod: 1904 - 1978
“Zonnebloem”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Tournesol". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 29 x 39 cmEstimate: € 40/50 -
#28
“Impressie van een woud”. Een pasteltekening. Onduidelijk gesigneerd.
"Impression d'une forêt". Un dessin au pastel. Pas clairement signé.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 34 cmEstimate: € 30/40 -
#68Gust VerelstPeriod: 1901 - 1978
“Stilleven met appels”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 14-8-59.
Nature morte aux pommes. Aquarelle sur papier. Signée et datée 14-8-59.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 49 x 63 cmEstimate: € 50/80 -
#101
“Tweelingen” en “Kreeft”. Twee kleurlitho’s. Genummerd 61/ 250 en 186/250 buiten de plaat. Onleesbaar gesigneerd.
“Gémeaux” et “Cancer”. Deux lithos en couleurs. Numérotées 61/250 et 186/250 hors planche. Signées illisiblement.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 23 cmEstimate: € 40/60 -
#164Benoit
“Zeilschepen op zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Voiliers en mer". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60/80 -
#56R. Brunef
“Bruges - Le lac d’amour”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Bruges - Le lac d'amour”. Une gravure en couleurs. Signé à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 22 x 27 cmEstimate: € 40/50