Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Sint Anna ten Drieën” & “De lezers”. Drie groepjes van gepatineerd plaaster. Achteraan gesigneerd.
H. Antheunis
Period: 1905 - 1975

“Sint Anna ten Drieën” & “De lezers”. Drie groepjes van gepatineerd plaaster. Achteraan gesigneerd.

Sainte-Anne Trinitaire & Les lecteurs. Trois groupes de plâtre patiné. Signé au dos.
Dim. h: 20 & 40 cm
SKU: 2311210678.
Category: Beeld.
Auction day: 24 November 2021 19:00
Catalogue #678
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #672
    Goebel, Germany

    “Frühling” & “Herbst”. Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 141 3/o & 142 3/o. Onderaan gemerkt.

    Frühling & Herbst. Une paire de figurines en biscuit multicolores de la série M.I. Hummel. No. 141 3/o & 142 3/o. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 10,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #593

    Een paar bronzen cassolettes in Napoleon III-stijl, versierd met vogels, bloemenguirlandes, engeltjes en met leeuwenpootjes onder de marmeren sokkel.

    Paire de cassolettes en bronze de style Napoléon III, à décor d'oiseaux, guirlandes florales, angelots et pieds de lion sous le socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 23,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #223

    “Jonge atleet”. Een gepatineerd plaasteren beeld. Achteraan gesigneerd.

    Jeune athlète. Une statue en plâtre patiné. Signée au dos.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #605
    Goebel, Germany

    “Hello World”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Hummel Club Exclusive edition 1989/90. Onderaan gemerkt. No. 429.

    Hello World. Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Hummel Club Exclusive edition 1989/90. Marquée en bas. N° 429.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #517

    “De buildrager”. Een groengepatineerd bronzen beeld op arduinen sokkel naar het werk van Constantin Meunier.

    Le débardeur. Une statue en bronze à patine verte sur un socle en pierre bleue d'après l'oeuvre de Constantin Meunier.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #537

    “Dorpstafereel”. Een gesculpteerd houten beeld in de vorm van een slagtand. Dubbelzijdig bewerkt. Op sokkel. D.R. Congo.

    Scène de village. Une statue en bois sculpté en forme de défense. Sculptée recto-verso. Sur socle. R.D. Congo.
    No longer available
    Dim. l: 126 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #531
    Yves Lohé
    Period: °1947

    “Clown”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.

    Clown. Une statue en bronze. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #510

    Een hallantaarn van koper en geslepen glas in Napoléon III-stijl.

    Une lanterne d'entrée de style Napoléon III en cuivre et verre taillé.
    No longer available
    Dim. H. 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #471

    “Vrouwelijk naakt”. Een gesatineerd kristallen beeldje. Gemerkt.

    Femme nue. Une figurine en cristal satiné. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 280 / 340
  • #157

    Een paar bronzen kandelaars in de vorm van sfinxen. Op zwart marmeren sokkels.

    Paire de bougeoirs en bronze en forme de sphinx. Sur socles en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #148

    Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.

    Une paire de serre-livres aux éléphants en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 460 / 480
  • #158

    Een paar plaasteren en stenen beelden in de vorm van schrijvers. Enkele beschadigingen.

    Une paire de plâtres et gravures sur pierre en forme de scribes. Quelques dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #138

    “Paarden”. Een groep van gepatineerd zamak op voetstuk van arduin en onyx. Gesigneerd.

    Chevaux. Un groupe de zamak patiné sur un socle en pierre bleue et onyx. Signé.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #683

    Een lot van drie gepatineerde plaasteren beelden, bestaande uit een meisjesbuste, een houtbewerker en een piëta. We voegen er een groepje van een jongen op een tak van kunststof aan toe. Enkele zeer kleine schilfers.

    Un lot de trois statues en plâtre patiné, composé d'un buste de fille, d'un ébéniste et d'une pietà. On ajoute un groupe de garçon sur une branche en plastique. Quelques très petits éclats.
    No longer available
    Dim. h: 19 - 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #603

    Een gebeeldhouwde houten Boeddha.

    Un Bouddha en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #161

    “Romeinse scène”. Een meerkleurig porseleinen groep. Achteraan gemerkt. Eén duimpje gerestaureerd.

    Scène romaine . Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué au dos. Un pouce restauré.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #547
    Sitzendorf

    “Meisje met fruitmand” & “Jongen met korenbundel”. Een paar beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    Fille avec corbeille de fruits et Garçon avec fagot de maïs. Une paire de figurines en porcelaine multicolore. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 17,5 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #519
    Goebel, Germany

    “To keep you warm”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Op houten stoeltje.

    Pour vous tenir chaud. Une figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. Sur chaise en bois.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #219
    V. De Vos

    “Débardeur”. Een houten beeld. Gesigneerd achteraan.

    Débardeur. Une statue en bois. Signée au dos.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #163

    “De bronstijd”. Een zwartgepatineerd bronzen beeld naar het werk van Rodin.

    L'âge du bronze. Une statue en bronze à patine noire d'après l'oeuvre de Rodin.
    No longer available
    Dim. h: 103 cm
    Estimate: € 1700 / 1900
  • #143

    Een serie van zes notenhouten stoelen in Hollandse Lodewijk XVI-stijl. Ruggen versierd met een guirlande en met een centraal vrouwenhoofd in medaillon. Gestreept fluwelen bekleding. Begin XIXde eeuw.

    Série de six chaises en noyer de style Louis XVI hollandais. Dossiers décorés d'une guirlande et d'une tête de femme centrale dans un médaillon. Revêtement en velours rayé. Début du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H.97 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #493

    Een groot kubistisch beeld van brons naar een werk van Ossip Zadkine.

    Une grande statue cubiste en bronze d'après une œuvre d'Ossip Zadkine.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #173

    “Vrouwe Justitia”. Een bronzen beeld op arduinen voetstuk naar een werk van Alois Mayer.

    La Justice. Une statue en bronze sur un piédestal en pierre bleue d'après une œuvre d'Alois Mayer.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #511

    “Jongen op een hand”. Een gepatineerd bronzen kunstwerk.

    Garçon sur une main. Une œuvre d'art en bronze patiné.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 250 / 400

Other lots in this auction

  • #187

    “Alle de wercken van Jacob Cats”. Dr. J. Van Vloten met gravures van J. W. Kaiser. Ed. De erven J.J. Tijl. Zwolle, 1862. In twee delen.

    “Toutes les œuvres de Jacob Cats”. Dr J. Van Vloten avec gravures de J. W. Kaiser. Ed. Les héritiers J.J. Tijl. Zwolle, 1862. En deux parties.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #371

    Een lot van acht boeken: - Historische parodies. - Pétrole Hahn - Larousse wijn encyclopedie - Van Breugel tot Rubens - De mooiste interieurs van België - Steden: Tokio - Antiek - Maya’s.

    Un lot de huit livres : - Parodes historiques. - Pétrole Hahn - Encyclopédie des vins Larousse - De Breugel à Rubens - Les plus beaux intérieurs de Belgique - Villes : Tokyo - Antiquités - Mayas.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #228

    Een coupe van gesculpteerd albast, versierd met druivenbladeren.

    Une coupe en albâtre sculpté, décorée de feuilles de vigne.
    No longer available
    Dim. h: 23,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #642

    “Abtracte vlakkencompositie”. Een lithografie. Gesigneerd.

    Composition de surface abstraite. Une lithographie. Signée.
    No longer available
    Dim. 52 x 39 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #348

    Een lot oud speelgoed, bestaande uit een vrachtwagen, een fornuisje, een spaarpot, een broodrooster en een saxofoon.

    Un lot de vieux jouets, composé d'un camion, d'une cuisinière, d'une tirelire, d'un grille-pain et d'un saxophone.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #353
    Brickbox

    “Bouwen met echte stenen en echt hout”. Vier ongeopende dozen (nummers 34, 55, 56, 204) voor modelbouw.

    “Construire avec de vraies briques et du vrai bois”. Quatre boîtes non ouvertes (numéros 34, 55, 56, 204) pour le modélisme.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #261

    Zes aardewerken tegels met een meerkleurig decor van een vogel in een kooi. Delft, XIXe eeuw.

    Six carreaux de faïence à décor multicolore d'un oiseau en cage. Delft, XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 38 x 26 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #277

    Een schenkkan van Brussels aardewerk met een meerkleurig decor. Tinnen deksel manco. XVIIIe eeuw.

    Un pichet en faïence de Bruxelles à décor multicolore. Couvercle en étain manquant. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 2è,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #67

    Een grote schotel van Delfts aardewerk met decor van een tuin in het plat en bloemen op de vleugel. XVIIIe eeuw.

    Un grand plat en faïence de Delft avec un jardin au centre et des fleurs sur l'aile. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 34 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #314
    Albert Geudens
    Period: 1869 - 1949

    “Interieur”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.

    Intérieur. Une eau-forte en couleurs. Signé à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 38 x 49 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #355

    Een lot van zes verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.

    Un lot de six figurines différentes en biscuits multicolores.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #466

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 306 x 206 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 November 2021

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op vrijdag 19 & zaterdag 20 november van 10.00u tot 17.00u

23 November 2021 19:00
24 November 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 November 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More