Similar lots by type
-
#307Een Oekraïense icoon met een voorstelling van Christus. XIXe eeuw. Achter glas. Zonder riza.
Une icône ukraniènne, représentation du Christ. XIXème siècle. Sous verre. Sans riza.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 17 cmEstimate: € 50 / 80 -
#291Twee iconen met beeltenissen van de Moeder Gods van Vladimir en van Kazan.
Deux icônes à images de la Mère de Dieu de Vladimir et de Kazan.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 25 & 22 x 18 cEstimate: € 40 / 60 -
#97Drie reproducties van iconen, waarbij één met Sterling zilveren riza.
Trois reproductions d’icônes, dont une avec un riza en argent Sterling.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 16 - 29 x 25 cmEstimate: € 45 / 60
Other lots in this auction
-
#272Frans RosPeriod: 1883-1968“Interieur van de St.-Gummaruskerk te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Intérieur de l’église Saint-Gommaire à Lier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#123Een paar vazen van Cantonporselein met een scènes aan het hof in een cartouche op een achtergrond van bloemen en vlinders. Met houten sokkels.
Une paire de vases en porcelaine Canton, scènes de la cour en cartouche sur fond de fleurs et de papillons. Avec socles en bois.No longer availableOnline onlyDim. h: 62 cmEstimate: € 40 / 50 -
#303Drie iconen: Johannes de Theoloog, Christus als aartsengel Michael en de Aartsengel Michael. Recent werk.
Trois icônes: Jean le théologien, le Christ en Archange et l’archange Michel. Travail contemporain.No longer availableOnline onlyDim. ± 21 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#126Armand Apol“Kraambezoek”. Een kleurenets naar een werk van Jakob Smits. Gesigneerd en genummerd 140/200 buiten de plaat.
”Visite rendue à l'accouchée”. Une eau-forte en couleurs d’après une oeuvre par Jakob Smits. Signée et numérotée 140/200 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 52 x 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
#11Eric ClausPeriod: °1936“De lezers”. Een beeldje van groengepatineerd brons op een arduinen sokkel.
“Les liseurs”. Une statue en bronze patiné vert sur un socle en pierre de taille.No longer availableOnline onlyDim. h: 12 cmEstimate: € 100 / 150 -
#270Een lot oude obligaties van de “Compagnie des Chemins de Fer Katanga-Dilolo-Léopoldville.
Un lot d’anciennes obligations.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#18Een gevarieerd lot postzegels, bestaande uit drie insteekboeken, waarvan twee met Duitse postzegels en één met zegels uit dieverse landen, vijf insteekboekjes met zegels uit diverse landen en twee albums met Duitse eerste-dagomslagen.
Lot varié de timbres comprenant trois albums à pochettes dont deux aux timbres allemands et un de différents pays, cinq petits albums aux timbres de différents pays et deux albums aux timbres premier jour allemands.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#296Een lot van 26 antieke koperen potten en pannen.
Lot de 26 poêlons anciens en cuivre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#375Een engeltje van gepatineerd hout. Vroeg XVIIIe eeuw. Op sokkel.
Un petit ange en bois patiné. Début XVIIIème siècle. Sur socle.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 20 cmEstimate: € 200 / 220 -
#235Drie XIXe eeuwse inktstellen van Brussels porselein. Twee met restauratie.
Trois encriers en porcelaine de Bruxelles. XIXème siècle. Deux avec restaurations.No longer availableOnline onlyDim. b: 10, 16 & 27 cmEstimate: € 40 / 80 -
#387Een lot van negen koperen kandelaars, waarbij twee paar. XIXde eeuw.
Lot de neuf bougeoirs en cuivre, dont deus formant une paire. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 - 30 cmEstimate: € 45 / 55 -
#353Een kraagvaas van Japans porselein met een meerkleurig decor van personages in cartouches op een achtergrond met bloemenmotieven. Het decor gesigneerd.
Un vase évasé en porcelaine du Japon au décor polychrome de personnages en cartouches sur un fond fleuri. Le décor porte une signature.No longer availableOnline onlyDim. h: 46 cmEstimate: € 100 / 150

