Similar lots by type
-
#209“Winters zicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1995 op de verso.
Vue d'hiver. Huile sur panneau. Signée et datée 1995 au dos.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#180Gust VerelstPeriod: 1901 -1978“Picknick”. Olieverf op board.
No longer availableOnline onlyDim. 29 x 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#248Een Balinees Hindoeïstisch wandreliëf van gesculpteerd hardhout.
Un relief mural hindou balinais en bois dur sculpté.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 25 / 40 -
#236Petrus ValckxPeriod: 1920 - 1996“Stilleven”. Een met de hand geaquarelleerde litho. Gesigneerd en genummerd 76/99 buiten de plaat.
Nature morte. Lithographie aquarellée à la main. Signée et numérotée 76/99 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 53 cmEstimate: € 15 / 25 -
#216Frans CroesPeriod: °1936“Bootje aan het Zennegatsas”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘93.
Bateau sur le Zennegatsas. Aquarelle sur papier. Signée et datée '93.No longer availableOnline onlyDim. 32,5 x 46,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#229Frans CroesPeriod: °1936“Zicht op Mechelen met Opsinjoorke in de lucht”. Een grisailletekning op papier. Gesigneerd en gedateerd 2.8.96.
Vue de Malines avec Opsinjoorke dans l’air. Un dessin en grisaille sur papier. Signé et daté 2.8.96.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 100 cmEstimate: € 30 / 40 -
#202Frans CroesPeriod: °1936“Levensbomen”. Gemengde techniek op papier. Beide gesigneerd en gedateerd ‘90.
Arbres de vie. Technique mixte sur papier. Signé et daté '90.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 40 cmEstimate: € 30 / 40 -
#204Frans CroesPeriod: °1936“Zicht op het Zennegat”. Een grisailletekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1993. Glas gebroken.
Vue du Zennegat. Un dessin en grisaille sur papier. Signé et daté 1993. Verre brisé.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 35 cmEstimate: € 30 / 40 -
#227Frans CroesPeriod: °1936“Binnendijkse weidelandweg Zennegat”. Een kleurpotloodtekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1993.
Digue intérieure route des prés Zennegat. Un dessin au crayon de couleur sur papier. Signé et daté 1993.No longer availableOnline onlyDim. 22 x 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#245Een recente balustervaas van meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
Un vase balustre récent en porcelaine de Chine multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 47 cmEstimate: € 30 / 50 -
#213Frans CroesPeriod: °1936“Zennegatse weiden”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1993.
Zennegatse Weiden. Un dessin au crayon sur papier. Signé et daté 1993.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#201Frans CroesPeriod: °1936“De visioenen van Frater Democratio”. Een potloodtekening op papier. gesigneerd en gedateerd 1981.
Les visions du frère Democratio. Un dessin au crayon sur papier. signé et daté 1981.No longer availableOnline onlyDim. 41,5 x 30 cmEstimate: € 25 / 40 -
#240Een vintage armstoel op voet van hout en chroom en met lederen bekleding. Slijtage.
Fauteuil vintage sur une base en bois et chrome avec revêtement en cuir. Usure.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 45 -
#188Frans CroesPeriod: °1936“Zennegat - Natuurreservaat - Oude Dijlearm”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1995.
Zennegat - Réserve Naturelle - Oude Dijlearm. Un dessin au crayon sur papier. Signé et daté 1995.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#226Frans CroesPeriod: °1936“Zennegat - Binnendijkse weiden”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1993.
Zennegat - Prés de Binnendijkse. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1993.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 34 cmEstimate: € 30 / 40 -
#211Roeland Gyssels“Toegang tot een kerkhof”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 69/250 buiten de plaat.
Entrée d'un cimetière. Une eau-forte. Signée et numérotée 69/250 à l'extérieur de la plaque.No longer availableOnline onlyDim. 21 x 34 cmEstimate: € 20 / 30 -
#217Een gevarieerd lot Lego uit de jaren ‘70.
Un lot varié de Lego des années 1970.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#243Een kaarttafeltje met openklapbaar blad.
Une table à cartes avec un plateau rabattable.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 30 -
#200Frans CroesPeriod: °1936“Hoogbrug, Mechelen”. Twee inkttekeningen op papier. Beide gesigneerd en gedateerd ‘85. Bijgevoegd een prent met korte historie van de brug.
Hoogbrug, Malines. Deux dessins en encre sur papier. Signés et datés ‘85. On ajoute une estampe avec l’histoire du pont.No longer availableOnline onlyDim. 21 x 29,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#208Een paar reproducties met zichten op Mechelen.
Une paire de reproductions avec des vues de Malines.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 23 cmEstimate: € 20 / 25 -
#223“Chinees carnaval”. Naaldwerk op zijde.
Carnaval chinois. Broderie sur soie.No longer availableOnline onlyDim. 77 x 48 cmEstimate: € 30 / 50 -
#212“Boom van het leven”. Een inkttekening op papier”. Gesigneerd en gedateerd ‘84.
Arbre de vie. Un dessin à l'encre sur papier. Signé et daté '84.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 34 cmEstimate: € 30 / 40 -
#233Een paar balustervaasjes van Satsuma-aardewerk, versierd met personages in het decor en strikken in reliëf.
Une paire de vases balustres en poterie de Satsuma, décorés de personnages dans le décor et de noeuds en relief.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#228Frans CroesPeriod: °1936“Koeien op de Molenwegweide te Heffen”. Een inkttekening. Gesigneerd en gedateerd 1996.
Vaches sur le Molenwegweide à Heffen. Un dessin à l'encre. Signé et daté 1996.No longer availableOnline onlyDim. 17,5 x 27,5 cmEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#40Een driedelig kaststel van Delfts aardewerk met een blauw op wit bloemendecor.
Une garniture trois pièces en faïence de Delft à décor floral bleu sur blanc.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 & 35 cmEstimate: € 30 / 50 -
#91Een machinaal geknoopt Oosters wollen kleedje.
Une robe orientale en laine nouée à la machine.No longer availableOnline onlyDim. 165 x 78 cmEstimate: € 10 / 20 -
#167“Waterlandschap”. Olieverf en zilververf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
”Paysage rupestre”. Huile et peinture d’argent sur panneau. Illisiblement signé.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 105 cmEstimate: € 40 / 50 -
#263Een doofpot van ijzer en messing.
Un étouffoir en fer et laiton.No longer availableOnline onlyDim. h : 45 cmEstimate: € 30 / 50 -
#152Een Heilig Hartvoorstelling van gedreven en verzilverd rood koper.
Une représentation du Sacré-Cœur en cuivre rouge battu et argenté.No longer availableOnline onlyDim. 28,5 x 20,5 cm (z.k.)Estimate: € 50 / 80 -
#166“Ochtendnevel”. Zeefdruk. 2/10. Onduidelijk gesigneerd.
“Brume du matin”. Sérigraphie. Numérotée 2/10. Illisiblement signée.No longer availableOnline onlyDim. 55 x 36,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#155Ch. Heyens“Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1995.
“Vue de village”. Huile sur panneau. Signé et datée 1995.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 44 cmEstimate: € 60 / 100 -
#97Een paar bordjes van meerkleurig aardewerk van Rouen. Onderaan gemerkt.
Une paire d'assiettes en poterie de Rouen multicolore. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 21,5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#111Drie gebeeldhouwde Afrikaanse beeldjes. Eén voetje gerestaureerd.
Trois figurines africaines sculptées. Un pied restauré.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 & 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#36Een gevarieerd lot kristal, bestaande uit een kleurloze asbak met geslepen kristal, een hoog vaasje en een klein driehoekig vaasje, een geslepen en groen gedubbeld schaaltje op voet en een vaas met mauve decor. Verschillende oorsprongen. Allen gaaf.
Un lot de cristal varié, composé d'un cendrier incolore avec cristal taillé, d'un vase haut et d'un petit vase triangulaire, d'une coupe sur pied doublée taillée et verte et d'un vase à décor mauve. Différentes origines . Tout est en bon état.No longer availableOnline onlyDim. h: 13 & 14 cm h: 7 - 11 cmEstimate: € 20 / 30 -
#122Een lot van twee paardjes, waarbij één bekleed met leder en één van geglazuurd terracotta naar T’ang voorbeeld.
Un lot de deux chevaux, l'un recouvert de cuir et l'autre en terre cuite vernissée d'après l'exemple T'ang.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 & 27 cmEstimate: € 50 / 80 -
#154Een lot van drie stuks houtsnijwerk, bestaande uit een brievenhouder een pijpenrekje en een barometer-thermometer.
Un lot de trois pièces sculptées, composé d'un porte-lettre, d'un porte-pipe et d'un thermomètre baromètre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35


