Other lots in this auction
-
#313Een hertenvaas in Chinees porcelein. Blanc de Chine.
A deer vase in Chinese porcelain. Blanc de Chine.No longer availableDim. Hoogte 49, Ø 36 cmEstimate: € 220 / 250 -
#588Een metalen salontafel, midden jaren 60 van de vorige eeuw, op tulpenvoet. In vintage staat.
A metal coffee table from the mid-1960s, on a tulip base. In vintage condition.No longer availableDim. h 40 x Ø 75 cmEstimate: € 50 / 75 -
#84Oude kroonluchter met grote glazen parels en bloemen. 12 lichtpunten en plaats voor 8 kaarsen.
Old chandelier with large glass beads and flowers. 12 light points and space for 8 candles.No longer availableDim. Hoogte 80, Ø 57 cmEstimate: € 150 / 180 -
#295Een houten vouwtafeltje met dubbel opklapbaar blad. Engelse stijl.
A wooden folding table with double foldable top. English style.No longer availableDim. H 67, B 75, D 61 cmEstimate: € 30 / 50 -
#265Een lot zilveren voorwerpen bestaande uit een servetring, een sleutelhanger, een mini zakmesje, 2 hangertjes, 2 armbanden en 4 ringen.
A lot of silver items including a napkin ring, a keychain, a mini pocket knife, 2 pendants, 2 bracelets, and 4 rings.No longer availableDim. 190 g L: 21 cm armbandEstimate: € 150 / 200 -
#69Een beeld van een neushoorn van verdiet, gemerkt Kingstone Ronyanga. Op wit marmeren sokkel.
A sculpture of a sorrowful rhinoceros, marked Kingstone Ronyanga. Mounted on white marble base.No longer availableDim. 44 x 95 x 27 cmEstimate: € 400 / 600 -
#167Pendule versierd met een gepatineerde bronzen allegorie op de muziek in de vorm van een vrouw met lier. Onderaan vergulde guirlande, basis van gekleurd marmer. Lichte slijtage aan de wijzerplaat en aan de achterzijde van de sokkel. Met slinger. Tijdperk Napoléon III.
Clock decorated with a patinated bronze allegory of music in the form of a woman with a lyre. Gilt garland at the bottom, colored marble base. Light wear on the dial and on the back of the pedestal. With pendulum. Napoleon III era.No longer availableDim. H 36, B 46, D 15 cmEstimate: € 300 / 400 -
#161Bronzen mantelklok in barokke stijl met vergulde delen, slinger en glas manco. Toegevoegd een paar 6 armige kandelaars, waarvan telkens één arm manco.
Bronze mantel clock in baroque style with gilded parts, pendulum, and missing glass. Included are a pair of 6-armed candelabras, each missing one arm.No longer availableDim. Hoogte 60 cmEstimate: € 70 / 100 -
#260JapyEen antieke zakhorloge, Japy Chemin de fèr, met horlogeketting.
An antique pocket watch, Japy Chemin de fèr, with watch chain.No longer availableDim. Ø 5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#285Een ronde massief eikenhouten gateleg tafel.
A round solid oak gateleg table.No longer availableDim. h 74 x Ø 112 cmEstimate: € 50 / 75 -
#522Dirk BaksteenPeriod: 1886 - 1971“Oud geval”, een ets op papier, gesigneerd en getiteld buiten de plaat en genummerd 27/50
"Old case", an etching on paper, signed and titled outside the plate and numbered 27/50.No longer availableDim. 27 x 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#344André DondersPeriod: 1984Monochrome grafiek van de hand van de Antwerpse tekenaar, graficus en aquarellist André Donders. Genummerd 23/30, gedateerd '1984' en gesigneerd. Donders (°1944) volgde opleiding aan het Stedelijk Instituut voor Sierkunsten en Ambachten (SISA).Donders stelde o.a. tentoon in De Zwarte Panter te Antwerpen.
Monochrome print by Antwerp drawer, graphic artist, and watercolorist André Donders. Numbered 23/30, dated '1984' and signed. Donders (b. 1944) studied at the Stedelijk Instituut voor Sierkunsten en Ambachten (SISA). Donders exhibited at De Zwarte Panter in Antwerp.No longer availableDim. 48/36 cmEstimate: € 50 / 80


