Skeletklok in gotische stijl onder glazen stolp.

Skeleton clock in Gothic style under glass dome.
Dim. H 50, B 33 cm
SKU: 2904250178.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #178
Estimate: € 250 / 350

  • #313

    Een hertenvaas in Chinees porcelein. Blanc de Chine.

    A deer vase in Chinese porcelain. Blanc de Chine.
    Dim. Hoogte 49, Ø 36 cm
    Estimate: € 220 / 250
  • #588

    Een metalen salontafel, midden jaren 60 van de vorige eeuw, op tulpenvoet. In vintage staat.

    A metal coffee table from the mid-1960s, on a tulip base. In vintage condition.
    Dim. h 40 x Ø 75 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #84

    Oude kroonluchter met grote glazen parels en bloemen. 12 lichtpunten en plaats voor 8 kaarsen.

    Old chandelier with large glass beads and flowers. 12 light points and space for 8 candles.
    Dim. Hoogte 80, Ø 57 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #295

    Een houten vouwtafeltje met dubbel opklapbaar blad. Engelse stijl.

    A wooden folding table with double foldable top. English style.
    Dim. H 67, B 75, D 61 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #265

    Een lot zilveren voorwerpen bestaande uit een servetring, een sleutelhanger, een mini zakmesje, 2 hangertjes, 2 armbanden en 4 ringen.

    A lot of silver items including a napkin ring, a keychain, a mini pocket knife, 2 pendants, 2 bracelets, and 4 rings.
    Dim. 190 g L: 21 cm armband
    Estimate: € 150 / 200
  • #69

    Een beeld van een neushoorn van verdiet, gemerkt Kingstone Ronyanga. Op wit marmeren sokkel.

    A sculpture of a sorrowful rhinoceros, marked Kingstone Ronyanga. Mounted on white marble base.
    Dim. 44 x 95 x 27 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #167

    Pendule versierd met een gepatineerde bronzen allegorie op de muziek in de vorm van een vrouw met lier. Onderaan vergulde guirlande, basis van gekleurd marmer. Lichte slijtage aan de wijzerplaat en aan de achterzijde van de sokkel. Met slinger. Tijdperk Napoléon III.

    Clock decorated with a patinated bronze allegory of music in the form of a woman with a lyre. Gilt garland at the bottom, colored marble base. Light wear on the dial and on the back of the pedestal. With pendulum. Napoleon III era.
    Dim. H 36, B 46, D 15 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #161

    Bronzen mantelklok in barokke stijl met vergulde delen, slinger en glas manco. Toegevoegd een paar 6 armige kandelaars, waarvan telkens één arm manco.

    Bronze mantel clock in baroque style with gilded parts, pendulum, and missing glass. Included are a pair of 6-armed candelabras, each missing one arm.
    Dim. Hoogte 60 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #260
    Japy

    Een antieke zakhorloge, Japy Chemin de fèr, met horlogeketting.

    An antique pocket watch, Japy Chemin de fèr, with watch chain.
    Dim. Ø 5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #285

    Een ronde massief eikenhouten gateleg tafel.

    A round solid oak gateleg table.
    Dim. h 74 x Ø 112 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #522
    Dirk Baksteen
    Period: 1886 - 1971

    “Oud geval”, een ets op papier, gesigneerd en getiteld buiten de plaat en genummerd 27/50

    "Old case", an etching on paper, signed and titled outside the plate and numbered 27/50.
    Dim. 27 x 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #344
    André Donders
    Period: 1984

    Monochrome grafiek van de hand van de Antwerpse tekenaar, graficus en aquarellist André Donders. Genummerd 23/30, gedateerd '1984' en gesigneerd. Donders (°1944) volgde opleiding aan het Stedelijk Instituut voor Sierkunsten en Ambachten (SISA). Donders stelde o.a. tentoon in De Zwarte Panter te Antwerpen.

    Monochrome print by Antwerp drawer, graphic artist, and watercolorist André Donders. Numbered 23/30, dated '1984' and signed. Donders (b. 1944) studied at the Stedelijk Instituut voor Sierkunsten en Ambachten (SISA). Donders exhibited at De Zwarte Panter in Antwerp.
    Dim. 48/36 cm
    Estimate: € 50 / 80

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00