Other lots in this auction
-
#8Grote ovalen schotel, in groen geglazuurd aardewerk. Versierd met een kroon.
Large oval dish, in green glazed pottery. Decorated with a crown.No longer availableDim. 37/51 cmEstimate: € 40 / 60 -
#483HergéPeriod: 1954Kuifje, weekblad voor jongens van 7 tot 77 jaar. Volledige negende jaargang, 1954.
Tintin, magazine for boys from 7 to 77 years. Complete ninth year, 1954.No longer availableDim. 29.5 x 20.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#327Val Saint LambertEen uitzonderlijk grote vintage lampenvoet in kristal, roze in de massa gekleurd, onderaan gemerkt Val Saint Lambert.
An exceptionally large vintage crystal lamp base, pink colored throughout, marked Val Saint Lambert at the bottom.No longer availableDim. h 76 cmEstimate: € 150 / 200 -
#272Een paar vuurbokken van smeedijzer en verguld brons. Lodewijk XV-stijl, XIXde eeuw.
A pair of wrought iron and gilt bronze fire andirons. Louis XV style, XIXth century.No longer availableDim. H: 30 cmEstimate: € 200 / 250 -
#548Limoges tafellamp met bloemendecor en klassieke kap.
Limoges table lamp with floral decor and classic shade.No longer availableDim. Hoogte 62 cmEstimate: € 40 / 60 -
#232Mary TilmanPeriod: 20 e eeuwStilleven met bloemen en fruit in de stijl van de 19e eeuw. Olie op doek. Omlijst in een goudkleurige kader. Gesigneerd Mary Tilman.
Still life with flowers and fruit in the style of the 19th century. Oil on canvas. Framed in a golden frame. Signed by Mary Tilman.No longer availableDim. 75/49 cmEstimate: € 450 / 650 -
#161Bronzen mantelklok in barokke stijl met vergulde delen, slinger en glas manco. Toegevoegd een paar 6 armige kandelaars, waarvan telkens één arm manco.
Bronze mantel clock in baroque style with gilded parts, pendulum, and missing glass. Included are a pair of 6-armed candelabras, each missing one arm.No longer availableDim. Hoogte 60 cmEstimate: € 70 / 100 -
#484Roland De VolderMonochrome ets, exemplaar van de kunstenaar. Getekend buiten de plaat. Roland De Volder, Belgische kunstenaar geboren te Oostende in 1938. Hij volgde zijn opleiding aan de Academie te Gent.
Monochrome etching, artist's proof. Signed outside the plate. Roland De Volder, Belgian artist born in Ostend in 1938. He studied at the Academy in Ghent.No longer availableDim. 28/34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#412Een drieluik met vogels en fruit, olieverf op paneel in eiken kader, niet gesigneerd.
A triptych with birds and fruit, oil on panel in oak frame, unsigned.No longer availableDim. 52 x 25.5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#261‘Le Cheval De Marly’. Een bronzen groep naar Guillaume Coustou.
'The Horse of Marly.' A bronze group after Guillaume Coustou.No longer availableDim. h 58 x l 55 x d 25 cmEstimate: € 400 / 600 -
#523Een Chinese scroll.
Chinese scroll.No longer availableDim. 192 x 64 cmEstimate: € 120 / 180 -
#149Hubert De VriesPeriod: 1899 - 1979“Landelijk dorpszicht”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Hub. De Vries.
"Rural Village View", a painting, oil on panel, signed Hub. De Vries.No longer availableDim. 29 x 43 cmEstimate: € 80 / 120


