Skeletklok in gotische stijl onder glazen stolp.

Skeleton clock in Gothic style under glass dome.
Dim. H 50, B 33 cm
SKU: 2904250178.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #178
Estimate: € 250 / 350

  • #189
    Robert Quintyn
    Period: °1916

    ‘Storm op zee’. Olieverf opo doek, getekend R Quintyn. Quintyn Robert, geboren in Knokke in 1916, was een schilder, tekenaar en graficus. Realiseerde o.m. marines, havengezichten (Zeebrugge) en stillevens. Stelde o.a. tentoon met Les Arts.

    'Storm at Sea'. Oil on canvas, signed R Quintyn. Quintyn Robert, born in Knokke in 1916, was a painter, draughtsman, and printmaker. Created marine scenes, harbour views (Zeebrugge), and still lifes. Exhibited with Les Arts.
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #20

    Een 18 kt geelgouden ketting met hanger bezet met een parel.

    An 18 kt yellow gold necklace with pendant set with a pearl.
    Dim. 4,75 g
    Estimate: € 250 / 300
  • #162

    ‘Zittend aan de kachel’. Olieverf op paneel, naar de 19e eeuw. Onleesbaar gesigneerd.

    'Sitting by the Stove'. Oil on panel, from the 19th century. Illegibly signed.
    Dim. 24/32 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #128

    Een set van 2 handbeschilderde keramische vazen, gemerkt Batignani, Italy, schade aan de voet van één van de vazen.

    A set of 2 hand-painted ceramic vases, marked Batignani, Italy, damage to the base of one of the vases.
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #444
    Roland Devolder

    ‘Dromend bij het raam’. Ingekleurde ets. Epreuve d’Artiste. Getekend; Devolder R.

    'Dreaming by the window'. Colored etching. Artist's proof. Signed; Devolder R.
    Dim. 50/32 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #403

    Een 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren in het decor.

    A 19th-century Chinese porcelain vase with figures in the decoration.
    Dim. h 43.5 x Ø 18 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #422
    Jef Van Tuerenhout
    Period: 1926 - 2006

    “Staand naakt met rode hoed”, een lithografie in kleur, gesigneerd Jef Van Tuerenhout, EC E/S.

    "Standing nude with red hat", a colored lithograph, signed Jef Van Tuerenhout, EC E/S.
    Dim. 75 x 49 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #532
    Juliaan Severin
    Period: 1888 - 1975

    “Tussen de bomen”, een tekening, kleurpotlood op papier, gesigneerd Severin.

    "Among the trees", a drawing, colored pencil on paper, signed by Severin.
    Dim. 38 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #63

    Kegelvormige vaas in Boheems kristal. Doorzichtig geslepen en purper in de massa.

    Conical vase in Bohemian crystal. Transparent cut and purple in the mass.
    Dim. Hoogte 33, Ø 18 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #377

    Een bureaulamp uit de jaren 30 van de vorige eeuw, gietijzer en een metalen kap, gemerkt EAGLE. Niet getest.

    A desk lamp from the 1930s, cast iron with a metal shade, marked EAGLE. Untested.
    Dim. Hoogte 33 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #6

    Rustieke salontafel met smeedijzer onderstel en massief houten blad.

    Rustic coffee table with wrought iron base and solid wood top.
    Dim. Hoogte 54, Ø 90 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #17

    Een set van 3 verzilverd metalen kandelaars, niet gemerkt.

    A set of 3 silver-plated metal candlesticks, unmarked.
    Dim. h h 20 x l 25 cm
    Estimate: € 40 / 50

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00