#516Een hoge vitrinekast, met verlichting.
A tall display cabinet, with lighting.No longer availableDim. 165 x 43 x 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#514Roger Van BelleghemPeriod: 1922 - 2002“Postbode”, een schilderij, olieverf op papier, gesigneerd Roger Van Belleghem en gedateerd 1965.
"Postman," a painting, oil on paper, signed by Roger Van Belleghem and dated 1965.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#472Rik Cuypers“Abstract geometrische compositie”, gouache op papier, draagt monogram H.C. (Hombré Complicado) en datum 2020. Achteraan gesigneerd Rick Cuypers.
"Abstract geometric composition", gouache on paper, bearing monogram H.C. (Hombré Complicado) and date 2020. Signed on the back by Rick Cuypers.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#501Bronzen wandlamp met drie armen, in barokke stijl.
#90Een 18 kt roze gouden ring bezet met een granaat van +- 2 ct. en lab-grown diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18 kt rose gold ring set with a garnet of approximately 2 ct. and lab-grown diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 4,6 gEstimate: € 700 / 800