Skeletklok in gotische stijl onder glazen stolp.

Skeleton clock in Gothic style under glass dome.
Dim. H 50, B 33 cm
SKU: 2904250178.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #178
Estimate: € 250 / 350

  • #8

    Grote ovalen schotel, in groen geglazuurd aardewerk. Versierd met een kroon.

    Large oval dish, in green glazed pottery. Decorated with a crown.
    Dim. 37/51 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #483
    Hergé
    Period: 1954

    Kuifje, weekblad voor jongens van 7 tot 77 jaar. Volledige negende jaargang, 1954.

    Tintin, magazine for boys from 7 to 77 years. Complete ninth year, 1954.
    Dim. 29.5 x 20.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #327
    Val Saint Lambert

    Een uitzonderlijk grote vintage lampenvoet in kristal, roze in de massa gekleurd, onderaan gemerkt Val Saint Lambert.

    An exceptionally large vintage crystal lamp base, pink colored throughout, marked Val Saint Lambert at the bottom.
    Dim. h 76 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #272

    A pair of wrought iron and gilt bronze fire andirons. Louis XV style, XIXth century.
    Dim. H: 30 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #548

    Limoges tafellamp met bloemendecor en klassieke kap.

    Limoges table lamp with floral decor and classic shade.
    Dim. Hoogte 62 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #232
    Mary Tilman
    Period: 20 e eeuw

    Stilleven met bloemen en fruit in de stijl van de 19e eeuw. Olie op doek. Omlijst in een goudkleurige kader. Gesigneerd Mary Tilman.

    Still life with flowers and fruit in the style of the 19th century. Oil on canvas. Framed in a golden frame. Signed by Mary Tilman.
    Dim. 75/49 cm
    Estimate: € 450 / 650
  • #161

    Bronzen mantelklok in barokke stijl met vergulde delen, slinger en glas manco. Toegevoegd een paar 6 armige kandelaars, waarvan telkens één arm manco.

    Bronze mantel clock in baroque style with gilded parts, pendulum, and missing glass. Included are a pair of 6-armed candelabras, each missing one arm.
    Dim. Hoogte 60 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #484
    Roland De Volder

    Monochrome ets, exemplaar van de kunstenaar. Getekend buiten de plaat. Roland De Volder, Belgische kunstenaar geboren te Oostende in 1938. Hij volgde zijn opleiding aan de Academie te Gent.

    Monochrome etching, artist's proof. Signed outside the plate. Roland De Volder, Belgian artist born in Ostend in 1938. He studied at the Academy in Ghent.
    Dim. 28/34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #412

    Een drieluik met vogels en fruit, olieverf op paneel in eiken kader, niet gesigneerd.

    A triptych with birds and fruit, oil on panel in oak frame, unsigned.
    Dim. 52 x 25.5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #261

    ‘Le Cheval De Marly’. Een bronzen groep naar Guillaume Coustou.

    'The Horse of Marly.' A bronze group after Guillaume Coustou.
    Dim. h 58 x l 55 x d 25 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #523

    Een Chinese scroll.

    Chinese scroll.
    Dim. 192 x 64 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #149
    Hubert De Vries
    Period: 1899 - 1979

    “Landelijk dorpszicht”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Hub. De Vries.

    "Rural Village View", a painting, oil on panel, signed Hub. De Vries.
    Dim. 29 x 43 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00