#310“Nieuwsgierig Aagje”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. 19e eeuws.
"Curious Aagje". Oil on canvas. Indecipherable signature. 19th century.No longer availableOnline onlyDim. h 48 x b 58 cmEstimate: € 60 / 100 -
#253Abraham BloemaertPeriod: 1566-1651Een gravure van een hoeve met watermerk van Abraham Bloemaert.
An engraving of a farmhouse with a watermark by Abraham Bloemaert.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 26 cmEstimate: € 100 / 150 -
#301Nicole Halsberghe“Man in het groen”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
"Man in the green". Watercolor on paper. Unsigned.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#173“Hoevelandschap met rivier”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#448Surprise lot
VerassingskavelNo longer availableOnline only -
#91J. Callens“Damesportret.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#219“Roodklooster”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 5/50 buiten de plaat.
"Red Monastery". A lithograph. Signed and numbered 5/50 outside the plate.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#389Een wandspiegeltje van gebeeldhouwd eikenhout versierd met twee zuiltjes.
#130Godefroid DevreesePeriod: 1861 - 1941“L’aïeule”. Een plaasteren bas-reliëf. Gesigneerd.
"L'aïeule". A plaster bas-relief. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 31 cmEstimate: € 40 / 60