#54“Don Quichot.” Houten sculptuur.
"Don Quixote." Wooden sculpture.No longer availableOnline onlyDim. h 58 cmEstimate: € 35 / 50 -
#104Een set van 2 chinese bordjes als relatiegeschenk in kader en etui .
#237Een kleine nest of tables.
#192Een gietijzeren paparpluhouder in het zwart geschilderd .
No longer availableOnline onlyDim. 75 x 36 x 27 -
#275Een lot van 3 boeken mbt illustratie.
#101Lot van 26 items zilver, verzilverd koper en tin, 19e eeuws, diverse schalen, deco, curiosa, waaronder 4 lepels gemarkeerd “Koninklijke Hollandsche LLoyd”.
#85Een paar Chinese cloisonné vazen, 1 met verbogen voet.
A pair of Chinese cloisonné vases, 1 with bent foot.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#146Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, “Worship”, 84/0, TMK1, 1935-1949.
#69Een lot van 6 kommen in Chinees blauw-wit porselein met haarlijnscheurtjes en 1 zwaar gerestaureerd .
#184Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Kleine schilfer.
#119Een glazen vaas met vergulde rand en geslepen details.
A glass vase with gilded edge and cut details.No longer availableOnline onlyDim. 22 x Ø14cmEstimate: € 30 / 35