#262Een verzilverde koffie- en theeset op dienblad. Het dienblad is gemerkt Wiskemann.
#88Viners of SheffieldEen verzilverd metalen theepotje.
#291Een gedraaide Vlaams aardewerken vaas. Onduidelijk gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. h 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 70 -
#76Een kristallen coupe met decor van duif en planten in het reliëf.
A crystal coupe with a decoration of a dove and plants in the relief.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 30 -
#91Limoges FranceEen Limoges porseleinen schaaltje op drie vergulde pootjes met bloem decor versierd.
#253Een set van 3 Japanse Imari vazen met kleine bakfoutjes en een haarlijnscheurtje in de bodem .
#64Een lot van 2 boeken met thema luchtvaart.
#144Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, “Chick Girl”, 57/0, TMK2, 1950-1955.
A Hummel, “Chick Girl”, 57/0, TMK2, 1950-1955.No longer availableOnline onlyDim. h 9.5 cmEstimate: € 45 / 55 -
lot of 2 Hummel souvenir gifts, porcelain medalsNo longer availableOnline onlyDim. Ø10cm & Ø7,5cmEstimate: € 15 / 30