#295Een schenkkan van Keuls aardewerk. Een haarscheur bovenaan.
#58Een Nanking vaas met de afbeelding van een pauw .
#8Een lot van vintage 2 poppen in hout en porcelein op metalen staander.
#39Een verguld ijzeren hallamp.
A gilded iron hall lamp.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#29Een lot porselein e.a. polychroom, een dinnerset, beschadigingen.
No longer availableOnline only -
#299Val Saint LambertEen kandelaar van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
#203Een print op papier met paard en hooiwagen.
#11Maria Innocentia HummelEen Hummel wijwatervaatje. Genummerd 147.
A Hummel holy water vessel. Numbered 147.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#207Een messing tafellamp met kap.
No longer availableOnline onlyDim. 58 x Ø28cmEstimate: € 40 / 50 -
#246Lampenvoet met wassen sierstuk.
A vintage Asian side table with a light-tinted design of a fire bird in the decor.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 50 x 50 cmEstimate: € 35 / 45