#169Een lot van een verguld cloisonné appel en peer potje.
#13Een burgerkoppel van meerkleurig Duits porselein. Schilfer aan de onderrand van de hoge hoed.
A middle class couple in polychrome German porcelain. A chip at the rim of the high hat.No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#80Een lot van drie Satsuma beeldjes, twee mannen en een vrouw.
A lot of three Satsuma figurines, two men and a woman.No longer availableOnline onlyDim. h 18, 17 & 12 cmEstimate: € 20 / 30 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#145“De afwas”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd “CVD Heuvel”.
"The dishes". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom "CVD Heuvel".No longer availableOnline onlyDim. 69 x 59cmEstimate: € 75 / 150 -
#15Een schemerlamp van Nanking aardewerk, met decor van figuren.
#287Een biscuit witte kat.
No longer availableOnline onlyDim. h 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#46Een lot van 6 Chinees porseleinen vaasjes.
#186Een lot van 3 verzilverde bloempotten.
#158Twee glazen kommetjes met vergulde ranD en een bierpul van Kulmbacher.