#44“Madonna met kind”. Een plaasteren beeld. Voetjes afgebroken.
#160Een landkaart van de kuststreek.
A map of the coastal region.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 40 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#291Een gedraaide Vlaams aardewerken vaas. Onduidelijk gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. h 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#192Een gietijzeren paparpluhouder in het zwart geschilderd .
No longer availableOnline onlyDim. 75 x 36 x 27 -
#50Een blauw en witte Nankin vaas, decoratie met paard en boom. Nek hersteld met koperen ring.
A blue and white Nankin vase, decorated with horse and tree. Neck restored with copper ring.No longer availableOnline onlyDim. h 22 cmEstimate: € 35 / 40 -
#118Een kistje in messing met een middeleeuws tafereel.
#111M.J. HummelEen beeldje van een fotograaf gemerkt GOEBEL , getekend M.J. Hummel .
A figurine of a photographer marked GOEBEL, signed MJ Hummel.No longer availableOnline onlyDim. h 12.5 cmEstimate: € 40 / 45