#45Een vergrootglas met parelmoeren ingelegd handvat.
A magnifying glass with mother-of-pearl inlaid handle.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#3Een blauwe asbak van geslepen kristal en een groen vaasje VSL. Beschadigingen aan de rand.
#147Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, “Little Goat Herder”, 200/0, TMK2, 1950-1955.
A Hummel, “Little Goat Herder”, 200/0, TMK2, 1950-1955.No longer availableOnline onlyDim. h 12 cmEstimate: € 45 / 55 -
#36Een wit aardewerken vaas op piedouche.
#223Een armstoel in Lodewijk XVI-stijl met gecanneerde rug.
#231HamadanHandgeknoopt wollen karpet.
Hand-knotted wool rug.No longer availableOnline onlyDim. 95 x 60 cmEstimate: € 35 / 45 -
#29Een lot porselein e.a. polychroom, een dinnerset, beschadigingen.
No longer availableOnline only -
#222Een witgepatineerd kinderstoeltje.
A white patinated children's chair.No longer availableOnline onlyDim. H: 67 cmEstimate: € 20 / 25 -
#121Een lot van uit glas gesculpteerd flesje en gietkan.
#111M.J. HummelEen beeldje van een fotograaf gemerkt GOEBEL , getekend M.J. Hummel .
#160Een landkaart van de kuststreek.
A map of the coastal region.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 40 -
#82Een lampenvoet van hout voorstellende Chinese wijze .
A lamp base in wood depicting a Chinese style.No longer availableOnline onlyDim. h 61 cmEstimate: € 30 / 35