Other lots in this auction
-
#282Royal Sphinx, Maastricht
Twee aardewerken cache-pots met Deltse decors. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cm; Ø 18 cmEstimate: € 15/20 -
#130
Een verzilverd metalen staand kruisbeeld en een kruisbeeld van verzilverd metaal en zwart perenhout (beschadigd). We voegen er een wandkruisbeeld aan toe.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 15/25 -
#23
Een ivoren brievenopener en een zilveren taartschep met ivoren handvat van omstreeks 1900.
Coupe papier en ivoire et pelle à tarte en argent à la manche en ivoire. Vers 1900.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Estimate: € 20/25 -
#205Zupo
“Compositie”. Gouache op papier. Gesigneerd en gedateerd.
“Composition”. Gouache sur papier. Signée et datée.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 13 x 15 cmEstimate: € 40/60 -
#306
“De smidse”. Olieverf op paneel. Vlaamse school, XIXe eeuw. Beschadiging.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 24 x 21 cmEstimate: € 30/40 -
#222Robert Wuythack
“Moerbeiboom II. Landschap”. Ets. Gesigneerd en genummerd 22/25.
“Moerbeiboom II. Un paysage”. Eau-forte. Signée et numérotée 22/25.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 33 x 25 cmEstimate: € 40/60 -
#44
Een lot smeedijzer, bestaande uit een goedendag, een drietand, een pannetje met lange steel en een bonenbrandertje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 42.00 €Dim. l: 55 - 180 cmEstimate: € 40/60 -
#178Gard Van Mechelen
“Col de Madale - Vue sur Combe” en “Château de Mercoirol - St. Michel”. Twee aquarellen op papier. Gesigneerd.
“Col de Madale - Vue sur Combe” et “Château de Mercoirol - St. Michel”. Deux aquarelles sur papier. Signées.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 36 cmEstimate: € 40/60 -
#210W. Linnig Jr.
“Kerkinterieur”. Ets. Gesigneerd en gedateerd. 1842-1890.
“Intérieur d’église”. Eau-forte. Signée et datée. 1842-1890.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 26 x 20 cmEstimate: € 20/25 -
#184J. Dardenne
“Chiny sur Semois”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Chiny sur Semois”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 25 x 31 cmEstimate: € 100/120 -
#60
Een bol dekselvaasje met een wit decor van bloeiende takken op blauwe fond. Met houten sokkeltje. Onderaan gemerkt. Gerestaureerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 21 cmEstimate: € 10/15 -
#42
Een lotje geslepen rood Boheems kristal, bestaande uit twee verschillende vaasjes en een glas.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 16 - 19 cmEstimate: € 15/25