Similar lots by type
-
#2
Een vintage tafellampje in groen opalineglas.
-
#46
“Illustration”. Een lot van 10 vintage maandbladen, anno 1936-1939
-
#74Amilcare Santini
Een Ivorine beeld van de Griekse godin Hebe. Onderaan gesigneerd.
-
#198
“Guanyin”. Een houten gesculpteerd wandbeeld, Indonesië.
-
#79
Een lot vintage kinderservies bestaande uit 2 warmhoudbordjes, 4 bordjes en een tas. Arzberg, Limoges en Benraad.
-
#114Capo di Monte
Een lot van 13 stuks divers porselein, biscuit en kunststof beeldjes van Capo Di Monte.
-
#47Pour Vous
“POUR VOUS”. Een lot van 32 vintage weekbladen, anno 1939.
-
#115Marti
Een paar houten schabben in W vorm. 1 grote, 1 kleine.
-
#119Dinky Toys
Dinky Toys 181, Volkswagen Beetle, made in England, Meccano Ltd.
-
#59J Van Neste
Een Art Nouveau bronzen vide-poche met druivelaar in het reliëf. Gesigneerd “J VAN NESTE”. Bijgevoegd vergulde bronzen vide-poche.
-
#54Ludion
“Belgian Fashion design”. Een kunstboek, edited door Luc Derycke & Sandra van de Veire.
-
#98
Een rouwbrief aangaande overlijden Leopold II vanuit het ministerie.
-
#65Roger Leloup
“Yoko Tsuno”. Een lot van 5 hardcover strips, nummers; 14, 15, 16, 17 & 19. UItgeverij “Dupuis”.
-
#82
Een tableau met 30 locomotiefconstructieplaatjes.
-
#118
Een vintage zonspiegeltje in verguld kunststoffen kadertje. Kleine schade aan een zonnestraal.
-
#86Willy Vandersteen
Een lot van 8 Suske & Wiske, eerste drukken nieuwe reeks. Nummers; 106, 108 x2, 116 x2, 130, 148, 152.
-
#123
Een antieke microscoop in geel koper en staal met toebehoren in zijn originele houten kistje. Niet gemerkt.
-
#56Crystal Maastricht
Een paar vintage kristallen kaarshouders in originele doos, gemerkt. Bijvevoegd kristalglazen schoteltje met geopetrisch patroon.
-
#94
Een lot varia brocante. Beeldjes, biscuit, tin, verzilverd, tasje, etc. Circa 33 stuks. twee artikelen zijn kapot
-
#67Vance Vernes
“Bob Morane”. Een lot van 13 vintage strips, diverse titels en uitgaven.
-
-
#66Marc Sleen
“Nero”’. Een lot van 31 vintage strips, diverse titels, aantal dubbele exemplaren. Uitgaven 70’-80’. Bijgevoegd “Drakenomnibus”, HC.
-
#50Marc Sleen
Een lot van 20 Nero strips, nieuwe uitgave.
-
#77
Een kersenhouten humidor met hydrometer en een Credo bevochtiger.
Other lots in this auction
-
#110Alessi
Een set van 5 verzilverde dienbladen, onderaan gemerkt.
-
#16Henriot Quimper
Een lot van 3 sierborden in Bretoens aardewerk en figuratief decor. 2 kleintjes en 1 middelmaat. Gemerkt.
-
#95
Een lot van 3 handgemaakt, traditionele Wajang theaterpoppen.
-
#23
Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
A lot of luxury perfume samples from various brands including: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace, among others. -
#239
Een copy van een icoontje.
A copy of an icon. -
#236
Een paar kandelaars van verguld messing.
A pair of candlesticks in gilt brass. -
#219
Een luchter met vijf ringen en zes lichtpunten met kristallen pendeloques.
A chandelier with five rings and six light points with crystal pendeloques. -
#17
Een lot varia Aziatische items, bestaande uit een bronzen Thais beeldje, Oude Wijze, fijn snijwerk uit bot, 2 godinnen in houtsnijwerk, Bali en een Boeddha hoofd in lava steen.
-
#151Marvel Comics
“Groot Superhelden bordspel boek”. Een vintage NL spel met Marvel Comics illustraties.
"Large Superheroes board game book". A vintage Dutch game featuring Marvel Comics illustrations. -
#73Satsuma
Een Chinees Satsuma vaasje met figuren in het tafereel. Onderaan gemerkt “Made in China”.
A Chinese Satsuma vase with figures in the scene. Marked "Made in China" at the bottom. -
#251
Een kunstbronzen putto kandelaar.
A bronze putto candlestick. -
#29
Een lot van vier geslepen kristallen karaffen, waaronder één karaf met gekleurd blauw glas en één verzilverde hals. 19de eeuws.