Jan Van Campenhout
Period: 1907-1972

‘Gloomy Winter Landscape’, oil on canvas. Signed; J. Van Campenhout.
Dim. 53/73 cm
SKU: 2608250244.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 26 August 2025 19:00
Catalogue #244
Estimate: € 100 / 150

  • #491
    Edgard Farasyn

    ‘Sailboat in the Mist’, oil on panel. Signed Edg. Farsyn.
    Dim. 24.5/32cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #180
    Seiko Movement Japan

    Een roestvrij stalen dameshorloge met lederen polsband.

    A stainless steel women's watch with a leather wristband.
    Estimate: € 80 / 120
  • #370

    Dim. 1,95 g
    Estimate: € 170 / 200
  • #104
    Achille Van Sassenbrouck
    Period: 1886-1979

    ‘Winters landschap met kruisbeeld’, olieverf op paneel. Getekend Ach. Van Assenbrouck.

    ‘Winter landscape with crucifix’, oil on panel. Signed Ach. Van Assenbrouck.
    Dim. 45/38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #642
    Anne Dias
    Period: 2023-24

    Dim. 60/80
    Estimate: € 40 / 60
  • #592

    ‘Bomengroep in de avondschemering’, olieverf op paneel. Een impressionistische studie, vermoedelijk en plein air. Onleesbaar getekend.

    'Tree group in the twilight', oil on panel. An impressionistic study, likely painted en plein air. Signed illegibly.
    Dim. 33/24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #222

    ‘Herfstlandschap met wandelaar’, olieverf op paneel. Onleesbaar getekend.

    'Autumn landscape with walker', oil on panel. Indecipherably signed.
    Dim. 25/33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #152
    Frans Van Leemputten
    Period: 1850 - 1914

    “Schaapsherderin”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Frans Van Leemputten.

    "Shepherdess", a painting, oil on canvas, signed by Frans Van Leemputten.
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #166

    'View of the canals in Bruges', oil on canvas. Signed by G. Haustrate.
    Dim. 18/26 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #99
    Piet Staut
    Period: 1876-1933

    ‘Ambachtsman in zijn atelier’, olieverf op doek. Getekend; P. Staut.

    'Craftsman in his studio', oil on canvas. Signed; P. Staut.
    Dim. 43/34 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #522
    Henri Poppe
    Period: ?-1970

    ‘Bloemenvaas’, olieverf op paneel. Getekend; H. Poppe, 1929.

    'Flower Vase', oil on panel. Signed; H. Poppe, 1929.
    Dim. 35/27 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #224
    Felix Eyskens
    Period: 1882 - 1986

    “Hoevezicht”, een schilderij, olieverf op doek zonder lijst, gesigneerd F. Eyskens en gedateerd 1940.

    "Howevue", a painting, oil on canvas without frame, signed F. Eyskens and dated 1940.
    Dim. 90 x 100 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #192
    Cor Van Reken

    'Moonlight above the pond', oil on canvas. Signed C. V. Reken.
    Dim. 60/80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #186

    "Monk with atlas", oil on panel. After the 19th century, not signed.
    Dim. 26/33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #625

    ‘Stormweer’, olieverf op doek. Getekend Paep.

    'Stormy Weather', oil on canvas. Signed Paep.
    Dim. 60/80 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #530
    Festina Quartz

    A stainless steel ladies' watch with a leather wristband.
    Estimate: € 50 / 80
  • #150

    Dim. 6 g
    Estimate: € 4000 / 6000
  • #589
    Lucas Meersman
    Period: °1938

    “Sint Franciscus”, een églomisé in houten kader, gesigneerd Meersman.

    "Sint Franciskus," an églomisé in a wooden frame, signed Meersman.
    Dim. 65 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #249
    Jos Trotteyn
    Period: 1910-2002

    ‘Sneeuwlandschap met Hoeve’, olieverf op doek. Getekend J. Trotteyn.

    'Snowy Landscape with Farmhouse', oil on canvas. Signed J. Trotteyn.
    Dim. 59/80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #156
    Gaston Haustrate
    Period: 1878 - 1949

    Dim. 50/70 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #144
    Alois De Laet
    Period: 1866 - 1949

    “Herder met schapen bij een boom.” Olieverf op doek, gesigneerd.

    "Shepherd with sheep by tree." Oil on canvas, signed.
    Dim. 62 x 80 cm
    Estimate: € 240 / 320
  • #482

    "Autumn landscape with houses", a naive painting on silk. Signed: Emmanuelle.
    Dim. 72/87 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #460
    Zodiac Swiss Made

    Een roestvrij stalen automatische dameshorloge met lederen roestvrij stalen armband.

    A stainless steel automatic ladies' watch with stainless steel wristband.
    Estimate: € 150 / 200
  • #194
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Herfstbos’, olieverf op doek. Getekend; H. J. Pauwels.

    'Autumn forest', oil on canvas. Signed; H. J. Pauwels.
    Dim. 64/91 cm
    Estimate: € 80 / 100

  • #280

    Een halssnoer met zoetwaterparels.

    A necklace with freshwater pearls.
    Dim. L: 22 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #602
    Jeanne Emma De Soomer

    ‘Het Bloemenmeisje’, gemengde techniek op paneel. Getekend; J. De Soomer.

    'The Flower Girl', mixed media on panel. Signed; J. De Soomer.
    Dim. 29/45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #230

    Een paar 18 kt rozegouden oorbellen met centrale briljanten van totaal 1,08 ct. HVS2 en briljanten met gezamenlijk gewicht van 0,28 ct. FVVS1.

    A pair of 18 kt rose gold earrings with a total of 1.08 ct. HVS2 central diamonds and 0.28 ct. FVVS1 diamonds.
    Dim. 3,40 g
    Estimate: € 2100 / 2300
  • #59
    Juul De Cort
    Period: 1918-1999

    ‘Dorpszicht’, olieverf op doek. Getekend; J. De Cort.

    ‘Village View’, oil on canvas. Signed; J. De Cort.
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #200

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een solitair van 1,61 ct. FSI1.

    An 18 kt white gold ring set with a 1.61 ct solitaire diamond, FSI1.
    Dim. 4,82 g
    Estimate: € 6000 / 6300
  • #279

    “Erotiques de Beardsley”. Kunstmap. Editions Les Yeux Ouverts 1970. Genummerd 230/469. De oorspronkelijke uitgave is van 1872.

    "Erotiques de Beardsley". Art portfolio. Editions Les Yeux Ouverts 1970. Numbered 230/469. The original edition is from 1872.
    Dim. 49 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #376

    Een klein houten kastje in Chinees lakwerk met florale decoratie.

    A small wooden cabinet in Chinese lacquer with floral decoration.
    Dim. 50 x 41 x 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #235

    Een luchter van kristal en messing. Versierd met kristallen parelsnoeren en met vijf lichtpunten.

    A chandelier of crystal and brass. Decorated with crystal bead strings and featuring five light points.
    Dim. Hoogte 50, Ø 50 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #131

    ‘De geliefden’, een grote tafellamp op een bronsgepatineerd zamakken beeld. Op de voet getekend Gaudez met op de voet een koperen plaatje verwijzend naar Mathurin Moreau. Met een glas in lood bloemenkap in de stijl van Tiffany.

    'The lovers', a large table lamp featuring a bronze-patinated zamac sculpture. Signed on the base; Gaudez with a brass plate on the base referencing Mathurin Moreau. It comes with a stained glass floral shade in the style of Tiffany.
    Dim. Hoogte 90, Ø 62 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #563

    Een grote tafellamp op goudkleurige zuil met een stoffen ecrukleurige kap. Twee lichtpunten.

    A large table lamp on a gold-colored column with a fabric off-white shade. Two light points.
    Dim. Hoogte 105, Ø 47 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #318

    "Jean qui rit et Jean qui pleure", een set van 2 messing beeldjes.

    "Jean who laughs and Jean who cries", a set of 2 brass figurines.
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #478
    Jan Dries

    ‘Sourire’, een wit marmeren beeldje op een houten voetje. Getekend; Jan Dries. Genummerd; 29 uit een oplage van 50 exemplaren.

    ‘Sourire’, a white marble statue on a wooden base. Signed; Jan Dries. Numbered; 29 out of an edition of 50 copies.
    Dim. H 12, B 9.5, D 6 cm
    Estimate: € 300 / 500

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00