Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Songye beeld van een fetisj met een baard van gras en met een kleine man en vrouw en een masker tussen de knieën. DRC.
Songye beeld van een fetisj met een baard van gras en met een kleine man en vrouw en een masker tussen de knieën. DRC.
Songye beeld van een fetisj met een baard van gras en met een kleine man en vrouw en een masker tussen de knieën. DRC.
Songye beeld van een fetisj met een baard van gras en met een kleine man en vrouw en een masker tussen de knieën. DRC.

Songye beeld van een fetisj met een baard van gras en met een kleine man en vrouw en een masker tussen de knieën. DRC.

Image Songye d'un fétiche avec une barbe d'herbe et avec un petit homme et une femme et un masque entre les genoux. RDC.
Online only
Dim. H. 52 cm
SKU: 2305220234.
Auction day: 23 May 2022 22:00
Catalogue #234
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #44

    “Madonna met kind”. Een plaasteren beeld. Voetjes afgebroken.

    "Vierge à l'enfant". Une statue en plâtre. Pieds cassés.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #294
    Jos Van Steen

    “Meertje met sloep”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Lac avec chaloupe. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 22 x 33 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #236

    Lot stripalbums. O.m. Piet Pienter en Bert Bibber, Kiekeboe, Dees Dubbel, Pits & Kaliber, Kari Lente, Jommeke, Karl May, Bessy, Speciale Edities Suske en Wiske, Jerom, Tijl Uilenspiegel (Strip Klassiek) enz. enz.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #24

    Een schouwklokje van bruingepatineerd kunststof, versierd met twee muzikantjes en twee duifjes.

    Pendule de cheminée en plastique patiné brun, à décor de deux musiciens et de deux pigeons.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #284
    A. Polfliet

    “Stilleven met fruit en champagne”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Nature morte aux fruits et champagne. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #101

    Een paar recente vazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vogels in cartouches, omgeven door bloemen en motieven. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases récents en porcelaine de Chine à décor multicolore d'oiseaux dans des cartouches, entourés de fleurs et de motifs. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #71

    “Rosa Eglanteria” en “Rosa Gallica”. Een paar reproducties van gravures naar Redouté. Eén met lichte vochtschade onderaan.

    “Rosa Eglanteria” et “Rosa Gallica”. Une paire de reproductions de gravures par Redouté.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #111

    “Dorpszicht bij het water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vue du village au bord de l'eau". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 100 x 50 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #242

    Een bord van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 24,5 cm
  • #59

    “Blokhut in berglandschap”. Olieverf op doek. Enige verfschade.

    « Cabane dans un paysage de montagne ». Huile sur toile. Dégâts à la peinture.
    No longer available
    Online only
    Dim. 69 x 105 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #16
    Goebel, Germany

    “Chimney sweep”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Gemerkt en genummerd 12 2/0. Beschadigd aan de basis. Bijgevoegd een meisje van meerkleurig biscuit uit de reeks Nina - Marco.

    Ramoneur. Une figurine en biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marquée et numérotée 12 2/0. Endommagé à la base. Ainsi qu’une fille en biscuit multicolore de la série Nina - Marco .
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #163

    Een paar reproducties in een kadertje.

    Deux reproductions dans un cadre.
    No longer available
    Online only
    Dim. 29 x 39 cm
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Online-Only 23 Mei 2022

Op Maandag 23 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday May 23rd the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

23 May 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 May 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More