#164Steiff, Germany
“Musical bear” Een plushen beer met opdraai muziekmechanisme. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 35 cmEstimate: € 40/60 -
#9
Een apothekerspot van meerkleurig Delfts aardewerk. Gemerkt onderaan.
#219
Een schemerlampje met roze opaalglas, gedragen door een bronzen figuurtje.
#27
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 10/15 -
#286
#77Francis Busschots
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#67
#277Lego 383
“Truck met graafmachine”. Een set in originele doos. 1973.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 25/30 -
#128Jeanne Demaret
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vase à fleurs". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 31 cmEstimate: € 25/40 -
#189Steiff, Germany
Twee pluchen luipaarden, waarbij een oude en een recentere.
#282
Drie verschillende hoge vazen van kleurloos glas.
No longer availableOnline onlyDim. h: 45 - 70 cmEstimate: € 15/20 -
#191
“Koppel”. Twee beeldjes van meerkleurig en verguld porselein.
Couple. Deux figurines en porcelaine multicolore et dorée.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 29 cmEstimate: € 50/70