Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
‘Sourire’, een wit marmeren beeldje op een houten voetje. Getekend; Jan Dries. Genummerd; 29 uit een oplage van 50 exemplaren.
Jan Dries

‘Sourire’, een wit marmeren beeldje op een houten voetje. Getekend; Jan Dries. Genummerd; 29 uit een oplage van 50 exemplaren.

‘Sourire’, a white marble statue on a wooden base. Signed; Jan Dries. Numbered; 29 out of an edition of 50 copies.
Dim. H 12, B 9.5, D 6 cm
SKU: 2608250478.
Categories: Beeld, Marmer.
Auction day: 27 August 2025 19:00
Catalogue #478
Estimate: € 300 / 500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #508
    Goebel

    Een lot van vier Hummeltjes. 58/0, 57/0, 63/0 en 20. Toegevoegd een ongemerkt beeldje in de stijl van Goebel.

    A lot of four Hummel figurines. 58/0, 57/0, 63/0, and 20. Also included is an unmarked figurine in the style of Goebel.
    No longer available
    Dim. Hoogte 8-11 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #167
    Damen

    ‘Dansend koppel’, een gepatineerd bronzen bas-reliëf in twee delen. Op de rug getekend Damen.

    'Dancing couple', a patinated bronze bas-relief in two parts. Signed on the back Damen.
    No longer available
    Dim. 50/156 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #168
    Laurent Honoré Marqueste

    ‘La Victoire Ailée’ een gepatineerd bronzen beeld op zwart marmeren basis. Getekend Marqueste. Draagt achteraan het gietersmerk F. Barbedienne, fondeur.

    ‘La Victoire Ailée’ a patinated bronze sculpture on a black marble base. Signed; Marqueste. Marked with the name on the back; F. Barbedienne, founder.
    No longer available
    Dim. Hoogte 66 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #544

    Een uitgewerkte stierenschedel, met sierlijke krullen en een ster versierd met jade fragmenten.

    An elaborately designed bull skull, adorned with graceful curls and a star embellished with jade fragments.
    No longer available
    Dim. H 49, B 58, D 18 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #468

    Een verlengbare vintage designtafel. Fumee glazen tafelbladen in een verchroomd frame, op een wit marmeren centrale poot. Verlengbaar tot 2,56 m.

    An extendable vintage design table. Smoked glass tabletops in a chrome frame, on a white marble central leg. Extendable up to 2.56 m.
    No longer available
    Dim. H 75, B 128, D 117 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #177

    ‘Liseuse’, een gepatineerd bronzen beeld van een lezende Bourgondische vrouw. Draagt de handtekening; A. Carrier Belleuse.

    'Liseuse', a patinated bronze sculpture of a reading Burgundian woman. Signed by A. Carrier Belleuse.
    No longer available
    Dim. Hoogte 61 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #213
    Maria Innocentia Hummel

    “Happy Pastime & Cradle Boy”, een lot van 2 Hummel bonbonnières, 1960-1963 en 1950 - 1959.

    "Happy Pastime & Cradle Boy", a lot of 2 Hummel candy dishes, 1960-1963 and 1950-1959.
    No longer available
    Dim. h 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #340
    Val Saint Lambert.

    ‘Duif en Havik’, een lot van twee beeldjes van VSL kristal. Ontworpen door Catherine De Sousa. Getekend; De Sousa.

    An organically shaped vase made of VSL crystal. Blue colored throughout. Not signed.
    No longer available
    Dim. Hoogte 10-19 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #211

    Een lot van 4 gesculpteerd houten beelden met religieus thema, 3 Madonna’s en het laatste avondmaal.

    A set of 4 carved wooden sculptures with religious themes, including 3 Madonnas and the Last Supper.
    No longer available
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #532

    Een lot van 5 antieke kruisbeelden uit verschillende materialen: hout, porselein, biscuit, metaal en messing.

    A lot of 5 antique crucifixes made from various materials: wood, porcelain, biscuit, metal, and brass
    No longer available
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #528

    Een lot van twee gesculpteerd houten Bobo Fing-beelden uit Burkino Faso.

    A lot of two sculpted wooden Bobo Fing figures from Burkina Faso.
    No longer available
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #201

    Een massief gesculpteerde houten 19e eeuwse corpus met resten van een polychrome beschildering. Met herstelling aan de linkervoet.

    A solid carved wooden 19th-century corpus with remnants of polychrome paint. With a repair to the left foot.
    No longer available
    Dim. 53/38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #217
    Jozef Kets
    Period: 1932 - 2010

    “Koppel op leeftijd”, een set van 2 massief eiken gesculpteerde beelden, onderaan gesigneerd J. Kets en gedateerd sept. 1974 en april 1975.

    "Pair of elderly couple", a set of 2 solid oak carved sculptures, signed at the bottom by J. Kets and dated September 1974 and April 1975.
    No longer available
    Dim. h 56 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #208

    Een gesculpteerd houten beeld van een vrome dame. Niet gesigneerd.

    A carved wooden statue of a pious lady. Not signed.
    No longer available
    Dim. h 67 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #148
    Maria Innocentia Hummel

    “Umbrella Boy & Girl”, een set van 2 Hummeltjes, 152 A (1960-1972) en 152 B (1964 - 1972). Betreft de grote uitvoering (20 cm hoog).

    "Umbrella Boy & Girl," a set of 2 Hummel figurines, 152 A (1960-1972) and 152 B (1964-1972). This concerns the large version (20 cm tall).
    No longer available
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #457

    Een keramische beeld van broeder Isidoor.

    A ceramic sculpture of Brother Isidore.
    No longer available
    Dim. h 49 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #171
    Regnaukt à Paris

    Een 3-delige pendule van brons, marmer en messing, Regnault à Paris, gedragen door 2 faunen, met 2 bijhorende kandelaars voor 7 kaarsen elk.

    A 3-piece clock set in bronze, marble, and brass, by Regnault in Paris, supported by 2 fauns, with 2 matching candelabras for 7 candles each.
    No longer available
    Dim. h 68 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #162

    Een set van 2 vintage tafellampen met een stuk wit koraal op zwart marmeren sokkel.

    A set of 2 vintage table lamps with a piece of white coral on a black marble base.
    No longer available
    Dim. h 77 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #503
    Goebel

    Een lot van vijf Hummeltjes. Harmonicaspeler 110/0, vioolspeler met hond, de poppendokter 127, postbode met liefdesbrief 119 en de schoorsteenveger 12/1. Met merken van de jaren 50.

    A lot of five Hummel figurines. Accordion player 110/0, violin player with dog, the doll doctor 127, postman with love letter 119, and chimney sweep 12/1. With marks from the 1950s.
    No longer available
    Dim. Hoogte 9-16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #511

    Een set van twee Capodimonte beeldjes met filatelie als onderwerp. Het kleinste beeldje is getekend; Tyche “Bruno”.

    A set of two Capodimonte figurines with philately as the subject. The smaller figurine is signed; Tyche "Bruno".
    No longer available
    Dim. Hoogte 18 en 19 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #169
    Alexandre Ouline

    ‘Athlète Marin’, een bronzen beeld met een groen patina. Getekend “Ouline” met inscriptie ‘Bronze’. Met een groen marmeren voetstuk.

    "Athlete Marin", a bronze sculpture with a green patina. Signed Ouline with inscription 'Bronze'. With a green marble pedestal.
    No longer available
    Dim. 32 x 43 x 17 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #507
    Goebel

    Een lot van vijf Hummeltjes. Twee maal 11 2/0 (1957 en 1960-72), twee maal 82/0 (1957, verschillende formaten) en 81 2/0 (1960-63).

    A lot of five Hummel figurines. Two 11 2/0 (1957 and 1960-72), two 82/0 (1957, different sizes) and 81 2/0 (1960-63).
    No longer available
    Dim. Hoogte 10-14 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #521

    Vijftien verschillende gekleurde glaasjes.

    Fifteen different colored glassware.
    No longer available
    Dim. H:13 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #161
    Auguste Henri Carli
    Period: 1868-1930

    “Italiaanse schone”, een albasten buste op sokkel, gesigneerd Carli. De sokkel opnieuw vast te zetten.

    "Italian beauty", an alabaster bust on pedestal, signed Carli. The bust needs to be reattached to the base.
    No longer available
    Dim. h 36 cm zonder sokkel
    Estimate: € 260 / 320

Other lots in this auction

  • #589
    Lucas Meersman
    Period: °1938

    “Sint Franciscus”, een églomisé in houten kader, gesigneerd Meersman.

    "Sint Franciskus," an églomisé in a wooden frame, signed Meersman.
    No longer available
    Dim. 65 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #595

    Een lot van 4 handgeknoopte tapijten.

    A lot of 4 hand-knotted carpets.
    No longer available
    Dim. 185 x 68 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #134
    Albert De Deken
    Period: 1915-2003

    “De touwspringster”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd De Deken.

    "The Rope Jumper", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed by De Deken.
    No longer available
    Dim. 170 x 80 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #550

    Twaalf zilveren muntstukken waaronder: 1, 20 Frank muntstuk Albert Koning der Belgen 1934. 1, 20 Frank muntstuk Leopold 1935. 1, 50 Frank muntstuk, Mercurius Belgie 1950, 2 van 50 Frank, Baldvinvs - Fabiola, Belgica. Vijf 20 frank muntstukken, Mercurius Belgique 1950. En 500 Lire 1961. En een half Crown 1944.

    Twelve silver coins including: 1, 20 Frank coin Albert King of the Belgians 1934. 1, 20 Frank coin Leopold 1935. 1, 50 Frank coin, Mercurius Belgium 1950, 2 of 50 Frank, Baldvinvs - Fabiola, Belgica. Five 20 Frank coins, Mercurius Belgique 1950. And 500 Lire 1961. And a half Crown 1944.
    No longer available
    Dim. 124 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #68

    Een set van 2 rostra van zwaardvissen. Gepresenteerd op een metalen voetje.

    A set of 2 swordfish rostrums. Presented on a metal base.
    No longer available
    Dim. Hoogte 66 en 79 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #218
    Simon & Halbig

    Een antieke pop met bewegende ogen, gemerkt Germany Simon & Halbig #4. Biscuit hoofdje met echt haar. In goede staat. Toegevoegd een doosje met kledij. Circa 1900.

    An antique doll with moving eyes, marked Germany Simon & Halbig #4. Biscuit head with real hair. In good condition. Comes with a box of clothing. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #308

    Een halfhoge Barbotine vaas, gevormd als tulpen en irissen op een basis van waterlelies. Met schilferschade aan de basis.

    A mid-sized Barbotine vase, shaped like tulips and irises on a base of water lilies. With flake damage at the base.
    No longer available
    Dim. H 44, Ø 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #416

    Een langwerpig zijden Ghoum tapijtje

    A rectangular silk Ghoum rug.
    No longer available
    Dim. 153 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #279

    “Erotiques de Beardsley”. Kunstmap. Editions Les Yeux Ouverts 1970. Genummerd 230/469. De oorspronkelijke uitgave is van 1872.

    "Erotiques de Beardsley". Art portfolio. Editions Les Yeux Ouverts 1970. Numbered 230/469. The original edition is from 1872.
    No longer available
    Dim. 49 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #591

    Een eikenhouten armstoel met gesculpteerde delen en gestreepte stof in herfstkleuren.

    An oak armchair with sculpted elements and striped fabric in autumn colors.
    No longer available
    Dim. 112 x 68 x 68 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #225

    Een paar octogonale dekselvazen van blauw en wit geglazuurd aardewerk. Getekend met de initialen H.V. Bij één vaas is de dekselknop gelijmd.

    A set of octagonal lidded vases made of blue and white glazed earthenware. Signed with the initials H.V. One vase has a glued lid knob.
    No longer available
    Dim. Hoogte 38, Ø 19 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #459
    Shiro Takeji
    Period: 1898 - 1991

    “Het planten van de rijst”, een Japanse houtdruk door Kasamatsu. Gesigneerd.

    "Planting the Rice", a Japanese woodblock print by Kasamatsu. Signed.
    No longer available
    Dim. 36 c 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

Veiling volledig - 655 loten Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 augustus van 10.00 tot 17.00u

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 August 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More