‘Sous bois’, olieverf op paneel. Impressionistische studie en plein air. Getekend; Prosper de Pauw.
Prosper De Pauw

‘Sous bois’, olieverf op paneel. Impressionistische studie en plein air. Getekend Prosper de Pauw.

'Sous bois', oil on panel. Impressionistic study en plein air. Signed Prosper de Pauw.
Dim. 47/34 cm
SKU: 2608250312.
Categories: Paneel, Schilderij.
Auction day: 26 August 2025 19:00
Catalogue #312
Estimate: € 60 / 80

  • #222

    ‘Herfstlandschap met wandelaar’, olieverf op paneel. Onleesbaar getekend.

    'Autumn landscape with walker', oil on panel. Indecipherably signed.
    Dim. 25/33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #522
    Henri Poppe
    Period: ?-1970

    ‘Bloemenvaas’, olieverf op paneel. Getekend; H. Poppe, 1929.

    'Flower Vase', oil on panel. Signed; H. Poppe, 1929.
    Dim. 35/27 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #192
    Cor Van Reken

    'Moonlight above the pond', oil on canvas. Signed C. V. Reken.
    Dim. 60/80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #482

    "Autumn landscape with houses", a naive painting on silk. Signed: Emmanuelle.
    Dim. 72/87 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #460
    Zodiac Swiss Made

    Een roestvrij stalen automatische dameshorloge met lederen roestvrij stalen armband.

    A stainless steel automatic ladies' watch with stainless steel wristband.
    Estimate: € 150 / 200
  • #194
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Herfstbos’, olieverf op doek. Getekend; H. J. Pauwels.

    'Autumn forest', oil on canvas. Signed; H. J. Pauwels.
    Dim. 64/91 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #186

    "Monk with atlas", oil on panel. After the 19th century, not signed.
    Dim. 26/33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #491
    Edgard Farasyn

    ‘Sailboat in the Mist’, oil on panel. Signed Edg. Farsyn.
    Dim. 24.5/32cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #642
    Anne Dias
    Period: 2023-24

    Dim. 60/80
    Estimate: € 40 / 60
  • #99
    Piet Staut
    Period: 1876-1933

    ‘Ambachtsman in zijn atelier’, olieverf op doek. Getekend; P. Staut.

    'Craftsman in his studio', oil on canvas. Signed; P. Staut.
    Dim. 43/34 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #589
    Lucas Meersman
    Period: °1938

    “Sint Franciscus”, een églomisé in houten kader, gesigneerd Meersman.

    "Sint Franciskus," an églomisé in a wooden frame, signed Meersman.
    Dim. 65 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #180
    Seiko Movement Japan

    Een roestvrij stalen dameshorloge met lederen polsband.

    A stainless steel women's watch with a leather wristband.
    Estimate: € 80 / 120
  • #224
    Felix Eyskens
    Period: 1882 - 1986

    “Hoevezicht”, een schilderij, olieverf op doek zonder lijst, gesigneerd F. Eyskens en gedateerd 1940.

    "Howevue", a painting, oil on canvas without frame, signed F. Eyskens and dated 1940.
    Dim. 90 x 100 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #166

    'View of the canals in Bruges', oil on canvas. Signed by G. Haustrate.
    Dim. 18/26 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #152
    Frans Van Leemputten
    Period: 1850 - 1914

    “Schaapsherderin”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Frans Van Leemputten.

    "Shepherdess", a painting, oil on canvas, signed by Frans Van Leemputten.
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #592

    ‘Bomengroep in de avondschemering’, olieverf op paneel. Een impressionistische studie, vermoedelijk en plein air. Onleesbaar getekend.

    'Tree group in the twilight', oil on panel. An impressionistic study, likely painted en plein air. Signed illegibly.
    Dim. 33/24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #156
    Gaston Haustrate
    Period: 1878 - 1949

    Dim. 50/70 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #625

    ‘Stormweer’, olieverf op doek. Getekend Paep.

    'Stormy Weather', oil on canvas. Signed Paep.
    Dim. 60/80 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #530
    Festina Quartz

    A stainless steel ladies' watch with a leather wristband.
    Estimate: € 50 / 80
  • #249
    Jos Trotteyn
    Period: 1910-2002

    ‘Sneeuwlandschap met Hoeve’, olieverf op doek. Getekend J. Trotteyn.

    'Snowy Landscape with Farmhouse', oil on canvas. Signed J. Trotteyn.
    Dim. 59/80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #150

    Dim. 6 g
    Estimate: € 4000 / 6000
  • #104
    Achille Van Sassenbrouck
    Period: 1886-1979

    ‘Winters landschap met kruisbeeld’, olieverf op paneel. Getekend Ach. Van Assenbrouck.

    ‘Winter landscape with crucifix’, oil on panel. Signed Ach. Van Assenbrouck.
    Dim. 45/38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #244
    Jan Van Campenhout
    Period: 1907-1972

    ‘Gloomy Winter Landscape’, oil on canvas. Signed; J. Van Campenhout.
    Dim. 53/73 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #370

    Dim. 1,95 g
    Estimate: € 170 / 200

  • #368
    Guillaume Corneille
    Period: 1922 - 2010

    ‘L’oiseau de feu’, fotolithografie op een porseleinen bord. Aan de achterant gestempeld; Corneille.

    'The Firebird', photolithograph on a porcelain plate. Stamped on the back; Corneille.
    Dim. Ø 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #255

    Een smeedijzeren luchter met kristallen slingers en bellen.

    A wrought iron chandelier with crystal pendants and bells.
    Dim. h 90 x Ø 63 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #78
    Chadburns

    Een koperen machinekamertelegraaf, Chadburns Liverpool & Lonndon.

    A copper engine room telegraph, Chadburns Liverpool & London.
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #383

    Een organisch gevormde vaas van Murano glaspasta. Met luchtbellen en blauwe accenten in de massa.

    An organically shaped vase made of Murano glass paste. With air bubbles and blue accents throughout the mass.
    Dim. Hoogte 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #203

    Een Belgische sabel, model 1850. Politie of Garde Civique-uitvoering van de sabel voor onderofficieren.

    A Belgian saber, model 1850. Police or Civic Guard version of the saber for non-commissioned officers.
    Dim. Lengte 95 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #134
    Albert De Deken
    Period: 1915-2003

    "The Rope Jumper", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed by De Deken.
    Dim. 170 x 80 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #67

    “Moeder Gods Kazanskaya”. Russische icoon. XIXde eeuw.

    "Mother of God". Russian icon. 19th century.
    Dim. 31 x 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #204

    Dim. H 74, B 90, D 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #447

    Een grote gemberpot van Chinees blauw en wit porselein.

    A large ginger jar in Chinese blue and white porcelain.
    Dim. h 25 x Ø 25 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #633

    Een professioneel toestel voor het maken/bewerken van juwelen.

    A professional tool for making/editing jewelry.
    Dim. h 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #213
    Maria Innocentia Hummel

    Dim. h 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #615

    ‘De Grootste Fotografen’, een verzamelbox uitgegeven door De Morgen in 2007. 15 boekjes met een selectie van de bekendste foto’s en een korte biografie. Met onder andere; Robert Capa, Helmut Newton en Stephan Vanfleteren.

    'The Greatest Photographers', a collection box published by De Morgen in 2007. 15 booklets featuring a selection of the most famous photos and a short biography. Includes Robert Capa, Helmut Newton, and Stephan Vanfleteren.
    Dim. 45/33 cm
    Estimate: € 20 / 30

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00