Similar lots by type
-
#245
Een lot 18 karaats geel goud waaronder oorbellen, hangertjes, ringetjes en een slot.
Lot de boucles d’oreilles, pendentifs, bagues et un fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 10,73 gEstimate: € 200/250 -
#90
“Turkiye Cumhuriyeti 1923”. Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een Turkse munt.
“Turkiye Cumhuriyeti 1923”. Bague en or jaune 18 ct sertie d’une pièce de monnaie turque.No longer availableDim. 11 gEstimate: € 250/300 -
#300
Een 18 karaats twee kleuren gouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or bicolore 18 ct.No longer availableDim. 26,87 gEstimate: € 500/650 -
#65
Vier verschillende 18 karaats geel gouden naamarmbandjes.
Quatre différents bracelets en or jaune 18 ct aux prénoms.No longer availableDim. 8,03 gEstimate: € 200/300 -
#225
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,70 gEstimate: € 150/200 -
#165
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 8,69 gEstimate: € 200/300 -
#30
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct. En een 18 karaats geel gouden armband met bloemvormige hangers.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct. Et un bracelet en or jaune 18 ct aux pendentifs en forme de fleurs.No longer availableDim. 5,56 gEstimate: € 120/150 -
#235
Vier verschillende ringen van 18 karaats geel goud bezet met edelstenen en halfedelstenen.
Quatre bagues différentes en or jaune 18 ct serties de pierre précieuses et semi-précieuses/No longer availableDim. 12,50 gEstimate: € 250/350 -
#75
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,16 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,16 ct.No longer availableDim. 8,49 gEstimate: € 200/300 -
#55
Twee paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen.
Deux paires de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct.No longer availableDim. 13,05 gEstimate: € 250/350 -
#275
Een 18 karaats geel gouden geweven halssnoer en ring bezet met een half edelsteen.
Collier en or jaune 18 ct tissé et bague serti d’une pierre semi-précieuse.No longer availableDim. 6,05 gEstimate: € 150/200 -
#45
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een camee en één bijpassende oorbel.
Chaîne en or jaune 18 ct et pendentif serti d’un camée. Ainsi qu’une boucle d’oreille assortie.No longer availableDim. 7,25 gEstimate: € 160/200 -
#20
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met één diamantje van ± 0,10 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti d’un diamant de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 100/150 -
#36
Een gevariëerd lot aardewerk en porselein.
Lot varié de porcelaines et de faïences.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#35
Een 14 karaats geel gouden ring bezet met pareltjes.
Bague en or jaune 14 ct sertie de petites perles.No longer availableDim. 5,62 gEstimate: € 80/100 -
#265Chanel
Twee verschillende 18 karaats geel gouden hangers bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,27 ct.
Deux différents pendentifs en or jaune 18 ct sertis de brillants ayant un poids total de ± 0,27 ct.No longer availableDim. 2,04 gEstimate: € 300/400 -
#15
Een 18 karaats wit en geel gouden schakelketting.
Chaîne à maillons en or blanc eet jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,22 gEstimate: € 150/200 -
#80
Een paar 18 karaats wit gouden ringen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Paire de bagues en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 9,13 gEstimate: € 200/300 -
#25
Een 14 karaats wit en geel gouden ring bezet met fantasiestenen en een 14 karaats geel gouden te herstellen schakelarmband.
Bague en or jaune et blanc 14 ct sertie de pierres de fantaisie et un bracelet en or jaune 14 ct à réparer.No longer availableDim. 8,70 gEstimate: € 130/180 -
#295
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 12,95 gEstimate: € 250/350 -
#100
Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 49,31 gEstimate: € 1000/1200 -
#335
Een lot van vier 18 karaats geel gouden trouwringen.
Lot de quatre alliances en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 8,89 gEstimate: € 170/250 -
#195Chanel
Twee verschillende 18 karaats geel gouden spelden bezet met zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Deux différentes épingles en or jaune 18 ct serties de brillants noirs ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 3,87 gEstimate: € 300/400 -
#210
Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
Chaîne à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 16,85 gEstimate: € 350/450
Other lots in this auction
-
#823
Twee verschillende armstoelen van gesculpteerd notenhout, waarvan één in Lodewijk XIII-stijl met ‘os de mouton’-houtwerk.
Deux différents fauteuils en noyer sculpté dont un de style Louis XIII, boiserie os de mouton.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#521
Klein bordje van Chinees porselein met een feniks versierd. Mogelijk nog Ming-periode.
Petite assiette en porcelaine de Chine décorée d’un phénix. Probablement encore période Ming.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#347Val St. Lambert
Een coupe van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt.
Coupe en cristal taillé coloré mauve dans la masse. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 80/120 -
#430Tacchini en Versace pour homme
Twee vaporisators eau de toilette van 100 ml en 50 ml.
Deux vaporisateurs d’eau de toilette de 100 et de 50 ml.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#685Unica
Lot van 7 poppen. Diverse ouderdom en materiaal. Gemerkt.
Lot de sept poupées. Différents âges et matériaux. Avec marques.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#122Tony Vanos
“Christus spreekt de vissers toe”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le Christ s’adresse aux pêcheurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 100/160 -
#641Boch Keramis
Een schemerlamp van meerkleurig aardewerk, zeldzaam decor met ijsberen in diverse houdingen. Onderaan gemerkt, gesigneerd Ch. Catteau en genummerd D1063. Vorm 721. Oud lampenmontuur, vaas niet doorboord. 1926-1931. Hoogte vaas: 22,5 cm.
Lampadaire en faïence polychrome, décor rare d’ours polaires en différentes positions. Marque sous la base, signé Ch. Catteau et numéroté D1063. Forme 721. Ancienne monture en lampadaire, vase non troué. 1926-1931. Hauteur vase: 22,5 cm.No longer availableDim. H 29 cmEstimate: € 400/600 -
#734Takehiko
Een zilveren zeiljacht op een houten voetstuk. 985 ‰.
Voilier en argent sur socle en bois. Poinçon de 985‰.No longer availableDim. l: 15 cmEstimate: € 40/60 -
#605Ungaro
Een eau de toilette van 75 ml en een Diva eau de toilette van 50 ml.
Eau de toilette de 75 ml et une eau de toilette Diva de 50 ml.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#69W.K.
“Italiaans meer”. Aquarel. Gemonogrammeerd. Omstreeks 1900.
“Lac italien”. Aquarelle. Monogrammée. Vers 1900.No longer availableDim. 22 x 27 cmEstimate: € 60/80 -
#651
Een krijger van gesculpteerd ebbenhout. Afrikaans werk. Wapens ontbreken.
Guerrier en ébène sculpté. Travail africain. Armes manquent.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 60/120 -
#772Vlaamse School
“Maskers”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.
“Masques”. Huile sur toile. Sans signature.No longer availableDim. 50 x 85 cmEstimate: € 100/120