Similar lots by type
-
#177Rik Tokkie“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte aux roses". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 80 cmEstimate: € 40 / 50 -
#150Jan Van Gesins (?)“Man met paard bij de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Homme avec cheval à l'écurie. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#157M. Catelein“Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Bateaux de pêche". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#198E. Kovak“Portret Meisje” schilderij olieverf op paneel, portret meisje, gesigneerd en gedateerd ‘63.
« Portrait d’une fille », huile sur panneau, portrait girl, signé ete daté '63.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#181John Brosens“Stadstuin”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Jardin de la ville". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 70 cmEstimate: € 80 / 100 -
#171L. Ellerman“Stilleven met rozen. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 53 x 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#145P. Mossay“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 43 cmEstimate: € 60 / 80 -
#175Rik BlommePeriod: 1933 - 2001“Zicht op kasteel Cantecroy”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘73.
"Vue du château de Cantecroy". Huile sur toile. Signée et datée '73.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#155Antoine De Smet“Besneeuwd hoevelandschap bij winterzon”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Paysage de ferme enneigé sous le soleil d'hiver". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 54 x 64 cmEstimate: € 80 / 100 -
#164“Lachend koppel”. Een olieverfschilderij op een oude reclameplaat. Gesigneerd “Ed. Bourgeois 1885”.
“Couple riant”. Huile sur un panneau publicitaire ancien. Signé “Ed. bourgeois 1885”.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 26 cmEstimate: € 100 / 140 -
#180“Nachtelijk stadszicht”. Olieverf op doek.
"Vue nocturne de la ville". Huile sur toile.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 65 cmEstimate: € 120 / 200 -
#183“The sun” Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 12-06-2019.
« Le soleil » Huile sur toile. Signée et datée 12-06-2019 au verso.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#167Godelieva Vleeschouwers“Bloemenmarkt”. Olieverf op doek. Met echtheidsverklaring.
"Marché aux fleurs". Huile sur toile. Avec certificat d'authenticité.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#156Dury“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme d'hiver". Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 65 cmEstimate: € 60 / 100 -
#153F. Doorenbos“Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
"Ferme". Huile sur toile. Signée et datée '75.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 70 cmEstimate: € 70 / 100 -
#205Hendrik BreedveldPeriod: 1918 - 1999“Winters landschap met knotwilgen”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan gesigneerd “Breedveld”.
"Winter landscape with pollard willows". A painting, oil on panel, signed at the bottom "Breedveld".No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#165“Hoeve aan een stroom”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
"Ferme au bord d'un ruisseau". Peinture à l'huile sur panneau. Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#182Gelper“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Composition". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#216“Kadezicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
“Quay view”. Oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 74 x 98Estimate: € 50 / 80 -
#179Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Zomers hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme d'été". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 65 x 80 cmEstimate: € 100 / 150 -
#154A. de H.“Knikkerende kinderen bij een woning”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1791.
"Enfants jouant aux billes devant une maison". Huile sur toile marouflée. Signé et daté 1791.No longer availableOnline onlyDim. 55 x 39 cmEstimate: € 200 / 240 -
#147Dominique Manesse“Vissersschuiten op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Bateaux de pêche sur la plage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 32,5 x 44,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#144“Zeilboten op zee”. Olieverf op doek. Signatuur vervaagd. Te herdoeken.
"Voiliers en mer". Huile sur toile. Signature effacée. A retoiler.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#168Marius GirardPeriod: 1927 - 2014“Zicht op Montmartre”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1963.
"Vue de Montmartre". Huile sur papier. Signé et daté 1963.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 31 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#44“Zicht op de pastorij in de Sint-Bavostraat te Wilrijk”. Olieverf op papier.
« Vue du presbytère de la Sint-Bavostraat à Wilrijk ». Huile sur papier.No longer availableOnline onlyDim. 31 cm x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#146Benoit“Zeilschepen op zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Voiliers en mer". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#148Een handgeschilderde Mogulscène. Gouache op zijde.
Une scène Mogul peinte à la main. Gouache sur soie.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#40“Zuiders landschap”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 60/99 buiten de plaat.
”Paysage du Midi”. Une lithographie. Signée et numérotée 60/99 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 39 cmEstimate: € 80 / 100 -
#138Gerardus Hurkmans“Plattelandszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de la campagne”. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 55 x 70 cmEstimate: € 250 / 350 -
#174Een reeks van drie ingekaderde kunstfoto’s.
Une série de trois photographies d'art encadrées.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#57Een lot van vier XIXe eeuwse lithografieën met betrekking tot Antwerpen.
Lot de quatre lithographies XIXème liées à Anvers.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#192Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“OLV Kathedraal van Antwerpen”. Een ets op papier, onderaan gesigneerd “Rom. Malfliet” - “Kathedraal - Rubens 38/100”.
Our Lady Cathedral of Antwerp. An etching on paper, signed at the bottom “Rom. Malfliet” - “Cathedral - Rubens 38/100”.No longer availableOnline onlyDim. 41 x 16cmEstimate: € 35 / 45 -
#118Maurice FelbierPeriod: 1903 -1991“Moeder en kind”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
"Mère et l'enfant". Fusain sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#98“Kalkoenen op het binnenplein”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Les dindes dans la cour". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 18,5 x 13 cmEstimate: € 35 / 45 -
#48“Plantjes bij de pompbak”. Een tekening op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 5-’83.
"Plantes près de la pompe". Un dessin sur papier. Monogrammé et daté 5-'83.No longer availableOnline onlyDim. 65 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#6Een paar reproducties in een kadertje.
Deux reproductions dans un cadre.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 39 cmEstimate: € 25 / 35


