Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Spaanse danseres” & “ Deux Danseurs”. 2 porseleinen beeldjes. Herstelling aan de vingertje.
“Spaanse danseres” & “ Deux Danseurs”. 2 porseleinen beeldjes. Herstelling aan de vingertje.
“Spaanse danseres” & “ Deux Danseurs”. 2 porseleinen beeldjes. Herstelling aan de vingertje.
“Spaanse danseres” & “ Deux Danseurs”. 2 porseleinen beeldjes. Herstelling aan de vingertje.
“Spaanse danseres” & “ Deux Danseurs”. 2 porseleinen beeldjes. Herstelling aan de vingertje.

“Spaanse danseres” & “ Deux Danseurs”. 2 porseleinen beeldjes. Herstelling aan de vingertje.

"Spanish dancer" & "Two Dancers". A lot of 2 porcelain figurines. Repair on the finger.
Dim. H: 18 & 21 cm
SKU: 2708240492.
Category: Porselein.
Auction day: 28 August 2024 19:00
Catalogue #492
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #611

    “Geisha”. Een meerkleurig Satsuma porseleinen beeldje met verguld decor.

    "Geisha". A multicolored Satsuma porcelain figurine with gilded decoration.
    No longer available
    Dim. 30 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #399

    Een laat 19e eeuwse tête à tête, 8-delig in porselein, met handbeschilderd bloemenmotief en een lichtblauwe rand. Niet gemerkt. Met een herstelling aan de schenktuit van het theepotje.

    A late 19th century tête-à-tête set, 8-piece in porcelain, hand-painted with floral motif and a light blue border. Not marked. Carries a repair to the spout of the teapot.
    No longer available
    Dim. 40 x 33 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #500

    Een 18 karaats geelgouden schakelarmband.

    An 18 karat yellow gold link bracelet.
    No longer available
    Dim. 65,55 g
    Estimate: € 2800 / 3000
  • #538

    Een Chinees porseleinen pagode in blauw en wit decor in vier niveaus.

    A Chinese porcelain pagoda in blue and white decoration, in four levels.
    No longer available
    Dim. 51 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #637

    Een Chinees porseleinen kalebasvaas. Blauw-wit met landschappen in het decor.

    A Chinese porcelain gourd vase. Blue and white with landscapes in the decoration.
    No longer available
    Dim. 37 x Ø 24 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #631

    Een blauw-wit Chinees porseleinen tulpenvaas met 6 openingen. Onderaan gemerkt.

    A blue and white Chinese porcelain tulip vase with 6 openings. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 23 x 16 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #30

    Een 18 karaats geelgouden schakelarmband.

    An 18 karat yellow gold link bracelet.
    No longer available
    Dim. 3,82 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #390

    Twee paar 18 karaats geelgouden oorbellen.

    Two pairs of 18 karat yellow gold earrings.
    No longer available
    Dim. 1,06 g
    Estimate: € 60 / 100
  • #100
    Genève Quartz Swiss Made

    Een 18 karaats geelgouden dameshorloge met 18 karaats geelgouden polsband en een klein saffiertje.

    An 18 karat yellow gold ladies' watch with an 18 karat yellow gold wristband and a small sapphire.
    No longer available
    Dim. 61,95 g
    Estimate: € 2500 / 2700
  • #617

    Een set van 2 grote Chinese vazen met een decor van bloemen en een vogel.

    A set of 2 large Chinese vases with a floral and bird motif.
    No longer available
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #553

    Een groot Art-Nouveau schouwgarnituur bestaande uit een klok en twee kandelaars voor vijf kaarsen elk. Een decorvan bloemen en bladeren op een groene achtergrond.

    A large Art Nouveau fireplace set consisting of a clock and two candle holders for five candles each. Decorated with flowers and leaves on a green background.
    No longer available
    Dim. h 90 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #647

    Een paar Chinese porseleinen vazen, blauw-wit met karakters en floraal decor.

    A pair of Chinese porcelain vases, blue and white with characters and floral decoration.
    No longer available
    Dim. 36,5 x Ø 17 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #312

    Een porseleinen tabaksdoos met schuif en met floraal decor versierd. Onderaan gemonogrammeerd “MG” & “StCt”.

    A porcelain tobacco box decorated with floral motifs and a sliding mechanism. Monogrammed "MG" & "StCt" at the bottom.
    No longer available
    Dim. 12 x 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #554

    Een lot van 12 diverse Netsuke beeldjes van mammoetivoor, walvis bot en porselein, Meji-periode.

    A lot of 12 diverse Netsuke figurines made of mammoth ivory, whale bone, and porcelain, Meiji period.
    No longer available
    Dim. H: 6 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #294
    Royal Albert Bone China

    “Moss Rose”. Een lot van 27-stuks porselein servies, onderaan gemerkt. Bestaande uit 6 kopjes, 18 schoteltjes en bordjes, koekjesschaaltje, suikerpot en melkkannetje.

    "Moss Rose." A lot of 27 pieces of porcelain tableware, marked at the bottom. Consisting of 6 cups, 18 saucers and plates, biscuit plate, sugar bowl, and creamer.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #573

    Een grote Chinese blauw-witte vaas met een decor van vogels.

    A large Chinese blue and white vase decorated with birds.
    No longer available
    Dim. h 78 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #380

    Een 18 karaats wit en geelgouden ring met de letter M.

    An 18 karat white and yellow gold ring with the letter M.
    No longer available
    Dim. 4,42 g
    Estimate: € 200 / 240
  • #548

    Een paar gemberpotten van Chinees porselein met blauw en wit bloemendecor.

    A pair of ginger jars made of Chinese porcelain with blue and white floral decoration.
    No longer available
    Dim. 29 x Ø 27 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #523

    Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van gelukstekens op florale achtergrond.

    A pair of ginger jars in Chinese porcelain with a blue on white decoration of auspicious symbols on a floral background.
    No longer available
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #714

    Een vintage polychrome porseleinen groep van 2 pauwen. Italiaans werk.

    A vintage polychrome porcelain group of 2 peacocks. Italian work.
    No longer available
    Dim. h 34 x l 35 x d 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #420

    Een 14 karaats geelgouden ketting bezet met fijne parels en met bijpassende armband.

    A 14 karat yellow gold necklace set with fine pearls and matching bracelet.
    No longer available
    Dim. 8,83 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #237
    Limoges

    Een 110-delig servies van Limoges, L. Bernardaud & Co, Saint-Saens. Bestaande uit 14 platte borden, 14 diepe borden, 14 grote dessertborden, 14 kleine dessertborden, 14 grote ondertassen (1 met kleine schilferschade), 8 kleine ondertassen, 14 tassen, 8 kleine tassen, 1 koffiekan, 1 suikerpotje, 1 melkkannetje, 1 sauskom, 1 grote kom, 3 schalen en 2 terrines.

    A 110-piece Limoges dinner set by L. Bernardaud & Co, Saint-Saens. Includes 14 dinner plates, 14 soup plates, 14 large dessert plates, 14 small dessert plates, 14 large saucers (1 with minor chip), 8 small saucers, 14 cups, 8 small cups, 1 coffee pot, 1 sugar bowl, 1 creamer, 1 gravy boat, 1 large bowl, 3 platters, and 2 tureens.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #659

    Een grote 19e eeuwse Delfts blauwe porseleinen kom met florale motieven. Tekenen van restauratie aan de bovenrand.

    A large 19th-century Delft blue porcelain bowl with floral motifs. Signs of restoration on the top edge.
    No longer available
    Dim. h 15 x Ø 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #587

    Een zwaar porseleinen paard met bruin glazuur.

    Cheval en porcelaine lourde à glaçure brune.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #608

    Een langwerpige hallantaarn in metaal en geslepen glas. 2 ruitjes zijn gebarsten.

    An elongated hall lantern in metal and cut glass. 2 panes are cracked.
    No longer available
    Dim. h 123 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #286

    Een massief eikenhouten buffetkast met opzet, spiegeldeur met centrale ovalen spiegel en gesculpteerde delen. Vroeg 20ste eeuws.

    A solid oak sideboard with superstructure, mirrored door with central oval mirror and sculpted details. Early 20th century.
    No longer available
    Dim. 250 x 126 x 58 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #518

    Een paar Chinees porseleinen ballustervazen met kaligrafie en een decor met landschappen. Eén van de vazen heeft schade aan de rand.

    A pair of Chinese porcelain baluster vases with calligraphy and landscape decoration. One of the vases has damage to the rim.
    No longer available
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #81

    Een lot van 2 17de eeuwse boeken: F. Cats Koninglicke Harderin, Aspasia, Bly-Eyndigh-Spel; Amsterdamse Schouwburgh, 1656. & Vervolgh van de Nerderlabsche Oorloghen - 1626 - Door Pieter Bor Christeanzoon (met perkamenten hoes).

    A lot of 2 17th-century books: F. Cats Koninglicke Harderin, Aspasia, Bly-Eyndigh-Spel; Amsterdamse Schouwburgh, 1656. & Continuation of the Netherlandish Wars - 1626 - By Pieter Bor Christeanzoon (with parchment cover).
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #239

    Een spiegel in barokke lijst van verguld brons met vogels en floraal decor.

    A mirror in a baroque frame of gilded bronze with birds and floral decoration.
    No longer available
    Dim. 100 x 56 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #203

    Een bronzen wijwateremmer met diverse inscripties, 19e eeuws.

    A bronze holy water bucket with various inscriptions, 19th century.
    No longer available
    Dim. 22,5 x 21 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #345

    Een set koffielepels in bijhorend kistje, gemerkt Hollands zilver.

    A set of coffee spoons in a box. Dutch silver marks.
    No longer available
    Dim. 54,30 g
    Estimate: € 50 / 70
  • #318
    Cristallerie Lorraine

    Een vintage kristalglazen schaal in organische vorm. Onderaan gemerkt.

    A vintage crystal glass bowl in organic shape. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 19 x 76 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #464
    Hans Wap

    “Ski-stoel”, een zeefdruk op papier, getekend Wap en gedateerd ‘87.

    "Ski chair," a screen print on paper, signed Wap and dated '87.
    No longer available
    Dim. 48 x 36 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #653

    “Prins karnaval”, een bronzen buste van een gekroonde man, met monogram P.P.

    "Prince Carnival," a bronze bust of a crowned man, with monogram P.P.
    No longer available
    Dim. h 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #688
    Trix

    “TRIX H0 22110”. Een elektrische locomotief, omgebouwd voor Märklin wisselstroom. In originele verpakking.

    "TRIX H0 22110". An electric locomotive, converted for Märklin AC. In original packaging.
    No longer available
    Dim. 11,5 x 7 x 31 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #284
    Jan Baartmans

    “Vissersboten”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd J. Baartmans.

    "Fishing Boats," a painting, oil on panel, signed J. Baartmans.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More